Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 125 598 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


WYSTAWA OKRĘGU KRAKÓW, ROZDANIE NAGRÓD REGIONU

wtorek, 21 października 2014 21:50

W dniu 13 grudzień 2014 roku (sobota) o godz. 12.00 na wystawie Okręgowej Okręgu Kraków zostaną rozdane puchary i dyplomy za współzawodnictwa 2014 REGIONU IV KRAKÓW. W każdym współzawodnictwie zostanie rozdanych 10 pucharów (3 dla mistrzów i 7 dla przodowników)

 

Dla hodowców, którzy osobiście zgłoszą się po odbiór pucharów - zostaną rozlosowane nagrody w ilości 3 x 500 PLN .

 

Wyniki Regionu IV Kraków ukażą się na początku listopada  po weryfikacji wyników przez Komisję Lotową i ZG.

 

Organizator wystawy serdecznie zaprasza hodowców i ich rodziny na wystawę Okręgu Kraków połączoną z rozdaniem pucharów dla całego Regionu IV Kraków - czyli Okręgi: Bielsko-Biała, Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Tarnobrzeg, Kielce i Rzeszów.

 

 

 


Podziel się
oceń
6
9

REGULAMIN REGIONU IV KRAKOW 2014

niedziela, 09 marca 2014 21:04

 

 

REGULAMIN REGIONU IV KRAKOW 2014

 

 


Podziel się
oceń
8
144

LOT DALEKODYSTANSOWY ROOSENDAAL 2014

środa, 29 stycznia 2014 14:46

Zarząd PZHGP Okręg Bielsko- Biała organizuje w dniu 26-07-2014 lot dalekodystansowy z miejscowości Roosendaal  - Holandia.

 

Poniżej w pdf - ie w załączniku - warunki uczestnictwa :

 

REGULAMIN LOTU ROOSENDAAL 2014

 

 


Podziel się
oceń
22
8

WYSTAWA OKRĘGU KRAKÓW , ROZDANIE PUCHARÓW REGIONU IV KRAKÓW

niedziela, 22 grudnia 2013 22:57

Wystawa  Okręgu Kraków  - odbyła  się w dniach 14 - 15 . XII . 2013 roku w Krakowie, przy ul. Klimeckiego (jak zawsze).

 

Na wystawie Okręgu Kraków rozdano puchary dla mistrzów Regionu IV Kraków, a wśród obecnych rozlosowano 3 nagrody pieniężne po 500 PLN.

 

Wystawa była objęta patronatem Urzędu Miasta Krakowa, i osobiście odwiedził nas sam Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski

 Prezydent Jacek Majchrowski.jpg

Na zdjęciu prof. Jacek Majchrowski wraz z Prezesem Okręgu Tomaszem Osińskim i Prezesem Oddziału Nowa Huta Wiesławem Wojnarskim

 wybitni działacze.jpg

Na powyższym zdjęciu zdjęcie odznaczonych za wybitne osiągnięcia w PZHGP a mianowicie: Marian Drzazga - Oddział Bochnia, Andrzej Włosik - Oddział Nowa Huta oraz Bogdan Staniszewski -Oddział Krzeszowice w obecności Prezydenta prof. Jacka Majchrowskiego, naszego Prezesa Tomasza Osińskiego oraz Wice Prezesa Wiesława Wojnarskiego

 mistrzowie razem 2013.jpg

Na zdjęciu - Mistrzowie Regionu IV Kraków 2013 razem.

 mlode - Olech Damian i Dariusz.jpg

A powyżej 3 przodownik młode 2013 - Olech Damian - Oddział Beskid Sądecki -   W MŁODZIEŻY PRZYSZŁOŚĆ - na pewno jeszcze go tu zobaczymy nie jeden raz !! Gratulacje.

 

 

WYNIKI REGIONU IV KRAKÓW DO WYDRUKU:

 

GMP 2013

KATEGORIA   A  2013

KATEGORIA  B  2013

KATEGORIA  C  2013

KATEGORIA  M  2013

KATEGORIA  ROCZNE

KATEGORIA MLODE

KATEGORIA - ZESPOL LOTNIKOW 2013

 

 

 


Podziel się
oceń
34
15

WYNIKI REGIONU IV KRAKÓW ZA ROK 2013

niedziela, 17 listopada 2013 19:44

 

GMP REGION IV KRAKÓW 2013:

 GMP - Barłóg, Cisowski, Radziki.jpg

Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 32 1 418,69   Mistrz Regionu
Cisowski- Kałamarz Rzeszów Przeworsk 32 1 417,94   I Wicemistrz
Radzik Michał Zdzisł Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 413,28   II Wicemistrz
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 32 1 411,81   1 przodownik
Staroń Kazimierz       Kielce Jędrzejów 32 1 411,23   2 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 410,91   3 przodownik
Murdziowie- Helit Tarnobrzeg Lezajsk-Soko 32 1 409,67   4 przodownik
Wosik Mariusz, Paw Kraków Krzeszowice 32 1 409,57   5 przodownik
Rudnik Stanisław Kraków Bochnia 32 1 408,68   6 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 32 1 408,31   7 przodownik
Rola Franciszek        Kielce Jędrzejów 32 1 407,72   8 przodownik
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 32 1 407,67   9 przodownik
Pawul Zbigniew Kielce Przysucha 32 1 406,16   10 przodownik
Marasek Paweł I Ada Kielce Przysucha 32 1 406,06   11 przodownik
Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 32 1 405,01   12 przodownik
Mak Dariusz Nowy Sącz Jordanów 32 1 402,45   13 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-B Zator 32 1 401,35   14 przodownik
Kubik Jerzy Kraków Nowe Brzesko 32 1 401,31   15 przodownik
Rak Artur Rzeszów Przemyśl 32 1 401,02   16 przodownik
Chruślicki Janusz Nowy Sącz Nowy Sącz 3 32 1 400,73   17 przodownik
Jach Kazimierz         Kielce Jędrzejów 32 1 400,68   18 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 32 1 400,47   19 przodownik
Patulski J.- Bieryt R. Tarnów Dąbrowa Tar 32 1 398,42   20 przodownik
Smorąg Mieczysław      Kielce Jędrzejów 32 1 398,30   21 przodownik
Stypuła Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 2 32 1 397,50   22 przodownik
Zborowski Mir Stan Nowy Sącz Limanowa 1 32 1 397,36   23 przodownik
Michalik, Krok, Rak Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 395,90   24 przodownik
Warchoł Andrzej Rzeszów Dębica 32 1 395,34   25 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-B Andrychów 32 1 394,90   26 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 32 1 394,59   27 przodownik
Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 32 1 394,52   28 przodownik
Kucharczyk Jan Kielce Przysucha 32 1 393,69   29 przodownik
Kołodziej Krzysztof Nowy Sącz Limanowa 1 32 1 393,64   30 przodownik
Ogorzałek Andrzej Krz Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 393,60   31 przodownik
Świeca Mirosław Tarnobrzeg Stalowa Wola 32 1 393,40   32 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 32 1 393,02   33 przodownik
Papciak Krzysztof Rzeszów Jasło 32 1 392,88   34 przodownik
Serczyk Andrzej Kraków Kraków 32 1 392,32   35 przodownik
Janecki Zygmunt Kraków Kraków 32 1 392,12   36 przodownik
Ważydrąg Michał, Piotr Kraków Bochnia 32 1 391,39   37 przodownik
Zając Józef Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 390,76   38 przodownik
Paruch W. - Pączka M. Tarnobrzeg Leżajsk-Soko 32 1 390,36   39 przodownik
Zając Zofia Nowy Sącz Beskid Sądec 32 1 390,26   40 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 32 1 390,24   41 przodownik
Pasternak Leszek       Kielce Pińczów 32 1 389,32   42 przodownik
Jawor Artur Kraków Skała 32 1 389,00   43 przodownik
Bućko Tomasz Kielce Szydłowiec 32 1 388,87   44 przodownik
Lis Józef Rzeszów Przeworsk 32 1 388,37   45 przodownik
Skórski Jan Rzeszów Jasło 32 1 387,30   46 przodownik
Strączek Józef Nowy Sącz Zakopane 32 1 387,22   47 przodownik
Kołodziej Krzysztof Kielce Radoszyce 32 1 387,13   48 przodownik
Rogóż Roman Tarnów Dąbrowa Tar 32 1 386,56   49 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-B Osiek 32 1 386,53   50 przodownik

 

 

KATEGORIA  A  - 2013

 kat A - Leś - Cholewa Ark.jpg

Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 20 53,50   Mistrz Regionu
Sznaucner Jarosław Kielce Suchedniów 20 98,02   I Wicemistrz
Cholewa Arkadiusz Tarnobrzeg Sandomierz  20 99,94   II Wicemistrz
Świeca Mirosław Tarnobrzeg Stalowa Wola 20 105,52   1 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sąd 20 114,96   2 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 20 115,45   3 przodownik
Świeca Tadeusz Tarnobrzeg Stalowa Wola 20 170,70   4 przodownik
Pasoń Rafał            Kielce Jędrzejów 20 177,17   5 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 183,96   6 przodownik
Sochaj Stanisław  Kielce Zwoleń 20 192,55   7 przodownik
Patulski J.-Bieryt R. Tarnów Dąbrowa Tar 20 195,82   8 przodownik
Durlej Grzegorz Kielce Kielce 20 197,67   9 przodownik
Pliszka Józef Tarnobrzeg Stalowa Wola 20 199,75   10 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 209,92   11 przodownik
Michalik-Krok-Rak Nowy Sącz Beskid Sąd 20 217,83   12 przodownik
Kubik Jerzy Kraków Nowe Brzesko 20 223,35   13 przodownik
Stojewski Robert Kraków Skała 20 228,80   14 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 20 239,99   15 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 20 244,53   16 przodownik
Stypuła Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 2 20 248,89   17 przodownik
Hańderek A.Marek Bielsko-Biała Żywiec 20 260,53   18 przodownik
Tomaszewski Tomasz Kielce Stąporków 20 263,12   19 przodownik
Radzik Michał Zdzis Nowy Sącz Beskid Sąd 20 267,47   20 przodownik
Szmit Anna Kielce Stąporków 20 267,90   21 przodownik
Hańderek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 20 282,90   22 przodownik
Dąbek Witold Tarnobrzeg Sandomierz 20 287,81   23 przodownik
Piwowarczyk Krzysztof Kraków Myślenice 20 291,06   24 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sacz 1 20 295,61   25 przodownik
Zając Józef Nowy Sącz Beskid Sąd 20 302,39   26 przodownik
Leśnicki Sławomir Nowy Sącz Zakopane 20 310,24   27 przodownik
Galica Stanisław Nowy Sącz Zakopane 20 313,26   28 przodownik
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 20 317,29   29 przodownik
Smorąg Mieczysław      Kielce Jędrzejów 20 321,35   30 przodownik
Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 321,38   31 przodownik
Strączek Józef Nowy Sącz Zakopane 20 324,85   32 przodownik
Pandyra Maciej Nowy Sącz Waksmund 20 327,25   33 przodownik
Ramian Andrzej Kielce Kielce 20 329,48   34 przodownik
Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 20 332,01   35 przodownik
Surmańscy Dorota i A Kielce Ostrowiec Św. 20 333,21   36 przodownik
Foks Krzysztof Kielce Kielce-Herby 20 335,32   37 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alw.- Spytk. 20 347,86   38 przodownik
Rola Franciszek        Kielce Jędrzejów 20 354,78   39 przodownik
Nazim Jan Kraków Skawina 20 357,12   40 przodownik
Młodziński Jacek Kielce Radoszyce 20 361,99   41 przodownik
Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 363,67   42 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 20 371,98   43 przodownik
Stanuch Piotr Tarnów Wojnicz 20 378,15   44 przodownik
Bafia Jan Nowy Sącz Tatry 20 379,51   45 przodownik
Fidor R.R.S. Kielce Końskie 20 390,60   46 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 20 400,00   47 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 20 401,94   48 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 20 406,59   49 przodownik
Rak Artur Rzeszów Przemyśl 20 408,26   50 przodownik

 

 

KATEGORIA  B - 2013

 kat B - zborowski - wosik.jpg

Zborowski Mir Stan Nowy Sącz Limanowa 1 16 26,11   Mistrz Regionu
Hańderek A.Marek Bielsko-Biała Żywiec 16 43,99   I Wicemistrz
Wosik Mariusz, Paweł Kraków Krzeszowice 16 67,78   II Wicemistrz
Hańderek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 16 70,01   1 przodownik
Cieśla Zbigniew Kraków Nowe Brzesko 16 72,24   2 przodownik
Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 16 75,92   3 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 16 84,73   4 przodownik
Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 16 95,49   5 przodownik
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 16 97,78   6 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Węgierska G 16 103,32   7 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 16 109,56   8 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 16 112,68   9 przodownik
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 16 115,93   10 przodownik
Kapinos Marcin Tarnobrzeg Mielec 16 123,73   11 przodownik
Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 16 125,16   12 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 16 126,90   13 przodownik
Drzazga Jerzy Kraków Bochnia 16 131,04   14 przodownik
Szczepaniec T.M Nowy Sącz Jordanów 16 132,46   15 przodownik
Marciszewska Ewa+D 
Kielce Pińczów 16 133,40   16 przodownik
Cisowski - Kałamarz Rzeszów Przeworsk 16 145,07   17 przodownik
Bafia Jan Nowy Sącz Tatry 16 145,25   18 przodownik
Kaszuba Andrzej Kraków Krzeszowice 16 149,11   19 przodownik
Żywiec Bogdan Nowy Sącz Waksmund 16 150,22   20 przodownik
Janowiak Jan Nowy Sącz Waksmund 16 150,37   21 przodownik
Jawor Artur Kraków Skała 16 160,85   22 przodownik
Bućko Tomasz Kielce Szydłowiec 16 165,79   23 przodownik
Mikołajczyk Józef-Ma Nowy Sącz Nowy Sącz 1 16 167,21   24 przodownik
Matuszny Adam Bielsko-Biała Skoczów 16 168,42   25 przodownik
Kaczmarczyk Sław Kielce Końskie 16 169,83   26 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 16 170,22   27 przodownik
Pałka Katarzyna i B Rzeszów Rzeszów 16 171,47   28 przodownik
Bartula Mieczysław Bielsko-Biała Oświęcim 16 174,93   29 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 16 177,17   30 przodownik
Maziarz Mirosław Nowy Sącz Nowy Sącz 2 16 180,51   31 przodownik
Skoczeń Jan Nowy Sącz Nowy Sącz 1 16 180,87   32 przodownik
Chrobak Stanisław Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 16 181,00   33 przodownik
Meres Piotr Kraków Krzeszowice 16 184,79   34 przodownik
Ogorzałek Andrz i K Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 187,69   35 przodownik
Laskosz Józef i Stani Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 190,36   36 przodownik
Kalicki A., Pałucki B. Kraków Waw.-Niepoł. 16 201,76   37 przodownik
Drużkowski Andrzej Tarnów Tarnów-M 16 202,88   38 przodownik
Foks Grzegorz Kielce Kielce-Herby 16 203,44   39 przodownik
Luksa Stanisław Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 209,89   40 przodownik
Ważydrąg Mich, Piotr Kraków Bochnia 16 211,74   41 przodownik
Strzop Józef Bielsko-Biała Lipowa 16 211,98   42 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 214,50   43 przodownik
Konstanty S Bocheń S. Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 220,99   44 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 16 223,01   45 przodownik
Pęczalski Rafał Kraków Skała 16 226,08   46 przodownik
Ligocki Tadeusz Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 233,97   47 przodownik
Drzazga Marian Kraków Bochnia 16 234,04   48 przodownik
Pach Bogusław Nowy Sącz Nowy Sącz 1 16 235,28   49 przodownik
Rojewicz Dariusz Bielsko-Biała Węgierska G 16 236,98   50 przodownik

 

KATEGORIA  C  - 2013

 kat C - Staroń - Barłóg.jpg

Pawul Zbigniew Kielce Przysucha 9   58,33 Mistrz Regionu
Staroń Kazimierz       Kielce Jędrzejów 9   87,62 I Wicemistrz
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 9   88,24 II Wicemistrz
Papciak Krzysztof Rzeszów Jasło 9   89,48 1 przodownik
Stypuła Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 2 9   95,06 2 przodownik
Bęben Jarosław         Kielce Pińczów 9   103,70 3 przodownik
Radzik Michał - Zdzisław Nowy Sącz Beskid Sądecki 9   104,21 4 przodownik
Marasek Paweł I Adam Kielce Przysucha 9   104,48 5 przodownik
Patulski J.-Bieryt R. Tarnów Dąbrowa Tar 9   106,07 6 przodownik
Rola Franciszek        Kielce Jędrzejów 9   108,73 7 przodownik
Lis Józef Rzeszów Przeworsk 9   113,19 8 przodownik
Respekta Andrzej Nowy Sącz Nowy Sącz 1 9   118,17 9 przodownik
Paruch W. i Pączka M. Tarnobrzeg Leżajsk - Sokołów 9   119,67 10 przodownik
Zawadzki Szymon+Se Kielce Włoszczowa 9   122,45 11 przodownik
Serczyk Andrzej Kraków Kraków 9   124,86 12 przodownik
Konstanty - Bocheński Nowy Sącz Nowy Sącz 3 9   125,66 13 przodownik
Wieczorek Zdzisław Nowy Sącz Nowy Sącz 3 9   128,41 14 przodownik
Gabryś Józef Bielsko-Biała Maków Podhal 9   129,20 15 przodownik
Sołtysik Jan Bielsko-Biała Oświęcim 9   133,98 16 przodownik
Majcher Zbigniew-Mat Nowy Sącz Krynica 9   140,09 17 przodownik
Chruślicki Janusz Nowy Sącz Nowy Sącz 3 9   143,71 18 przodownik
Skórski Jan Rzeszów Jasło 9   145,59 19 przodownik
Pierściński Waldemar Bielsko-Biała Oświęcim 9   149,40 20 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 9   149,59 21 przodownik
Cisowski - Kałamarz Rzeszów Przeworsk 9   150,08 22 przodownik
Murdziowie -Helit Tarnobrzeg Leżajsk-Sokołów 9   153,33 23 przodownik
Mak Dariusz Nowy Sącz Jordanów 9   153,78 24 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 9   157,84 25 przodownik
Kołodziej Krzysztof Nowy Sącz Limanowa 1 9   158,55 26 przodownik
Wosik Mariusz, Paweł Kraków Krzeszowice 9   161,58 27 przodownik
Kubies Mariusz & Piotr Tarnów Brzesko 9   164,31 28 przodownik
Kucharczyk Jan Kielce Przysucha 9   165,83 29 przodownik
Warchoł Andrzej Rzeszów Dębica 9   169,26 30 przodownik
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 9   171,88 31 przodownik
Rochmalski Kazimierz Rzeszów Dębica 9   172,07 32 przodownik
Hańderek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 9   173,93 33 przodownik
Mączka Zbigniew Kraków Waw.-Niepoł. 9   176,58 34 przodownik
Leśnicki Sławomir Nowy Sącz Zakopane 9   177,23 35 przodownik
Zborowski Sławomir Kraków Sułkowice 9   178,47 36 przodownik
Waga Grzegorz Kraków Krzeszowice 9   180,25 37 przodownik
Raczek Jacek Bielsko-Biała Bielsko-Biała 9   181,00 38 przodownik
Kociołek Paweł Nowy Sącz Nowy Sącz 1 9   181,25 39 przodownik
Kaciczak Mariusz Nowy Sącz Rabka 9   184,43 40 przodownik
Kuc Mirosław Kraków Kraków 9   188,32 41 przodownik
Pasoń Rafał            Kielce Jędrzejów 9   190,06 42 przodownik
Zasada Janusz          Kielce Sędziszów 9   194,51 43 przodownik
Matyszkowicz i Paw Bielsko-Biała Kęty 9   195,19 44 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 9   195,47 45 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 1 9   196,02 46 przodownik
Stawowczyk St Bielsko-Biała Osiek 9   197,37 47 przodownik
Rogóż Roman Tarnów Dąbrowa Tar 9   205,71 48 przodownik
Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 9   207,50 49 przodownik
Gromadzki Bogdan Rzeszów Jarosław 9   210,45 50 przodownik

 

 

KATEGORIA  M - 2013

 kat M - Kozioł - Cisowski.jpg

Kozioł Paweł Bielsko-B Zator 6 26,57   Mistrz Regionu
Cisowski - Kałamarz Rzeszów Przeworsk 6 48,31   I Wicemistrz
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 6 52,89   II Wicemistrz
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 6 57,86   1 przodownik
Rak Artur Rzeszów Przemyśl 6 65,29   2 przodownik
Rudnik Stanisław Kraków Bochnia 6 65,58   3 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 6 70,02   4 przodownik
Papciak Krzysztof Rzeszów Jasło 6 73,86   5 przodownik
Bajorski Józef Rzeszów Jasło 6 86,68   6 przodownik
Leśniak Kamil          Kielce Włoszczowa 6 88,55   7 przodownik
Rapacz Danuta Nowy Sącz Jordanów 6 88,79   8 przodownik
Kubacki Andrzej Rzeszów Jasło 6 90,66   9 przodownik
Jarosz Piotr i Jan Rzeszów Przeworsk 6 93,60   10 przodownik
Marciszewska Ewa+Dar   Kielce Pińczów 6 95,16   11 przodownik
Nowak Jan Rzeszów Rzeszów 6 98,88   12 przodownik
Gromadzki Bogdan Rzeszów Jarosław 6 100,11   13 przodownik
Rusin Dariusz Bielsko- Skoczów 6 104,55   14 przodownik
Mucha Marian Tarnów Brzesko 6 104,74   15 przodownik
Poradowski Maciej Rzeszów Jarosław 6 106,07   16 przodownik
Dryja Andrzej          Kielce Pińczów 6 108,69   17 przodownik
Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 6 109,98   18 przodownik
Wiśniewski Michał      Kielce Włoszczowa 6 110,33   19 przodownik
Sołtys Ryszrd i Jerzy Rzeszów Jarosław 6 110,70   20 przodownik
Misiura Marcin  Nowy Sącz Rabka 6 113,49   21 przodownik
Pasternak Leszek       Kielce Pińczów 6 116,80   22 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-B Skoczów 6 119,12   23 przodownik
Trzmiel Piotr Kielce Radom 6 119,31   24 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 6 123,00   25 przodownik
Smorąg Mieczysław      Kielce Jędrzejów 6 127,32   26 przodownik
Bober Adam Kraków Nowa Huta 6 131,36   27 przodownik
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 6 132,17   28 przodownik
JANOWIEC K. Nowy Sącz Raba Wyżna 6 135,49   29 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 6 137,66   30 przodownik
Geraszek Henryk Rzeszów Przeworsk 6 141,08   31 przodownik
Wojtoń Kazimierz Kraków Alw.- Spytk. 6 146,55   32 przodownik
Dadał Jan  Nowy Sącz Limanowa 1 6 149,05   33 przodownik
Rola Franciszek        Kielce Jędrzejów 6 149,24   34 przodownik
Hart Eugeniusz Rzeszów Dębica 6 149,45   35 przodownik
Stawowczyk Stanisław Bielsko-B Osiek 6 149,72   36 przodownik
Jach Kazimierz         Kielce Jędrzejów 6 154,37   37 przodownik
Antecki Jerzy Bielsko-B Osiek 6 155,61   38 przodownik
Milewicz Wiesław Rzeszów Dębica 6 155,64   39 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 6 160,73   40 przodownik
Wojtuń A., Cyrek B. Kraków Sułkowice 6 161,43   41 przodownik
Majos Andrzej Kielce Stąporków 6 163,40   42 przodownik
Banach Bogdan Kraków Bochnia 6 163,40   43 przodownik
Piątek Edward, Agnieszka Kraków Sułkowice 6 163,93   44 przodownik
Potyrała - Zajchowski Rzeszów Jasło 6 166,97   45 przodownik
Kurek Tomasz, Maciej Kraków Bochnia 6 167,59   46 przodownik
Stefańczyk Zbigniew Kraków Proszowice 6 167,84   47 przodownik
Łabuz Krzysztof  Nowy Sącz Rabka 6 169,21   48 przodownik
Sanocki Józef i Paweł Rzeszów Przemyśl 6 171,72   49 przodownik
Staroń Kazimierz       Kielce Jędrzejów 6 173,81   50 przodownik

 

 KATEGORIA ROCZNE 2013

 roczne - Foks, Kapinos.jpg

Foks Krzysztof Kielce Kielce-Herby 20 188,88   Mistrz Regionu
Kapinos Marcin Tarnobrzeg Mielec 20 201,28   I Wicemistrz
Kapinos Małgorzata Tarnobrzeg Mielec 20 209,90   II Wicemistrz
Świeca Lidia Tarnobrzeg Stalowa Wola 20 223,86   1 przodownik
Wosik Mariusz, Paweł Kraków Krzeszowice 20 226,05   2 przodownik
Ramian Andrzej Kielce Kielce 20 244,39   3 przodownik
Dobroc Edward Kraków Waw.-Niepoł. 20 263,17   4 przodownik
Kościelna Dorota Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 278,96   5 przodownik
Kościelniak Jarek Kielce Stąporków 20 303,46   6 przodownik
Maziarz Arkadiusz Nowy Sącz Nowy Sącz 2 20 335,19   7 przodownik
Pliszka Józef Tarnobrzeg Stalowa Wola 20 343,36   8 przodownik
Oraczewski Piotr Kraków Proszowice 20 345,08   9 przodownik
Budka Władysław Nowy Sącz Rabka 20 346,92   10 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 20 354,13   11 przodownik
Kaciczak Mariusz Nowy Sącz Rabka 20 364,40   12 przodownik
Monica Robert Bielsko-Biała Zator 20 403,23   13 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 412,44   14 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 20 419,24   15 przodownik
Waga Andrzej Nowy Sącz Jordanów 20 432,14   16 przodownik
Olech Damian Dariusz Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 432,39   17 przodownik
Figuła Stanisław Kraków Krzeszowice 20 450,60   18 przodownik
Zborowski Marek Nowy Sącz Waksmund 20 460,73   19 przodownik
Komperda Jan Nowy Sącz Waksmund 20 471,81   20 przodownik
Pacho Beata Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 472,89   21 przodownik
Jasonek Łukasz Kraków Waw.-Niepoł. 20 473,35   22 przodownik
Serczyk Dominika Kraków Kraków 20 479,35   23 przodownik
Dryja Joanna           Kielce Pińczów 20 505,21   24 przodownik
Smerdzyński Andrzej    Kielce Jędrzejów 20 509,72   25 przodownik
Rogóż Roman Tarnów Dąbrowa Tarn 20 512,12   26 przodownik
Zaraś Dariusz Kielce Przysucha 20 521,45   27 przodownik
Radzik Elżbieta Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 524,24   28 przodownik
Waksmundzki Wiesław Nowy Sącz Waksmund 20 535,77   29 przodownik
Kołodziej Małgorzata Kielce Radoszyce 20 548,51   30 przodownik
Burkot Józef Kraków Skawina 20 595,64   31 przodownik
Stypuła Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 2 20 597,25   32 przodownik
Szczepaniec T.M Nowy Sącz Jordanów 20 601,54   33 przodownik
Gruszka Joanna Nowy Sącz Zakopane 20 611,11   34 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów-Moś 20 619,99   35 przodownik
Luksa Wiesław Nowy Sącz Nowy Sącz 3 20 620,54   36 przodownik
Kubik Ewa Kraków Nowe Brzesko 20 639,67   37 przodownik
Komperda St i Paw. Nowy Sącz Waksmund 20 649,86   38 przodownik
Kłyś Kacper Kraków Skawina 20 651,51   39 przodownik
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 20 672,13   40 przodownik
Bochniarz Jan Nowy Sącz Nowy Sącz 1 20 673,09   41 przodownik
Bafia Jan Nowy Sącz Tatry 20 674,30   42 przodownik
Stojewski Robert Kraków Skała 20 682,72   43 przodownik
Sobuta Dawid Kielce Starachowice 20 683,74   44 przodownik
Omyła Marek Kraków Nowa Huta 20 686,19   45 przodownik
Zając Zofia Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 688,05   46 przodownik
Świeczkowski Wiesław Kraków Nowa Huta 20 696,63   47 przodownik
Korus  Sławomir Kielce Kielce-Herby 20 738,83   48 przodownik
Respekta Magdalena Nowy Sącz Nowy Sącz 1 20 745,31   49 przodownik
Lichota Andrzej Kraków Libiąż 20 753,47   50 przodownik

 

 

 

 


Podziel się
oceń
31
19

WYNIKI REGION IV 2013 - c.d. - młode i zespół lotników

czwartek, 01 sierpnia 2013 10:19

MŁODE  -  2013  Region IV Kraków

 młode - Kawaler K.jpg

Kawaler Krzysztof Bielsko-B Skoczów 15 60,13   Mistrz Regionu
Mitoraj Krzysztof Bielsko-B Osiek  15 60,88   I Wicemistrz
Sala Teodor i Barbara Bielsko-B Andrychów 15 74,63   II Wicemistrz
Cholewa Eug. i  Joanna Kraków Bochnia 15 88,85   1 przodownik
Socała Paweł Bielsko-Biała Andrychów 15 111,28   2 przodownik
Olech Damian Dariusz Nowy Sącz Beskid Sądecki 15 116,47   3 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia - Spytk 15 131,07   4 przodownik
Kumala Stanisław Kraków LIBIĄŻ 15 148,18   5 przodownik
Długosz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 3 15 163,41   6 przodownik
Wawrzacz Justyna i Andrzej Bielsko-Biała Lipowa 15 170,89   7 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 15 193,03   8 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 15 193,43   9 przodownik
Kumala Przemysław Kraków Libiąż 15 204,39   10 przodownik
Matuszny Adam Bielsko-Biała Skoczów 15 214,68   11 przodownik
Prochal Rafał Kraków Kraków 15 224,98   12 przodownik
Trzaskalik Krzysztof Bielsko-Biała Strumień 15 229,06   13 przodownik
Wojnarski Marek Rzeszów Jasło 15 241,20   14 przodownik
Kowalski Łukasz Tarnobrzeg Sandomierz 15 249,07   15 przodownik
Prochał Edward Kraków Kraków 15 253,50   16 przodownik
Monica Robert Bielsko-Biała Zator 15 258,96   17 przodownik
Drwal Daniel Nowy Sącz Jordanów 15 270,30   18 przodownik
Żabicki Krzysztof Kraków Skała 15 298,32   19 przodownik
Pyrek Stanisław i Wiesław Bielsko-Biała Lipowa 15 305,39   20 przodownik
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 15 314,16   21 przodownik
Olech Dorota Nowy Sącz Beskid Sądecki 15 319,03   22 przodownik
Pasoń R+Smerdzyński A  Kielce Jędrzejów 15 324,38   23 przodownik
Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 15 324,54   24 przodownik
Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 15 328,68   25 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Wegierska Górka 15 328,73   26 przodownik
Brożek Jacek Tarnów Tarnów-Mościce 15 328,91   27 przodownik
Zborowski Marek Nowy Sącz Waksmund 15 330,34   28 przodownik
Rudnik Stanisław Kraków Bochnia 15 335,04   29 przodownik
Macura Grzegorz Bielsko-Biała Skoczów 15 336,89   30 przodownik
Trzaskalik Stanisław Bielsko-Biała Strumień 15 340,62   31 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 15 348,24   32 przodownik
Oraczewski Piotr Kraków Proszowice 15 349,77   33 przodownik
Michalak Rafał Bielsko-Biała Kęty 15 360,78   34 przodownik
Ślęzak Jarosław        Kielce Włoszczowa 15 364,91   35 przodownik
Bocian Miłosz          Kielce Włoszczowa 15 368,29   36 przodownik
Bocian K+Bladziak S,   Kielce Włoszczowa 15 369,17   37 przodownik
Kiszczak Rafał Kielce Radom 15 372,72   38 przodownik
Grzegorz Zdzisław Bielsko-Biała Cieszyn 15 372,77   39 przodownik
Dyduch Mieczysław Bielsko-Biała Wadowice 15 377,33   40 przodownik
Hoła Adam i Tomasz Bielsko-Biała Oświęcim 15 383,06   41 przodownik
Golonka Daniel Rzeszów Sanok 15 391,10   42 przodownik
Żyrek Stanisław Bielsko-Biała Wegierska Górka 15 394,28   43 przodownik
Zasadni Józef-Piotr Nowy Sącz Gołkowice-Łącko 15 395,70   44 przodownik
Gardjew Edward         Kielce Sędziszów 15 395,80   45 przodownik
Jasonek Łukasz Kraków Wawrze.-Niepoł 15 399,07   46 przodownik
Szubryt Krystian Nowy Sącz Limanowa 1 15 402,04   47 przodownik
Wosik Mariusz i P  Kraków Krzeszowice 15 404,41   48 przodownik
Pająk Karol Kielce Suchedniów 15 404,62   49 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 15 406,44   50 przodownik

 

 

ZESPÓŁ LOTNIKÓW - 2013 Region IV Kraków

 lotniki - Pacho, Świeca, Barłóg.jpg

Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sąde 98 4 057,10   Mistrz Regionu
Świeca Mirosław Tarnobrzeg Stalowa Wola 90 3 444,83   I Wicemistrz
Barłóg Stanisław Kraków Nowe Brzesko 89 4 255,82   II Wicemistrz
Michalik-Krok-Rak Nowy Sącz Beskid Sąde 88 3 695,61   1 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 83 3 784,82   2 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 83 3 720,72   3 przodownik
Patulski J.-Bieryt R. Tarnów Dąbrowa Tarn 83 3 600,41   4 przodownik
Skórski Jan Rzeszów Jasło 82 4 044,12   5 przodownik
Cisowski - Kałamarz Rzeszów Przeworsk 81 3 538,93   6 przodownik
Ważydrąg Michał, Piotr Kraków Bochnia 81 3 456,15   7 przodownik
Tkaczewski Paweł Kielce Sędziszów 80 3 712,50   8 przodownik
Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 80 3 566,05   9 przodownik
Ogorzalek Andrz.,Krzysz Nowy Sącz Beskid Sąde 80 3 405,42   10 przodownik
Galica Stanisław Nowy Sącz Zakopane 80 3 230,54   11 przodownik
Straczek Jozef Nowy Sącz Zakopane 80 3 202,94   12 przodownik
Fidor R.R.S. Kielce Końskie 79 3 268,06   13 przodownik
Rusin Daruisz Bielsko-Biała Skoczów 79 3 199,48   14 przodownik
Las Marian Nowy Sącz Waksmund 78 3 592,09   15 przodownik
Kubik Jerzy Kraków Nowe Brzesko 77 3 431,94   16 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 77 3 212,89   17 przodownik
Kołodziej Krzysztof Nowy Sącz Limanowa 1 77 2 051,46   18 przodownik
Jasiński Roman Kraków Nowa Huta 76 3 319,28   19 przodownik
Zubrzycki Bogdan Rzeszów Jarosław 76 3 051,55   20 przodownik
Świeca Tadeusz Tarnobrzeg Stalowa Wola 76 2 498,44   21 przodownik
Zajac Jozef Nowy Sącz Beskid Sąde 75 3 069,85   22 przodownik
Sekuła Grzegorz Nowy Sącz Beskid Sąde 75 2 902,00   23 przodownik
Papciak Krzysztof Rzeszów Jasło 74 3 760,08   24 przodownik
Kurek Tomasz, Maciej Kraków Bochnia 74 3 413,08   25 przodownik
Barłóg Iwona Kraków Nowe Brzesko 74 3 336,23   26 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 74 3 196,14   27 przodownik
Omyła Marek Kraków Nowa Huta 74 2 985,34   28 przodownik
Radzik Michał - Zdzisław Nowy Sącz Beskid Sąde 74 2 906,48   29 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 74 2 845,43   30 przodownik
Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 74 2 820,09   31 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 73 3 509,43   32 przodownik
Warchoł Andrzej  Rzeszów Dębica 73 3 418,79   33 przodownik
Majcher Zbigniew Mat Nowy Sącz Krynica 73 3 147,79   34 przodownik
Dziduch Eugeniusz Tarnobrzeg Biłgoraj 73 2 984,02   35 przodownik
Zarzycki Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj 73 2 974,83   36 przodownik
Grębski Andrzej Tarnobrzeg Stalowa Wola 73 2 749,91   37 przodownik
Zawadzki Szymon+S Kielce Włoszczowa 72 3 494,80   38 przodownik
Lech Mariusz Tarnobrzeg Sandomierz 72 3 270,00   39 przodownik
Dobaj Adam Kraków Kraków 72 3 021,11   40 przodownik
Świeczkowski Wiesław Kraków Nowa Huta 72 3 002,36   41 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 72 2 978,74   42 przodownik
Lesnicki Sławomir Nowy Sącz Zakopane 72 2 745,73   43 przodownik
Gruszka Joanna Nowy Sącz Zakopane 72 2 734,53   44 przodownik
Bafia Jan Nowy Sącz Tatry 72 2 683,94   45 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 71 3 307,96   46 przodownik
Mak Dariusz            Nowy Sącz Jordanów 71 3 250,00   47 przodownik
Drzazga Jerzy Kraków Bochnia 71 3 078,82   48 przodownik
Nowak Tadeusz Nowy Sącz Nowy Sącz 3 71 3 033,65   49 przodownik
Wosik Mariusz Paw Kraków Krzeszowice 71 2 949,96   50 przodownik

 

 

 w razie ewentualnej pomyłki proszę o telefon. . .509472830

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
38
47

DODATKOWE USTALENIA NA REGIONIE IV KRAKOW

czwartek, 14 marca 2013 14:08

 

 

DODATKOWE USTALENIA NA REGIONIE IV KRAKOW 

 

 

 


Podziel się
oceń
37
41

PARĘ ZDJĘĆ Z ROZDANIA NAGRÓD REGIONU IV KRAKÓW 2012

wtorek, 18 grudnia 2012 22:20

  Oto parę zdjęć z wystawy okregu kraków - na której rozdano puchary regionu IV Kraków za sezon lotowy 2012.

 

Przemawia Marszałek Województwa Małopolskiego - Wojciech Kozak (PSL), z lewej nasz Prezes Regionu IVKraków - Tomasz Osiński wraz z Prezesem Oddziału Nowa Huta - Wiesławem Wojnarskim.

 

 

W środku nasz Prezydent Jan Kawaler - zdobył w Regionie IV Kraków w sezonie lotowym tytuł mistrza w kat. C - daleki dystans ,  z lewej Poseł PiS Andrzej Duda, z prawej Marszałek Województwa Malopolskiego - Wojciech Kozak (PSL)  MOCNA EKIPA.

 

       

Na zdjęciach powyżej : Mistrz Regionu IV GMP  oraz kat. A - Grzegorz Leś, Wice mistrz Kat. A - Tadeusz Brzana, Wice Mistrz Kat. B - Józef Wania wraz z II Wice Mistrzem Robertem Oraczewskim oraz Jan Szpila - Mistrz w kategorii Maraton

 

 

 

        

        

   Koledzy z Okręgu Rzeszów wręczają puchar Prezesowi Tomaszowi Osińskiemu za wieloletnią solidną działalność na rzecz związku - za to też należy się nagroda. .

 

 

Bardzo proszę mistrzów Regionu IV w kategoriach o przysłanie na adres pzhgpregion4kraków@wp.pl

swoich zdjęć przed swoimi gołębnikami - a umieszczę je na tej stronce. . .

 

A PONIŻEJ BĘDZIEMY ZAMIESZCZAĆ ZDJĘCIA NASZYCH MISTRZÓW.

 

Na początek gołębnik i zdjęcie mistrza Grzegorza Lesia z Oddziału Mielec s/Borowa  wraz  z Marcinem Kapinosem który ma na rękach swojego syna Mikołaja. Mikołaj to "chrześnik" Grzegorza. 

Grzegorz i Marcin hodują wspólnie tylko dzielą stado na 2 drużyny wg nazwiska - ale jest to jeden  PIGEON SPORT TEAM:)

 

    

Podobno artykuł o Mistrzach ukaże się w styczniowej gazetce p.t. "PORADNIK HODOWCY", który można będzie kupić na wystawie w Sosnowcu.

Telefony : Grzegorz Leś 604 871 072, Marcin Kapinos 603 817 145. Gratulacje panowie !!

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
50
27

REGULAMIN REGION IV KRAKÓW 2013

wtorek, 18 grudnia 2012 21:54

 

 

REGULAMIN REGION IV KRAKOW 2013 - klikasz na nim i otwierasz

 

W/w regulamin został zatwierdzony przez Zarząd Regionu IV na posiedzeniu w dniu 15 grudzień 2012 roku w Krakowie.

Zyczymy udanego sezonu lotowego 2013.

 

 


Podziel się
oceń
45
24

WYNIKI REGIONU IV KRAKÓW DO WYDRUKU - 2012

piątek, 16 listopada 2012 8:49

GMP

 

KATEGORIA   A  -  jest juz ok !

 

KATEGORIA  B

 

KATEGORIA  C

 

KATEGORIA  M

 

ROCZNE OLIMPIJSKIE

 

GOLEBIE MLODE

 

Dobry Lot. Regionowa Komisja Lotowa.0:-)

 

 


Podziel się
oceń
36
19

WYNIKI REGION IV KRAKÓW PO WERYFIKACJI ZG

piątek, 16 listopada 2012 8:32

W nawiązaniu do weryfikacji wyników przez GKL przy ZG PZHGP w Chorzowie, publikujemy wyniki Regionu IV Kraków.

Z powodu nieprawidłowej dokumentacji lotowej sprawdzanej przez specjalne komisje przy ZG w Chorzowie, niektóre wyniki zostały odrzucone. Weryfikacja wynikow w Regionie IV Kraków nie dotyczyła najlepszych wyników wysłanych do Chorzowa.

 

Wyniki Regionu IV Kraków które ukazały się w Gazetce Hodowca - nie były publikowane w konsultacji z Komisją Lotową Regionu IV Kraków. 

 

Poniżej wyniki Regionu do odczytu :

 

Współ. GMP  




Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 32 1 423,41 Mistrz Regionu
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 32 1 422,80 I V-ce Mistrz Reg
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 32 1 420,37 II V-ce Mistrz Reg
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia Spytkowice 32 1 417,92 1 przodownik
Dzwonkowski Henryk+Kamil Kielce Włoszczowa 32 1 417,73 2 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 32 1 416,64 3 przodownik
Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 32 1 414,63 4 przodownik
Marasek Paweł i Adam Kielce Przysucha 32 1 412,62 5 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 32 1 412,62 6 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 32 1 409,26 7 przodownik
Wisniewski Michał Kielce Włoszczowa 32 1 408,77 8 przodownik
Jawor Artur KRAKÓW SKAŁA 32 1 405,99 9 przodownik
Ciacia Bogdan Kielce Pińczów 32 1 405,58 10 przodownik
Stypuła Grzegorz NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 32 1 404,63 11 przodownik
Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 32 1 404,57 12 przodownik
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 32 1 404,23 13 przodownik
Stelmach-Walkarz Tarnobrzeg Biłgoraj 32 1 403,92 14 przodownik
WĄCHAŁA HENRYK NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 32 1 402,95 15 przodownik
Tabinowski R+K Rzeszów Przemyśl 32 1 402,76 16 przodownik
KUBIK JERZY KRAKÓW NOWE BRZESKO 32 1 402,29 17 przodownik
Foks Grzegorz Kielce Kielce-Herby 32 1 401,37 18 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 32 1 400,08 19 przodownik
Śliwiński-Jungman Rzeszów Krosno 32 1 399,93 20 przodownik
Warchoł Andrzej Rzeszów Dębica 32 1 399,06 21 przodownik
Styczeń Marek Kielce Kazimierza Wielka 32 1 398,65 22 przodownik
Szmigiel Grzegorz Kielce Kazimierza Wielka 32 1 396,47 23 przodownik
Cieślikowski Jan Tarnów Tarnów-Mościce 32 1 396,27 24 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 32 1 395,79 25 przodownik
CICHOŃ ANDRZEJ NOWY SĄCZ WAKSMUND 32 1 395,10 26 przodownik
KURCZABA JANUSZ NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 2 32 1 394,71 27 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 32 1 392,63 28 przodownik
KALICKI A.- PAŁUCKI B. KRAKÓW WAW-NIEPOŁ. 32 1 392,50 29 przodownik
STANEK MARCIN NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 32 1 392,43 30 przodownik
Rusin Dariusz Bielsko-Biała Skoczów 32 1 392,42 31 przodownik
Dziduch Eugeniusz Tarnobrzeg Biłgoraj 32 1 392,06 32 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 32 1 391,08 33 przodownik
MATRAS BRONISŁAW KRAKÓW KRAKÓW 32 1 390,85 34 przodownik
BOCHNIARZ JÓZEF NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 1 32 1 390,74 35 przodownik
Gurgul Kazimierz Tarnów Brzesko 32 1 390,54 36 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 32 1 390,41 37 przodownik
LISAK MARIAN KRAKÓW NOWA HUTA 32 1 390,35 38 przodownik
Porębski Stanisław Tarnów Brzesko 32 1 389,53 39 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 32 1 388,99 40 przodownik
Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 32 1 388,85 41 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 32 1 388,52 42 przodownik
Bonach Dariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 32 1 387,83 43 przodownik
STRZELECKI CZESŁAW KRAKÓW NOWE BRZESKO 32 1 387,68 44 przodownik
Doniek Adam i Łukasz Rzeszów Krosno 32 1 387,67 45 przodownik
Depa T, R i K Rzeszów Rzeszów 32 1 387,47 46 przodownik
SZCZEPANIEC K.G.L NOWY SĄCZ JORDANÓW 32 1 387,05 47 przodownik
MAK DARIUSZ NOWY SĄCZ JORDANÓW 32 1 386,35 48 przodownik
GRUCEL-GABRYŚ NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 32 1 385,93 49 przodownik
BARŁÓG STANISŁAW KRAKÓW NOWE BRZESKO 32 1 385,59 50 przodownik






 

 

 

kat B




Mir - Stan ZBOROWSKI NOWY SĄCZ Limanowa 1 16 30,77 Mistrz Regionu
Józef WANIA RZESZÓW Krosno 16 56,68 I V-ce Mistrz Reg
Robert ORACZEWSKI KRAKÓW Proszowice 16 58,24 II V-ce Mistrz Reg
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 16 59,71 1 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 16 89,72 2 przodownik
Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 16 97,03 3 przodownik
KUBIK JERZY KRAKÓW NOWE BRZESKO 16 99,44 4 przodownik
STYPUŁA GRZEGORZ NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 16 100,17 5 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów-Mościce 16 107,92 6 przodownik
RESPEKTA ANDRZEJ NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 1 16 114,45 7 przodownik
Korab Roman Rzeszów Krosno 16 115,34 8 przodownik
Dziura Eugeniusz Tarnobrzeg Biłgoraj 16 119,86 9 przodownik
Wojnarski Marek Rzeszów Jasło 16 125,24 10 przodownik
Strzop Józef Bielsko-Biała Lipowa 16 133,94 11 przodownik
Szmigiel Grzegorz Kielce Kazimierza Wielka 16 134,77 12 przodownik
ZAGATA ŁUKASZ NOWY SĄCZ RABA WYŻNA 16 136,41 13 przodownik
Kowal Franciszek Rzeszów Przeworsk 16 137,88 14 przodownik
BOGACZYK-JEDYNAK NOWY SĄCZ KRYNICA 16 138,63 15 przodownik
Rogóż Roman Tarnów Dąbrowa Tarnowska 16 139,16 16 przodownik
KURCZABA JANUSZ NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 2 16 139,32 17 przodownik
Żak Paweł i Barbara Bielsko-Biała Zator 16 140,75 18 przodownik
JAWOR ARTUR KRAKÓW SKAŁA 16 143,43 19 przodownik
BOCHNIARZ JÓZEF NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 1 16 143,70 20 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 16 148,06 21 przodownik
Wiśniewski Michał      Kielce Włoszczowa 16 148,33 22 przodownik
SUŚNIAK PRZEMYSŁAW KRAKÓW PROSZOWICE 16 150,46 23 przodownik
Stanuch Piotr Tarnów Wojnicz 16 154,95 24 przodownik
Foks Grzegorz Kielce Kielce-Herby 16 155,52 25 przodownik
Smorąg Mieczysław      Kielce Jędrzejów 16 156,93 26 przodownik
Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 16 159,79 27 przodownik
KAWULA MAREK NOWY SĄCZ KRYNICA 16 168,86 28 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 16 168,91 29 przodownik
PĘCZALSKI PAWEŁ KRAKÓW SKAŁA 16 169,46 30 przodownik
SUŁEK WACŁAW KRAKÓW SUŁKOWICE 16 173,90 31 przodownik
Dzwonkowski Henr+Kamil Kielce Włoszczowa 16 183,25 32 przodownik
Fidor Rafał i Robert Kielce Końskie 16 183,51 33 przodownik
Marciszewska Ewa+Dar   Kielce Pińczów 16 185,74 34 przodownik
WYKA - OCHMAN KRAKÓW KALWARIA ZEB. 16 185,84 35 przodownik
LEŚNIAK JAN KRAKÓW DOBCZYCE-STADN. 16 187,38 36 przodownik
Surmanowicz Sławomir Tarnobrzeg Biłgoraj 16 189,15 37 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 16 189,42 38 przodownik
Tkaczewski Paweł       Kielce Sędziszów 16 190,35 39 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 16 191,73 40 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 16 192,18 41 przodownik
Smółka Jacek Bielsko-Biała Chełmek 16 193,66 42 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 16 194,97 43 przodownik
Marciszewski Wojciech  Kielce Pińczów 16 197,25 44 przodownik
PUTO ANNA NOWY SĄCZ LIMANOWA 2 16 197,75 45 przodownik
Dziuban Jan Rzeszów Jasło 16 203,79 46 przodownik
MURZYN RYSZARD NOWY SĄCZ LIMANOWA 2 16 205,21 47 przodownik
Cetera Piotr Tarnów Tarnów-Mościce 16 208,91 48 przodownik
Mrowiec Jerzy Bielsko-Biała Strumień 16 209,08 49 przodownik
Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 16 209,63 50 przodownik

 

Kat.C




Jan KAWALER Bielsko-Biała Skoczów 9 32,07 Mistrz Regionu
Andrzej PIEKARCZYK Bielsko-Biała Andrychów 9 38,11 I V-ce Mistrz Reg
Bart. i Kazimierz MADEJA Bielsko-Biała Oświęcim 9 54,42 II V-ce Mistrz Reg
GRUCEL-GABRYŚ NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 56,29 1 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 9 60,79 2 przodownik
WAŻYDRĄG MICHAŁ-PIOTR KRAKÓW BOCHNIA 9 65,15 3 przodownik
Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 9 67,11 4 przodownik
ZASADNI JÓZEF-PIOTR NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 70,62 5 przodownik
Iwaniec Daniel Tarnów Dąbrowa Tarnowska 9 75,78 6 przodownik
SZCZERBA MAREK NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 9 80,70 7 przodownik
Kalika Andrzej Bielsko-Biała Oświęcim 9 87,05 8 przodownik
MĘDRYSA PAWEŁ KRAKÓW ALWERNIA-SPYTKOW. 9 90,48 9 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 9 91,94 10 przodownik
Hałat Bogdan i Antoni Bielsko-Biała Kęty 9 92,77 11 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 9 94,84 12 przodownik
Twardosz Tomasz Bielsko-Biała Wadowice 9 99,97 13 przodownik
Pierściński Waldemar Bielsko-Biała Oświęcim 9 100,02 14 przodownik
BARŁÓG IWONA KRAKÓW NOWE BRZESKO 9 101,51 15 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 9 103,51 16 przodownik
CICHOŃ ANDRZEJ NOWY SĄCZ WAKSMUND 9 104,66 17 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 9 108,21 18 przodownik
MATYJA PIOTR NOWY SĄCZ JORDANÓW 9 108,58 19 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 9 111,55 20 przodownik
JAWOR ARTUR KRAKÓW SKAŁA 9 112,53 21 przodownik
Cisak Andrzej Kielce Kazimierza Wielka 9 113,76 22 przodownik
ŚWIĘCZKOWSKI WIESŁAW KRAKÓW NOWA HUTA 9 115,63 23 przodownik
TOKARCZYK ANTONI NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 1 9 115,93 24 przodownik
GUMULAK KAZIMIERZ NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 2 9 117,58 25 przodownik
BRZANA TADEUSZ NOWY SĄCZ NOWY TARG 9 122,27 26 przodownik
LISAK MARIAN KRAKÓW NOWA HUTA 9 122,50 27 przodownik
Caputa Józef Bielsko-Biała Żywiec 9 124,70 28 przodownik
WĄCHAŁA HENRYK NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 126,61 29 przodownik
STANEK MARCIN NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 9 129,28 30 przodownik
PROCHAL RAFAŁ KRAKÓW KRAKÓW 9 129,31 31 przodownik
Jarosz Piotr i Jan Rzeszów Przeworsk 9 130,95 32 przodownik
CHROBAK STANISŁAW NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 132,88 33 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 9 134,97 34 przodownik
Marasek Paweł i Adam Kielce Przysucha 9 136,66 35 przodownik
Ciacia Bogdan          Kielce Pińczów 9 137,01 36 przodownik
Świergosz Kazimierz Bielsko-Biała Zator 9 140,28 37 przodownik
Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 9 141,24 38 przodownik
NOWAK WERONIKA NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 145,50 39 przodownik
MĄCZKA ZBIGNIEW KRAKÓW WAW-NIEPOŁ. 9 146,47 40 przodownik
ORACZEWSKI ROBERT KRAKÓW PROSZOWICE 9 147,30 41 przodownik
WOŚ JAN NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 147,36 42 przodownik
Maciejowski Jarosław Bielsko-Biała Węgierska Górka 9 148,22 43 przodownik
Stlemach - Walkarz Tarnobrzeg Biłgoraj 9 148,70 44 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Węgierska Górka 9 149,18 45 przodownik
Bułaś H. i Luranc K. Bielsko-Biała Kęty 9 149,46 46 przodownik
Mucha Marian Tarnów Brzesko 9 150,23 47 przodownik
JAGIEŁA PAWEŁ NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 9 150,30 48 przodownik
Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 9 155,19 49 przodownik
WRÓBEL JÓZEF NOWY SĄCZ LIMANOWA 2 9 159,27 50 przodownik

 

Kat.M




JAN SZPILA KRAKÓW ALWERNIA-SPYTKOW. 6 49,38 Mistrz Regionu
ZYGMUNT WIDOMSKI RZESZÓW SANOK 6 67,45 I V-ce Mistrz Reg
STANISŁAW SIUTY NOWY SĄCZ WAKSMUND 6 72,30 II V-ce Mistrz Reg
Wiśniewski Michał      Kielce Włoszczowa 6 72,40 1 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 6 75,32 2 przodownik
Foremnik Artur    Kielce Jędrzejów 6 77,53 3 przodownik
Kobyłecki Władysław Tarnów Brzesko 6 78,14 4 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 6 83,75 5 przodownik
Motyka Leszek          Kielce Pińczów 6 85,82 6 przodownik
Synowiec Jacek Tarnów Tarnów-Mościce 6 93,49 7 przodownik
Cieślikowski Jan Tarnów Tarnów-Mościce 6 93,74 8 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 6 98,15 9 przodownik
KALICKI A. - PAŁUCKI B. KRAKÓW WAW-NIEPOŁ. 6 98,97 10 przodownik
Foks Grzegorz Kielce Kielce-Herby 6 106,17 11 przodownik
Biedroń Mariusz Tarnów Wojnicz 6 109,48 12 przodownik
Doniek Adam i Łukasz Rzeszów Krosno 6 109,95 13 przodownik
Dzwonkowski Henr+Kamil Kielce Włoszczowa 6 110,78 14 przodownik
Hart Eugeniusz Rzeszów Dębica 6 111,65 15 przodownik
OPOKA HENRYK NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 6 112,22 16 przodownik
Dziduch Eugeniusz Tarnobrzeg Biłgoraj 6 115,05 17 przodownik
TOMASIAK JAN KRAKÓW KRAKÓW 6 118,02 18 przodownik
ŁĘKAS ADAM KRAKÓW NOWE BRZESKO 6 119,56 19 przodownik
WRÓBEL JÓZEF NOWY SĄCZ LIMANOWA 2 6 120,34 20 przodownik
NOWAK ANDRZEJ  NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 6 123,56 21 przodownik
Kozioł Krzysztof Tarnów Tarnów-Mościce 6 126,49 22 przodownik
Rabada Zbigniew Rzeszów Krosno 6 127,06 23 przodownik
Migdał Krzysztof Tarnów Wojnicz 6 128,14 24 przodownik
Kubies Piotr & Mariusz Tarnów Brzesko 6 132,27 25 przodownik
CHOWANIEC EDWARD NOWY SĄCZ PODHALE 6 132,90 26 przodownik
Gaweł Andrzej Bielsko-Biała Węgierska Górka 6 133,03 27 przodownik
Kasperydus Jacek Bielsko-Biała Strumień 6 136,16 28 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 6 140,14 29 przodownik
LATAŁA JERZY KRAKÓW WAW-NIEPOŁ. 6 141,60 30 przodownik
Boryś Bernard Bielsko-Biała Strumień 6 142,62 31 przodownik
WOJTAN MARIAN NOWY SĄCZ PODHALE 6 146,01 32 przodownik
LISZKA JÓZEF KRAKÓW NOWE BRZESKO 6 146,22 33 przodownik
Kobyłecki Franciszek Tarnów Brzesko 6 150,95 34 przodownik
Parylak Tomasz Rzeszów Krosno 6 151,35 35 przodownik
SZEPANIEC K.G.L NOWY SĄCZ JORDANÓW 6 151,72 36 przodownik
KUKUŁKA PAWEŁ KRAKÓW NOWE BRZESKO 6 154,50 37 przodownik
SERCZYK ANDRZEJ KRAKÓW KRAKÓW 6 155,93 38 przodownik
Lechwar Dami i Jaro Rzeszów Jasło 6 156,85 39 przodownik
KOŁODZIEJ KRZYSZTOF NOWY SĄCZ LIMANOWA 1 6 160,54 40 przodownik
Polek Andrzej Tarnów Wojnicz 6 160,73 41 przodownik
LISAK MARIAN KRAKÓW NOWA HUTA 6 162,74 42 przodownik
DRZAZGA JERZY KRAKÓW BOCHNIA 6 166,95 43 przodownik
BUDZASZEK ANDRZEJ KRAKÓW SKAWINA 6 167,18 44 przodownik
ŚMIAŁKOWSKI JAN  NOWY SĄCZ WAKSMUND 6 167,81 45 przodownik
Depa Tad, Rafał i Karina Rzeszów Rzeszów 6 167,83 46 przodownik
CHROBAK KRZYSZTOF NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 6 168,10 47 przodownik
Paterak Krzysztof - Serafin Krzysztof Tarnobrzeg Mielec 6 170,26 48 przodownik
LEŚNIAK JAN KRAKÓW DOBCZYCE-STADN. 6 170,92 49 przodownik
CIEŚLA ZBIGNIEW KRAKÓW NOWE BRZESKO 6 174,46 50 przodownik

 

Roczne_olimpijskie




MIR-STAN ZBOROWSKI NOWY SĄCZ LIMANOWA 1 25 196,98 Mistrz Regionu
MAREK KAWULA NOWY SĄCZ KRYNICA 25 256,80 I V-ce Mistrz Reg
KAZIMIERZ STAROŃ KIELCE JĘDRZEJÓW 25 326,65 II V-ce Mistrz Reg
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 25 329,76 1 przodownik
BOGACZYK-JEDYNAK NOWY SĄCZ KRYNICA 25 337,98 2 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 25 378,97 3 przodownik
BARŁÓG IWONA KRAKÓW NOWE BRZESKO 25 382,18 4 przodownik
BARŁÓG STANISŁAW KRAKÓW NOWE BRZESKO 25 424,32 5 przodownik
Cieślikowski Jan Tarnów Tarnów-Mościce 25 426,44 6 przodownik
KAWULA STANISŁAW NOWY SĄCZ KRYNICA 25 441,75 7 przodownik
MĘDRYSA PAWEŁ KRAKÓW ALWERNIA-SPYTKOW. 25 451,48 8 przodownik
STYPUŁA GRZEGORZ NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 25 457,96 9 przodownik
ZAGATA ŁUKASZ NOWY SĄCZ RABA WYŻNA 25 494,61 10 przodownik
Sznaucner Jarosław Kielce Suchedniów 25 502,17 11 przodownik
PAJOR RYSZARD KRAKÓW LIBIĄŻ 25 512,08 12 przodownik
Młodziński Jacek Kielce Radoszyce 25 557,16 13 przodownik
MIKOŁAJCZYK JÓZEF-MARCIN NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ 1 25 560,65 14 przodownik
Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 25 571,69 15 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 25 574,58 16 przodownik
BOCHENEK JÓZEF KRAKÓW MYŚLENICE 25 600,51 17 przodownik
Kubies Piotr & Mariusz Tarnów Brzesko 25 694,96 18 przodownik
Cuper Rafał Kielce Radoszyce 25 708,67 19 przodownik
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 25 712,17 20 przodownik
Kowal Franciszek Rzeszów Przeworsk 25 727,00 21 przodownik
Zygmunt Eugeniusz Rzeszów Krosno 25 740,78 22 przodownik
Marciszewski Wojciech Kielce Pińczów 25 743,70 23 przodownik
SZCZERBA MAREK NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 25 758,63 24 przodownik
STARZEC TADEUSZ KRAKÓW KALWARIA ZEB. 25 771,03 25 przodownik
Cisowski Tomasz Kielce Włoszczowa 25 783,82 26 przodownik
Drogosz Robert Kielce Kielce-Herby 25 790,34 27 przodownik
Wania Joanna Rzeszów Krosno 25 797,89 28 przodownik
Tkaczewski Paweł       Kielce Sędziszów 25 805,52 29 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 25 812,58 30 przodownik
OGORZAŁEK ANDRZEJ-KRZYSZTOF NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 25 848,95 31 przodownik
Rak Jarosław Kielce Pińczów 25 911,50 32 przodownik
Cisowski-Kałamarz Rzeszów Przeworsk 25 933,28 33 przodownik
ADAMEK JACEK KRAKÓW SKAŁA 25 989,08 34 przodownik
KOZIK WŁADYSŁAW KRAKÓW SUŁKOWICE 25 993,31 35 przodownik
OBIERZYŃSKI ST.JAN KRAKÓW MYŚLENICE 25 1 005,63 36 przodownik
Migdał Krzysztof Tarnów Wojnicz 25 1 008,25 37 przodownik
KIELAR KAZIMIERZ NOWY SĄCZ KRYNICA 25 1 034,71 38 przodownik
Jedrzejczyk Waldemar Kielce Starachowice 25 1 054,23 39 przodownik
Dziuban Jan Rzeszów Jasło 25 1 064,76 40 przodownik
GRUCEL-GABRYŚ NOWY SĄCZ GOŁKOWICE-ŁĄCKO 25 1 065,88 41 przodownik
Biniek Mariusz Kielce Radoszyce 25 1 068,97 42 przodownik
Marcisz Szymon Kielce Kielce-Herby 25 1 073,67 43 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 25 1 076,36 44 przodownik
KUC MIROSŁAW KRAKÓW KRAKÓW 25 1 084,65 45 przodownik
Stępień Tadeusz Kielce Radoszyce 25 1 092,73 46 przodownik
DOBAJ ADAM KRAKÓW KRAKÓW 25 1 100,38 47 przodownik
KLICH EUGENIUSZ KRAKÓW SUŁKOWICE 25 1 134,39 48 przodownik
KALICKI A. - PAŁUCKI B. KRAKÓW WAW.-NIEPOŁ. 25 1 140,35 49 przodownik
Biedroń Mariusz Tarnów Wojnicz 25 1 148,44 50 przodownik

 

MŁODE - REGION IV KRAKOW - 2012 rok



PRZEMYSŁAW CHRUSZCZ Bielsko Biała Skoczów 15 64,37 Mistrz Regionu
KRZYSZTOF KAWALER Bielsko Biała Skoczów 15 103,29 I V-ce Mistrz Reg
NORBERT LEŚNIAK Kielce Włoszczowa 15 108,67 II V-ce Mistrz Reg
Żyrek Stanisław Bielsko Biała Węgierska Górka 15 117,50 1 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia-Spytk. 15 137,64 2 przodownik
Leśniak Kamil Kielce Włoszczowa 15 180,49 3 przodownik
Lipowiecki Marek Kraków Proszowice 15 184,80 4 przodownik
Rożmiej Stanisław Kielce Skarżysko Kamienna 15 206,71 5 przodownik
Czepczor Antoni Bielsko Biała Węgierska Górka 15 215,93 6 przodownik
Wojnarski Marek Rzeszów Jasło 15 221,91 7 przodownik
Mrowca Paweł Nowy Sącz Waksmund 15 233,02 8 przodownik
Wiśniewski Michał Kielce Włoszczowa 15 241,07 9 przodownik
Śliwka Marcin Bielsko Biała Skoczów 15 261,01 10 przodownik
MICHALAK RAFAŁ Bielsko Biała KĘTY 15 261,95 11 przodownik
Zych Artur Kielce Jędrzejów 15 262,61 12 przodownik
KUBICA TADEUSZ Bielsko Biała Osiek 15 278,83 13 przodownik
SALA TEODOR Bielsko Biała Andrychów 15 299,11 14 przodownik
Jesionek Krzysztof Kielce Przysucha 15 310,90 15 przodownik
TRZASKALIK KRZYSZTOF Bielsko Biała Strumień 15 317,54 16 przodownik
Dudkiewicz Grzegorz Kielce Włoszczowa 15 317,76 17 przodownik
Lelito Edward Kraków Libiąż 15 323,20 18 przodownik
MONICA ROBERT Bielsko Biała ZATOR 15 325,45 19 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce-Herby 15 343,49 20 przodownik
HANDZLIK MIROSŁAW Bielsko Biała OSIEK 15 371,49 21 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 15 375,36 22 przodownik
TRZASKALIK STANISŁAW Bielsko Biała Strumień 15 378,70 23 przodownik
SŁOWIOCZEK DARIUSZ Bielsko Biała Węgierska Górka 15 383,95 24 przodownik
Mizera Paweł Kielce Radom 15 392,71 25 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 15 394,94 26 przodownik
Sobuta Szymon Kielce Strachowice 15 408,95 27 przodownik
PIERZGA LESZEK NOWY SĄCZ KRYNICA 15 420,81 28 przodownik
POLOK HENRYK Bielsko Biała SKOCZÓW 15 422,62 29 przodownik
Rożmiej Marcin Kielce Skarżysko Kamienna 15 423,31 30 przodownik
Mołocznik Janusz Rzeszów Sanok 15 426,88 31 przodownik
MACIEJCZYK JANUSZ Bielsko Biała WADOWICE 15 428,45 32 przodownik
SZATKOWSKI MIKOŁAJ Bielsko Biała STRUMIEŃ 15 448,44 33 przodownik
SZCZERBA MAREK NOWY SĄCZ BESKID SĄDECKI 15 461,52 34 przodownik
Depa T.R i K. Rzeszów Rzeszów 15 462,64 35 przodownik
KOWALCZYK WŁADYSŁAW NOWY SĄCZ NOWY TARG 15 468,97 36 przodownik
Marciszewska Ewa+Dar Kielce Pińczów 15 471,58 37 przodownik
Gucik Malgorzata Kraków Libiąż 15 475,05 38 przodownik
Rejdak Marian Kielce Kazimierza Wielka 15 480,67 39 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 15 481,91 40 przodownik
Czaicki W.J- Opyrchał J. Kraków Kalwaria Zebrz. 15 485,48 41 przodownik
Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 15 485,99 42 przodownik
Białek Wojciech - Wiaderski Antoni Kielce Ostrowiec Św. 15 491,52 43 przodownik
Cisowski Tomasz Kielce Włoszczowa 15 496,02 44 przodownik
Stojewski Robert Kraków Skała 15 503,07 45 przodownik
Lenik Bogdan Rzeszów Krosno 15 508,91 46 przodownik
Meres Piotr Kraków Krzeszowice 15 511,10 47 przodownik
KONSTANTY STANISŁAW NOWY SĄCZ NOWY S 3 15 511,29 48 przodownik
Fiutowski Andrzej Kraków Krzeszowice 15 513,81 49 przodownik
Łukasik S. i A. Kielce Radoszyce 15 514,68 50 przodownik

 

 

 


Podziel się
oceń
32
12

REGULAMIN REGIONU IV KRAKOW NA 2012 ROK

sobota, 21 stycznia 2012 22:45

 

 

Regulamin Regionu IV Kraków na 2012 rok  zmienione limity kkm gołębie młode

ŻYCZYMY  udanych wyników .  Regionowa Komisja Lotowa.


Podziel się
oceń
30
8

WYNIKI REGION IV KRAKÓW 2011 W PEŁNEJ WERSJI

niedziela, 18 grudnia 2011 20:10

I rozdaliśmy puchary i dyplomy za sezon 2011.

 

Ale zanim to się stało, to Hodowców będących na sali przywitał Wiesław Wojnarski - Członek ZG PZHGP w Chorzowie, Prezes Oddziału Nowa Huta oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kozak, życząc przy okazji Zdrowych Spokojnych Świat Bożego Narodzenia, Szczęśliwego Nowego 2012 roku oraz pomyślności dla wszystkich hodowców całego Regionu Kraków w lotach konkursowych w 2012 roku.

 

 

Widok na salę !

 

Imperę umilał nam dziecięcy zespół taneczny .

 

 

A TERAZ NASI MISTRZOWIE :

 

GMP - REGION IV KRAKÓW - DADAŁ JAN - Oddział Limanowa, RZEPKA MAREK - (na zdjęciu Marcin) - Oddział Tarnów Mościce oraz KUBIK JERZY Oddział Nowe Brzesko

Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 32 1 418,05 Mistrz Regionu
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 32 1 416,19 I V-ce Mistrz Reg
Kubik Jerzy Kraków Nowe-Brze 32 1 416,06 II V-ce Mistrz Reg
Marciszewska Ewa i D Kielce Pińczów 32 1 415,02 1 przodownik
Stanuch Piotr  Tarnów Wojnicz 32 1 414,86 2 przodownik
Łaś Marian Nowy Sącz Waksmund 32 1 413,93 3 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 32 1 413,90 4 przodownik
Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 32 1 413,23 5 przodownik
Leś  Grzegorz  Tarnobrzeg Mielec 32 1 412,75 6 przodownik
Zawadzki Szymon Kielce Włoszczowa 32 1 410,36 7 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 32 1 410,34 8 przodownik
Sułkowski Robert Nowy Sącz Limanowa 32 1 409,90 9 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów-Mościce 32 1 409,09 10 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 32 1 408,97 11 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 32 1 408,79 12 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 32 1 407,67 13 przodownik
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 32 1 407,54 14 przodownik
Surmańscy D i A Kielce Ostrowiec Święt. 32 1 407,53 15 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 32 1 405,91 16 przodownik
Mak Dariusz Nowy Sącz Jordanow 32 1 405,59 17 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 32 1 405,10 18 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 32 1 404,60 19 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 32 1 404,57 20 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 32 1 403,73 21 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 32 1 403,06 22 przodownik
Majda Rafał Kielce Jędrzejów 32 1 402,35 23 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 32 1 402,30 24 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 32 1 401,44 25 przodownik
Kaszuba Jan,  Andrzej Kraków Krzeszowice 32 1 401,34 26 przodownik
Gurgul Kazimierz Tarnów Brzesko 32 1 401,28 27 przodownik
Ryś Krzysztof Nowy Sącz Jordanów 32 1 401,26 28 przodownik
Rochmalski Kazimierz Rzeszów Dębica 32 1 401,05 29 przodownik
Pajor Ryszard Kraków Libiąż 32 1 400,94 30 przodownik
Gozdera Marek Kielce Białobrzegi 32 1 400,40 31 przodownik
Toporkiewicz Tomasz Tarnów Wojnicz 32 1 400,08 32 przodownik
Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 32 1 399,08 33 przodownik
Depa Tadeusz- R. Chmiel Rzeszów Rzeszów 32 1 398,18 34 przodownik
Mączka Zbigniew Kraków Waw-Niepoł 32 1 397,88 35 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 32 1 397,65 36 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 32 1 397,20 37 przodownik
Dzwonkowski Henryk Kielce Włoszczowa 32 1 396,95 38 przodownik
Matyja Piotr Nowy Sącz Jordanów 32 1 396,66 39 przodownik
Marasek Paweł Kielce Przysucha 32 1 396,57 40 przodownik
Barłóg Stanisław Kraków N-Brzesko 32 1 396,36 41 przodownik
Tokarski Julian  Tarnobrzeg Mielec 32 1 395,60 42 przodownik
Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 32 1 395,19 43 przodownik
Warchoł Zdzisław Tarnów Tarnów-Mościce 32 1 394,29 44 przodownik
Zborowski Mir i Stan Nowy Sącz Limanowa 32 1 394,09 45 przodownik
Kozioł Krzysztof Tarnów Tarnów-Mościce 32 1 393,55 46 przodownik
Cieśla Zbigniew Kraków N-Brzesko 32 1 393,28 47 przodownik
Byrski Robert Bielsko-Biała Wadowice 32 1 393,12 48 przodownik
Paterak K.-Serafin K. Tarnobrzeg Mielec 32 1 391,94 49 przodownik
Kapinos Marcin Tarnobrzeg Mielec 32 1 391,82 50 przodownik

 

 

 

KAT. A - Mistrz Regionu IV Kraków - Mieczysław Moskal Oddział Rzeszów oraz Vice Mistrz Marek Kawula - Odział Krynica

 

 

Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 20 141,32 Mistrz Regionu
Kawula Marek Nowy Sącz  Krynica 20 142,73 I V-ce Mistrz Reg
Jaguś Roman Kielce Włoszczowa 20 154,99 II V-ce Mistrz Reg
Kubik Jerzy Kraków Nowe Brzesko 20 156,82 1 przodownik
Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 159,20 2 przodownik
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów Rzeszów 20 170,32 3 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 20 175,07 4 przodownik
Stajniak Henryk Kielce Starachowice 20 190,06 5 przodownik
Kozioł  Krzysztof Tarnów Tarnów-Mościce 20 202,45 6 przodownik
Kawula Stanisław Nowy Sącz Krynica 20 204,59 7 przodownik
Kulig Paweł Nowy Sącz Limanowa 20 208,22 8 przodownik
Sobyra J. Szwedo Ł. Tarnów Tarnów-Mościce 20 225,91 9 przodownik
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 20 234,78 10 przodownik
Korpikiewicz Dariusz Kielce Starachowice 20 239,24 11 przodownik
Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 20 243,45 12 przodownik
Zasadni Józef & Piotr Nowy Sącz Gołkowice 20 249,30 13 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce - Herby 20 260,43 14 przodownik
Cisowki Tomasz Kielce Włoszczowa 20 268,53 15 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 20 273,39 16 przodownik
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 20 276,71 17 przodownik
Kaczmarczyk Sław Kielce Końskie 20 281,93 18 przodownik
Murzyn Ryszard Nowy Sącz Limanowa 2 20 283,07 19 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 20 286,90 20 przodownik
Depa Tadeusz i R. Chmiel Rzeszów Rzeszów 20 289,74 21 przodownik
Jasonek Wojciech Kraków Wawrz - Niepoł 20 299,94 22 przodownik
PajorJan Nowy Sącz Limanowa 20 300,10 23 przodownik
Lis Marian Nowy Sącz Waksmund 20 310,89 24 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 311,73 25 przodownik
Zych Artur Kielce Jędrzejów 20 315,14 26 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 318,87 27 przodownik
Wójcik Mariusz Kielce Suchedniów 20 333,20 28 przodownik
Bochenek Józef Kraków Myślenice 20 336,22 29 przodownik
Bąk -Nina- Stach Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 339,95 30 przodownik
Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 20 340,98 31 przodownik
Bojko Waldemar Kielce Kazimierza Wlk 20 341,34 32 przodownik
Pęczalski Paweł Kraków Skała 20 343,76 33 przodownik
Zawiła Roman Bielsko-Biała Wadowice 20 350,03 34 przodownik
Zborowski Mir & Stan Nowy Sącz  Limanowa 20 352,23 35 przodownik
Ryś Krzysztof Nowy Sącz Jordanów 20 352,98 36 przodownik
Bogaczyk K - Jedynak J  Nowy Sącz Nowy Sącz 2 20 356,41 37 przodownik
Matyja Piotr Nowy Sącz Jordanów 20 362,60 38 przodownik
Marciszewska Ewa &Darek Kielce Pińczów 20 363,51 39 przodownik
Pandyra Maciej Nowy Sącz Waksmund 20 372,20 40 przodownik
Grzęda Jerzy Kraków Nowe Brzesko 20 393,63 41 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 20 398,10 42 przodownik
Nowak Jan Rzeszów Rzeszów 20 400,08 43 przodownik
Rochmalski Kazimierz Rzeszów Dębica 20 403,42 44 przodownik
Bułaś H.-Luranc K. Bielsko-Biała Kęty 20 411,04 45 przodownik
Warchoł Andrzej Rzeszów Dębica 20 413,25 46 przodownik
Wąchała Piotr Nowy Sącz Gołkowice 20 416,04 47 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 20 417,57 48 przodownik
Możdżeń Krzysztof Nowy Sącz Raba Wyżna 20 423,02 49 przodownik
Grabiński Czesław Kraków Krzeszowice 20 423,25 50 przodownik

 

KAT. B - WYNIKI PEŁNE.  ZDJĘCIA BRAK - mistrzowie nie przyjechali odebrać swoich nagród.

 

Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 16 48,70 Mistrz Regionu
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 16 59,49 I V-ce Mistrz Reg
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 16 80,63 II V-ce Mistrz Reg
Marciszewska Ewa & Dar Kielce Pińczów 16 92,52 1 przodownik
Kalika Andrzej Bielsko-Biała Oświęcim 16 95,14 2 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 16 95,25 3 przodownik
Kubik Jerzy Kraków N-Brzesko 16 99,74 4 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce Herby 16 107,32 5 przodownik
Możdżeń Krzysztof Nowy Sącz Raba Wyżna 16 122,94 6 przodownik
Strzop Józef Bielsko-Biała Lipowa 16 131,24 7 przodownik
Garncarz Andrzej-Mariusz Tarnów Dąbrowa Tarnowska 16 132,35 8 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 16 134,14 9 przodownik
Leś  Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 16 136,79 10 przodownik
Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 16 137,01 11 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Węgierska Górka 16 140,40 12 przodownik
Byrski Robert Bielsko-Biała Wadowice 16 141,01 13 przodownik
Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 141,15 14 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów-Mościce 16 143,26 15 przodownik
Bąk-Nina-Stach Tarnobrzeg Tarnobhrzeg 16 143,71 16 przodownik
Stawiarz Stanisław Nowy Sącz Nowy Sącz 16 146,30 17 przodownik
Kurnik Franciszek Nowy Sącz Limanowa 2 16 147,90 18 przodownik
Waga Bogdan Nowy Sącz Jordanów 16 149,52 19 przodownik
Nowak Tadeusz Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 152,56 20 przodownik
Lis Marian Nowy Sącz Waksmund 16 153,92 21 przodownik
Zawadzki Szymon Kielce Włoszczowa 16 157,58 22 przodownik
Lisak Mariam Kraków Nowa Huta 16 161,43 23 przodownik
Florek Ryszard Nowy Sącz Limanowa 2 16 162,65 24 przodownik
Wosik Mariusz Krakow Krzeszowice 16 167,03 25 przodownik
Kaszuba Jan i Andrzej Krakow Krzeszowice 16 169,12 26 przodownik
Puto Anna Nowy Sącz Limanowa 2 16 173,43 27 przodownik
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 16 176,78 28 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 16 177,27 29 przodownik
Wąchała Henryk Nowy Sącz Gołkowice 16 177,79 30 przodownik
Słaby Z - Frączek D Nowy Sącz Nowy Sącz 3 16 189,42 31 przodownik
Lech Mariusz Tarnobrzeg Sandomierz 16 190,42 32 przodownik
Glajc Kazimierz Bielsko-Biała Cieszyn 16 194,42 33 przodownik
Zasadni Józef & Piotr Nowy Sącz Gołkowice 16 194,70 34 przodownik
Wojnarska Elżbieta Rzeszów Krosno 16 197,57 35 przodownik
Sikora Adam i Maciej Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 199,54 36 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 16 202,36 37 przodownik
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 16 203,30 38 przodownik
Starzec Tadeusz Kraków Kalwaria 16 203,36 39 przodownik
Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 16 205,52 40 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobhrzeg 16 214,99 41 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 16 217,74 42 przodownik
Monica Robert Bielsko-Biała Zator 16 219,08 43 przodownik
Młodziński Jacek Kielce Radoszyce 16 219,24 44 przodownik
Matras Bronisław Kraków Kraków 16 220,09 45 przodownik
Zagata Łukasz Nowy Sącz Raba Wyżna 16 220,96 46 przodownik
Stanuch Piotr Tarnów Wojnicz 16 222,71 47 przodownik
Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 16 223,07 48 przodownik
Galica Stanisław Nowy Sącz Zakopane 16 223,48 49 przodownik
Biedroń Mariusz Tarnów Wojnicz 16 225,71

50 przodownik

 

 

Kat. C - MIstrz Regionu Kraków - JÓZEF WYRWONT - Oddział Oświęcim - Sekcja Brzeszcze oraz II V-ce Mistrz Regionu Kraków - GRZEGORZ LEŚ - Oddział Mielec - Sekcja Borowa.

 

Wyrwont Józef Bielsko-Biała Oświęcim 9 34,61 Mistrz Regionu
Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 9 36,29 I V-ce Mistrz Reg
Leś Grzegorz Tarnobrzeg Mielec 9 45,77 II V-ce Mistrz Reg
Pierściński Waldemar Bielsko-Biała Oświęcim 9 50,17 1 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia - Spyt 9 52,22 2 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 9 52,77 3 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 9 55,37 4 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 9 62,20 5 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 9 68,67 6 przodownik
Kubica Bogumił i Konrad Bielsko-Biała Lipowa 9 78,04 7 przodownik
Mak Dariusz Nowy Sącz Jordanów 9 80,58 8 przodownik
Marciszewska Ewa &D Kielce Pińczów 9 81,06 9 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 9 81,44 10 przodownik
Możdżeń Krzysztof Nowy Sącz Raba Wyżna 9 82,28 11 przodownik
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 9 91,66 12 przodownik
Hałat Bogdan Bielsko-Biała Kęty 9 93,43 13 przodownik
Surmańscy D & A Kielce Ostrowiec Św 9 96,94 14 przodownik
Gozdera Marek Kielce Białobrzegi 9 99,77 15 przodownik
Depa T.R. - Chmiel K. Rzeszów Rzeszów 9 105,70 16 przodownik
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 9 110,33 17 przodownik
Warchoł Zdzisław Tarnów Tarnów-Mościce 9 113,35 18 przodownik
Cieśla Zbigniew Kraków Nowe - Brzesko 9 115,07 19 przodownik
Las Marian Nowy Sącz Waksmund 9 116,82 20 przodownik
Kuśnierz Tomasz Tarnów Brzesko 9 119,17 21 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 9 122,17 22 przodownik
Sikora Bogdan Bielsko-Biała Cieszyn 9 124,70 23 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Węgierska Górka 9 126,34 24 przodownik
Meres Piotr Kraków Krzeszowice 9 130,74 25 przodownik
Kubik Jerzy Kraków Nowe - Brzesko 9 131,79 26 przodownik
Marszałek Robert Kielce Pińczów 9 133,29 27 przodownik
Szyjka Piotr Bielsko-Biała Chełmek 9 134,38 28 przodownik
Kukułka Paweł Kraków Nowe - Brzesko 9 137,46 29 przodownik
Toporkiewicz Tomasz Tarnów Wojnicz 9 137,75 30 przodownik
Kukuczka Adam Bielsko-Biała Węgierska Górka 9 138,25 31 przodownik
Bociak - Bladziak Kielce Włoszczowa 9 138,82 32 przodownik
Kołodziej Krzysztof Nowy Sącz Limanowa 9 138,97 33 przodownik
Krycha Paweł Kielce Pińczów 9 141,73 34 przodownik
Liszka Jacek Kraków Myślenice 9 141,97 35 przodownik
Synowiec Teofil Bielsko-Biała Chełmek 9 142,00 36 przodownik
Smółka Jacek Bielsko-Biała Chełmek 9 143,06 37 przodownik
Opoka Henryk Nowy Sącz Gołkowice 9 146,07 38 przodownik
Russek Krzysztof Bielsko-Biała Wadowice 9 155,07 39 przodownik
Bułaś H.-Luranc K. Bielsko-Biała Kęty 9 157,55 40 przodownik
Bylica Ryszard, Jan Kraków Sułkowice 9 159,97 41 przodownik
Pęczalski Paweł Kraków Skała 9 160,39 42 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 9 166,64 43 przodownik
Kapinos Marcin Tarnobrzeg Mielec 9 166,85 44 przodownik
Widuch Stanisław Bielsko-Biała Lipowa 9 167,11 45 przodownik
Pajor Ryszard Kraków Libiąż 9 167,14 46 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 9 170,74 47 przodownik
Kidoń Roman i Zdzisław Bielsko-Biała Cieszyn 9 170,76 48 przodownik
Marasek Paweł Kielce Przysucha 9 174,32 49 przodownik

Kubaczka Józef

Bielsko-Biała Skoczów 9 174,40

50 przodownik


Podziel się
oceń
30
5

WYNIKI REGGIONU IV KRAKOW 2011 cz. II

środa, 19 października 2011 14:09

 

Kat. M - Mistrz Regionu IV Kraków - 2011 - Julian Tokarski - Oddział Mielec wraz z V-ce Mistrzem Regionu Andrzejem Dymkiem - Oddział Sułkowice

 

Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 6 23,93 Mistrz Regionu
Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 6 38,60 I V-ce Mistrz Reg
Smagała Ryszard Rzeszów Dębica 6 42,80 II V-ce Mistrz Reg
Świstak Kazimierz Rzeszów Dębica 6 45,62 1 przodownik
Stanuch Piotr Tarnów Wojnicz 6 53,98 2 przodownik
Marciszewska Ewa & D Kielce Pińczów 6 74,34 3 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 6 78,37 4 przodownik
Byrski Robert Bielsko-Biała Wadowice 6 81,85 5 przodownik
Gurgul Kazimierz Tarnów Brzesko 6 89,97 6 przodownik
Kobyłecki Władysław Tarnów Brzesko 6 92,55 7 przodownik
Zawadzki Szymon Kielce Włoszczowa 6 101,96 8 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 6 107,06 9 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 6 111,22 10 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 6 117,48 11 przodownik
Majda Rafał Kielce Jędrzejów 6 122,10 12 przodownik
Synowiec Jacek Tarnów Tarnów-Mościce 6 122,42 13 przodownik
Kornaś Leszek Tarnów Brzesko 6 125,31 14 przodownik
Ciacia Bogdan Kielce Pińczów 6 127,23 15 przodownik
Śliwiński- Jungman Rzeszów Krosno 6 128,64 16 przodownik
Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 6 130,27 17 przodownik
Szczoczarz Grzegorz Rzeszów Rzeszów 6 140,38 18 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 6 142,20 19 przodownik
Sułkowski Robert Nowy Sącz Limanowa 6 145,83 20 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 6 148,01 21 przodownik
Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 6 148,06 22 przodownik
Gawżyński Andrzej Tarnobrzeg Mielec 6 150,03 23 przodownik
Gala Sylwester Tarnów Brzesko 6 153,80 24 przodownik
Luksa Wiesław Nowy Sącz Nowy Sącz 3 6 155,00 25 przodownik
Pietruś Paweł Rzeszów Krosno 6 155,65 26 przodownik
Dzwonkowski Henryk Kielce Włoszczowa 6 155,81 27 przodownik
Domagała Piotr Tarnobrzeg Tarnobrzeg 6 157,90 28 przodownik
Maj Piotr Kraków Kalwaria 6 158,85 29 przodownik
Rochmalski Kazimierz Rzeszów Dębica 6 159,03 30 przodownik
Kozioł Krzysztof Tarnów Tarnów-Mościce 6 161,84 31 przodownik
Pajor Edward Nowy Sącz Limanowa 6 165,65 32 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 6 165,80 33 przodownik
Śmiałkowski Nowy Sącz Waksmund 6 168,27 34 przodownik
Biedroń Mariusz Tarnów Wojnicz 6 169,78 35 przodownik
Barański Łukasz Kielce Włoszczowa 6 174,91 36 przodownik
Świstara Bronisław Rzeszów Rzeszów 6 175,36 37 przodownik
Migdał Krzysztof Tarnów Wojnicz 6 175,91 38 przodownik
Sądowicz Stanisław Tarnów Tarnów 6 179,33 39 przodownik
Bobowicz Mariusz Rzeszów Jarosław 6 183,51 40 przodownik
Niemczyk Stanisław Rzeszów Krosno 6 184,40 41 przodownik
Węgrzyn Grzegorz Tarnów Brzesko 6 184,62 42 przodownik
Pałka Katarzyna i Bogdan Rzeszów Rzeszów 6 185,65 43 przodownik
Drozd Krzysztof Rzeszów Rzeszów 6 186,78 44 przodownik
Waloski Jan Kielce Włoszczowa 6 188,46 45 przodownik
Dobrowolski Janusz Rzeszów Dębica 6 190,50 46 przodownik
Grochoła Krzysztof Rzeszów Przeworsk 6 194,06 47 przodownik
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 6 194,97 48 przodownik
Trąba Włodzimierz i Łukasz Bielsko-Biała Bielsko-Biała 6 196,48 49 przodownik
Rorat Tomasz Kielce Włoszczowa 6 199,90 50 przodownik

 

 

LOT NARODOWY Z MIEJSCOWOŚCI HAMM - I Miejsce Hodowca Potoczny Leszek i Tadeusz, Oddział Kalwaria Zebrzydowska, gołąb PL-420-09-4114(0), odl. 851 130 m, Prędkość 1750,94 m/min

 

POTOCZNY LESZ&TADEK Kraków Kalwaria Zebrzydowska PL-0420-09-4114 0 1-13:56:06 1 miejsce
MOSKWIK JAN Bielsko-Biała Andrychów PL017-06-9162 1 1-13:49:17 2 miejsce
MIKOŁAJEK STEFAN Bielsko-Biała Andrychów PL021-08-1249 0 1-13:52:06 3 miejsce
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszów PL-0197-09-7018 0 1-14:01:44 4 miejsce
FEREK EUGENIUSZ Bielsko-Biała Skoczów PL-027-04--1107 1 1-13:31:57 5 miejsce
RUSINEK BOLESŁAW&RAFAŁ Bielsko-Biała Andrychów PL017-08-60 1 1-13:55:29 6 miejsce
KUBICA TADEUSZ Bielsko-Biała Osiek PL-025-06- 9947 0 1-13:50:27 7 miejsce
GÓRKA I CZERWIK Bielsko-Biała Oświęcim PL-025-07- 2322 0 1-13:50:18 8 miejsce
NIŻNIK TADEUSZ Kraków Myślenice PL-235-08-10889 0 1-14:26:57 9 miejsce
RUS HENRYK Bielsko-Biała Oświęcim PL-026-07- 3025 1 1-13:49:11 10 miejsce

 

 

LOT NARODOWY MUNSTER 2011

 

WIEROŃSKI I MARKOWSKI Bielsko-Biała Kęty PL-021-09- 4605 1 1-17:30:10 1 miejsce
STUDNICKI JACEK Bielsko-Biała Kęty PL-021-09- 2468 0 1-17:45:15 2 miejsce
WYRWONT JÓZEF Bielsko-Biała Oświęcim PL-026-08- 4395 1 1-17:43:07 3 miejsce
KOZIOŁ PAWEŁ Bielsko-Biała Zator PL-033-09-  411 1 1-18:03:49 4 miejsce
GRZESŁO RYSZARD Bielsko-Biała Kęty PL-021-07-  814 1 1-17:55:10 5 miejsce
CZERWIŃSKI-SZCZYGIELSK Bielsko-Biała Strumień PL028 04   8588 1 1-17:30:06 6 miejsce
MAREK JAN&TERESA Bielsko-Biała Andrychów PL017-08-8999 1 1-18:01:40 7 miejsce
PIWOWARCZYK TOMASZ Bielsko-Biała Wadowice PL-0148-08-8626 1 1-18:09:21 8 miejsce
Trąba Włodz.,Łukasz Bielsko-Biała Bielsko-Biała PL-025-07-11411 1 1-17:50:08 9 miejsce
KOWALSKI JAN Bielsko-Biała Andrychów PL017-07-94 0 1-18:02:24 10 miejsce

 

 

LOTY NARODOWE - MISTRZ REGIONU IV KRAKÓW W LOTACH NARODOWYCH ZOSTAŁ HODOWCA PAWEŁ KOZIOŁ - ODDZIAŁ ZATOR

Na zdjęciu Paweł Kozioł wraz z II V-ce Mistrzem Regionu w Lotach Narodowych "Szymon i Seweryn Zawadzki" Oddzaił Włoszczowa - Okręg Kielce...

 

 

Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 580,24 6 Mistrz z Lotów Narodowych
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 559,32 6 I V-ce Mistrz LotNarod
Zawadzki Szym+Sew Kielce Włoszczowa 553,90 6 II V-ce Mistrz LotNarod
Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 551,78 6 1 przodownik
Rus Henryk Bielsko-Biała Oświęcim 538,15 6 2 przodownik

 

 

MŁODE REGION IV KRAKOW 2011

 

Na zdjęciu Edward Pietruś - Mistrz Regionu oraz Mistrz Polski, oraz Panowie V-ce Mistrzowie Edward Prochal i Rafał Prochal

 

 

Pietruś Edward Rzeszów Krosno 15 37,85 Mistrz Regionu
Prochal Edward Kraków Kraków 15 78,68 I V-ce Mistrz Reg
Prochal Rafał Kraków Kraków 15 82,34 II V-ce Mistrz Reg
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 15 87,36 1 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów-Mościce 15 90,42 2 przodownik
Socała Paweł Bielsko-Biała Andrychów 15 96,85 3 przodownik
Rzepka Marek Tarnów Tarnów-Mościce 15 105,00 4 przodownik
Stopa Roman Bielsko-Biała Maków Podhalański 15 109,22 5 przodownik
Staroń Kazimierz KIELCE Jędrzejów 15 109,46 6 przodownik
Kumala Robert Kraków ALW.-SPYT. 15 115,71 7 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 15 117,62 8 przodownik
Marciszewska Sabina KIELCE Pińczów 15 120,75 9 przodownik
Sala Teodor Bielsko-Biała Andrychów 15 121,92 10 przodownik
Krygowski - Kiczuła Rzeszów Lubaczów 15 122,42 11 przodownik
Kwiecień Z.W. Kraków Nowa Huta 15 129,95 12 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia- Spytkowi 15 130,89 13 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 15 133,06 14 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 15 141,65 15 przodownik
Wosik Mariusz Kraków Krzeszowice 15 150,55 16 przodownik
Młodziński Jacek Kielce Radoszyce 15 158,26 17 przodownik
Pomierny Roman Kraków Skała 15 162,32 18 przodownik
Kaszuba Jan i Andrzej Kraków Krzeszowice 15 162,36 19 przodownik
Foremnik Artur Kielce Jędrzejów 15 166,54 20 przodownik
Królikowski-Bromboszcz Bielsko-Biała Zator 15 167,32 21 przodownik
Kościelny Wiesław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 15 169,61 22 przodownik
Żyrek Stanisław Bielsko-Biała Węgierska Górka 15 173,60 23 przodownik
Pajor Ryszard Kraków Libiąż 15 173,84 24 przodownik
Durlej Grzegorz Kielce Kielce 15 190,59 25 przodownik
Dudkiewicz Grzegorz Kielce Włoszczowa 15 194,31 26 przodownik
Wojnarska Elżbieta Rzeszów Krosno 15 203,51 27 przodownik
Mitoraj Krzysztof Bielsko-Biała Osiek 15 205,71 28 przodownik
Husak Daniel Rzeszów Przemyśl 15 208,31 29 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 15 208,53 30 przodownik
Szczoczarz Grzegorz Rzeszów Rzeszów 15 212,53 31 przodownik
Marciszewska Ewa+Dar Kielce Pińczów 15 216,22 32 przodownik
Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 15 216,98 33 przodownik
Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 15 221,09 34 przodownik
Sochaj Stanisław Kielce Zwoleń 15 221,12 35 przodownik
Kwiatkowski Adam KIELCE Pińczów 15 222,44 36 przodownik
Wawrzacz Justyna i An Bielsko-Biała Lipowa 15 222,65 37 przodownik
Mołocznik Janusz Rzeszów Sanok 15 224,33 38 przodownik
Zborowski Mirosław-St Nowy Sącz Limanowa 1 15 226,96 39 przodownik
Domasik Jacek Bielsko-Biała Osiek 15 233,73 40 przodownik
Węgrzyn Grzegorz Tarnów Brzesko 15 234,81 41 przodownik
Wołczyk Damian Kielce Stąporków 15 236,22 42 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 15 238,44 43 przodownik
Rusinek Wiesław Bielsko-Biała Andrychów 15 238,89 44 przodownik
Rutkowski Andrzej Nowy Sącz Limanowa 2 15 238,94 45 przodownik
Marciszewski Wojciech Kielce Pińczów 15 240,01 46 przodownik
Pogorzelski Sławomir Bielsko-Biała Strumień 15 243,09 47 przodownik
Rubiś Daniel Kraków Krzeszowice 15 243,22 48 przodownik
Laskosz Józef Nowy Sącz Nowy Sącz 3 15 244,99 49 przodownik
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 15 248,22 50 przodownik

 

 

MŁODE OLIMPIJSKIE - MISTRZ REGIONU I POLSKI EDWARD PIETRUŚ ORAZ II V-CE MISTRZ STANISŁAW KAWULA

 

 

Pietruś Edward Rzeszów Krosno 20 103,80 Mistrz Regionu
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 20 244,25 I V-ce Mistrz Reg
Kawula Stanisław Nowy Sącz Krynica 20 253,78 II V-ce Mistrz Reg
Kwiecień  Z.W. Kraków Nowa Huta 20 266,36 1 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 20 277,15 2 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alw.- Spytk 20 301,68 3 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 314,17 4 przodownik
Marciszewska Sabina Kielce Pińczów 20 321,60 5 przodownik
Mroczka Radosław Rzeszów Jasło 20 326,02 6 przodownik
Królikowski  - Bromboszcz Bielsko-Biała Zator 20 402,28 7 przodownik
Młodziński Jacek Kielce Radoszyce 20 417,85 8 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 20 429,82 9 przodownik
Chdacki Stanisław Kraków Krzeszowice 20 433,11 10 przodownik
Pogorzelski Sławomir Bielsko-Biała Strumień 20 442,31 11 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 20 456,12 12 przodownik
Nowacki Michał Kielce Kazimierza Wielka 20 463,69 13 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 20 486,24 14 przodownik
CICHOŃ ZBIGNIEW Kraków Myślenice 20 495,62 15 przodownik
Bochenek, Skrzypek, Zięba Kraków Sułkowice 20 497,16 16 przodownik
Byrski Sebastian Bielsko-Biała Wadowice 20 500,79 17 przodownik
Mitoraj Krzysztof Bielsko-Biała Osiek 20 514,95 18 przodownik
Wania Piotr Rzeszów Krosno 20 531,55 19 przodownik
Marciszewska Ewa+Dar Kielce Pińczów 20 534,95 20 przodownik
Mędrysa Wiktoria Kraków Alw. - Spytk 20 552,67 21 przodownik
PROCHAL RAFAŁ Kraków Kraków 20 576,75 22 przodownik
Kawula Marek Nowy Sącz Krynica 20 577,94 23 przodownik
Szczerbik Piotr Bielsko-Biała Zator 20 578,11 24 przodownik
Stojewski Robert Kraków Skała 20 589,71 25 przodownik
Kozioł Paweł i Maria Bielsko-Biała Zator 20 595,56 26 przodownik
Kaszuba Jan i  Andrzej Kraków Krzeszowice 20 599,82 27 przodownik
Pomierny Roman Kraków Skała 20 627,94 28 przodownik
Maj Andrzej, Daria Kraków Kalwaria 20 651,80 29 przodownik
Mołocznik Janusz Rzeszów Sanok 20 653,61 30 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 20 659,60 31 przodownik
Mrozik Kazimierz i Agnieszka Bielsko-Biała Osiek 20 664,02 32 przodownik
Zubel-Leśniak Nowy Sącz Nowy Sącz 20 670,99 33 przodownik
Skwarek  Mirosław Tarnobrzeg Biłgoraj 20 734,41 34 przodownik
Korzym Mariusz-Paweł Nowy Sącz Nowy Sącz 3 20 738,57 35 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 20 760,55 36 przodownik
Mrózek Daniel i Zbigniew Bielsko-Biała Skoczów 20 794,71 37 przodownik
Migdał Krzysztof Tarnów Wojnicz 20 800,75 38 przodownik
Góralik Wacław Kraków Sułkowice 20 843,69 39 przodownik
Grodny Andrzej Tarnów Brzesko 20 847,68 40 przodownik
Gembski Adam Kielce Skarżysko Kamienna 20 847,82 41 przodownik
Tomasik Włodzimierz Bielsko-Biała Żywiec 20 869,06 42 przodownik
Boczkowski Wiesław Kraków Skała 20 895,17 43 przodownik
Malik Marek Kraków Krzeszowice 20 917,45 44 przodownik
Adamek Jacek Kraków Skała 20 928,77 45 przodownik
Suśniak Przemysław Kraków Proszowice 20 937,59 46 przodownik
Zych Andrzej Bielsko-Biała Strumień 20 937,93 47 przodownik
Lelito Edward Kraków Libiąż 20 945,24 48 przodownik
Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 20 946,49 49 przodownik
Domagała Krzysztof Kraków Alw.- Spytk 20 949,73 50 przodownik

 

 

 


Na zdjęciu j/w

MISTRZ REGIONU IV KRAKÓW  - GMP - 2011 rok - DADAŁ JAN przed swoim gołębnikiem

 

 

DO WYDRUKU :

 

GMP - REGION IV KRAKÓW 2011

KATEGORIA A - KRÓTKI DYSTANS OD 100 DO 400 KM

KATEGORIA B - ŚREDNI DYSTANS OD 300 DO 600 KM

KATEGORIA C - DŁUGI DYSTANS POWYŻEJ 500 KM

KATEGORIA M - LOTY MARATON POWYŻEJ 700 KM  

 

 

Julian Tokarski - Mistrz kat. M - Region IV Kraków 2011 - przed swoim gołębnikiem ze swoim pupilem PL-419-05-11992 .

Pan Julian to specjalista nie tylko od dalekich dystansów ale "super specjalista od pszczół"(ule widać w oddali) . Produkuje Matki Pszczele, tzw. "Królowe", które stanowią w ulu  totalną dominację. Jednym słowem człowiek dusza, miłośnik przyrody, człowiek pozytywnie zakręcony . . tel. do Pana Juliana 691738916

 

 

MISTRZOSTWO GOŁĘBI MŁODYCH 2011

 

MISTRZOSTWO OLIMPIJSKIE GOŁĘBI MŁODYCH 2011

 

MISTRZ Z LOTÓW NARODOWYCH - ŁĄCZNIE LOT HAMM I MUNSTER

 

LOT NARODOWY HAMM - INDYWIDUALNIE GOŁĘBIE

 

LOT NARODOWY MUNSTER - INDYWIDUALNIE GOŁĘBIE

 

Pozdrawiamy Regionowa Komisja Lotowa Regionu IV Kraków ;-)

 

 

 


Podziel się
oceń
31
8

SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE POSIEDZENIE REGIONU IV KRAKOW 2011

niedziela, 27 marca 2011 10:23

 

 

W dniu 26 marzec 2011 roku odbyło się sprawozdawczo - wyborcze zebranie aktywu Regionu IV Kraków.

W spotkaniu brali udział przedstawiciele wszystkich okręgów wchodzących w skład naszego regionu.

 

Jednogłośnie na nową kadencję został wybrany nowy zarząd regionu  w osobach:


Przewodniczący Regionu IV Kraków - Prezes Okręgu Kraków - Tomasz Osiński


Sekretarz Regionu IV Kraków -  Marian Drzazga


Skarbnik Regionu IV Kraków -  Adrian Zaborowski

 

V-ce Przewodniczący d.s. lotów -  Paweł Kozioł

 

Do Głównej Komisji Lotowej zostali wytypowani przez Region (zgodnie z uchwałą KWZD) -

Paweł Kozioł oraz Andrzej Warchoł.

 

W celu lepszej komunikacji z przedstawicielami okręgów wchodzących w skład naszego

regionu podaję adresy korespondencyjne wraz z telefonami do Prezesów Okręgów:

 

Tomasz Osiński - Okręg Kraków - ul. Kazimierza Wlk. 55, 32-400 Myślenice, tel. 12 272 02 72 lub komórka 601 74 29 26

 

Tadeusz Ptak - Okręg Kielce - Złota 171, 28-425 Złota, tel.kom. 660 838 221

 

Augustyn Mazur - Okręg Rzeszów - ul. Z. Chrzanowskiej 14/17 35-050 Rzeszów, tel. 17 862 10 69 tel.kom. 608 11 02 75

 

Jan Węgrzyn - Okręg Nowy Sącz - Ul. Mała Poręba 48 a, 33-300 Nowy Sącz, tel.kom. 501484602

 

Paweł Kozioł - Okręg Bielsko - Biała  - ul. Rzeczna 14, 34-115 Ryczów, t.kom. 602 355 900

 

Sylwester Gala - Okręg Tarnów - Mokrzyska, ul. Kościelna 20, 32-800 Brzesko, tel. 14-6868435, tel.kom.511720454

 

Ryszard Drzał - Okręg Tarnobrzeg - Świerczów 28, 36-100 Kolbuszowa, tel. 607 698 722

 

 

Komisja lotowa regionu -

 

Paweł Kozioł - tel. 602 355 900

 

Andrzej Warchoł  - tel. 509 472 830

 

Na zebraniu przedyskutowano , poprawiono i zatwierdzono Regulamin o współzawodnictwa na rok 2011.

Regulamin po poprawkach zostanie opublikowany na stronie regionu niebawem.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
30
4

WYNIKI REGION IV KRAKOW 2010

piątek, 22 października 2010 8:46

 







Publikujemy wyniki w plikach i w edycji dotyczące współzawodnictw w Regionie IV Kraków 2010
ROZDANIE NAGRÓD NA WYSTAWIE OKRĘGU KRAKÓW  w Krakowie przy ul. Klimeckiego w dniu  11 grudzień 2010 roku - sobota - godz. 11.00 - 12.00
Serdecznie zapraszamy Hodowców nagrodzonych  o odbiór pucharów i tabliczek



Wyniki w plikach (można sobie otworzyć i wydrukować )



http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,GMP_REG_2010.xls
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników , 53 dyplomy


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,KAT_A_REG_2010.xls
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników , 53 dyplomy


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,KAT_B_REG_2010.xls
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników , 53 dyplomy


KATEGORIA C - REGION IV KRAKOW 2010 ROK
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników, 53 dyplomy

http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,KAT_M_REG_2010.xls
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników, 53 dyplomy

http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Mlode_Reg_2010.xls
Nagrody - Trzy puchary dla mistrzów, 10 pucharków dla przodowników, 53 dyplomy

http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Bruksela_ind_REG_stronka.xls
Nagrody - 10 tabliczek , 10 dyplomów

http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Ostenda_stronka.xls
Nagrody - 10 tabliczek, 10 dyplomów

http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Loty_Narodowe_2010_REGION.xlsx
Nagrody - trzy puchary dla mistrzów, dwie tabliczki dla przodowników, 5 dyplomów


BARDZO PROSZĘ MISTRZÓW O ZDJĘCIA  - NAJLEPIEJ PRZED GOŁĘBNIKIEM LUB  W GOŁĘBNIKU - DO UMIESZCZENIA NA STRONCE.

Proszę przysłać zdjęcia  na maila    pzhgpregion4krakow@wp.pl



WYNIKI  PEŁNE W EDYCJI :

Mistrzowie w GMP Region IV Kraków 2010 - Kaczmarczyk Tomasz w środku, z lewej Marciszewski Darek (Ewy brak na zdjęciu), z prawej Kubik Jerzy  - wszyscy okręg Kielce !!

 

 

 

GMP - REGION IV KRAKOW 2010
         
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce- Herby 1 427,98       Mistrz
Marciszewska Ewa +Dariusz Kielce Pińczów 1 420,22 I V-ce Mistrz
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 1 417,23 II V-ce Mistrz
Rzepka Marcin TARNOW TARNOW 1 417,22 1 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 1 412,93 2 przodownik
Chłopecki Mirosław + Adrian Kielce Pińczów 1 410,04 3 przodownik
Rzepka Marek TARNOW TARNOW 1 409,79 4 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 1 409,17 5 przodownik
Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 1 407,76 6 przodownik
Pasoń Rafał Kielce Jędrzejów 1 406,85 7 przodownik
Gnatek-Szot Tarnobrzeg Stalowa Wola 1 406,24 8 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 1 406,24 9 przodownik
Zawadzki Szymon + Seweryn Kielce Włoszczowa 1 405,69 10 przodownik
Legucki M. i Z. Kielce Przysucha 1 405,64 11 przodownik
Depa Tadeusz Rzeszów Rzeszów 1 405,13 12 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 1 401,48 13 przodownik
Kopacz Władysław TARNOW DĘBICA 1 401,12 14 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNOW MOŚCICE 1 400,51 15 przodownik
Smolarczyk Jan Kielce Kielce- Herby 1 400,32 16 przodownik
Skrzyniarz + Smerdzyński Kielce Jędrzejów 1 400,15 17 przodownik
Szmit Marek Kielce Końskie 1 399,36 18 przodownik
Ogorzałek Andrz-Krzys Nowy Sącz Beskid Sądecki 1 398,64 19 przodownik
Rusinek Kazimierz Rzeszów Rzeszów 1 398,60 20 przodownik
Śliwiński-Jungman Rzeszów Krosno 1 397,17 21 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 1 396,84 22 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 1 396,02 23 przodownik
Stanuch Piotr TARNOW WOJNICZ 1 395,99 24 przodownik
Michałkiewicz Wiesław Kielce Jędrzejów 1 395,98 25 przodownik
Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 1 395,78 26 przodownik
Koczaj Tadeusz Kielce Jędrzejów 1 395,49 27 przodownik
Pałka Katarzyna Rzeszów Rzeszów 1 395,23 28 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 1 395,22 29 przodownik
Skoczeń  Jan Nowy Sącz Nowy Sącz 3 1 394,52 30 przodownik
Smagała Ryszard TARNOW DĘBICA 1 394,46 31 przodownik
Zborowski Marek Nowy Sącz Waksmund 1 393,42 32 przodownik
Marciszewski Wojciech Kielce Pińczów 1 392,75 33 przodownik
Meres Piotr Kraków Krzeszowice 1 391,51 34 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 1 390,98 35 przodownik
Rogóż Kazimierz TARNOW DĄBROWA TAR. 1 390,64 36 przodownik
Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 1 390,27 37 przodownik
Cieślikowski Jan TARNOW MOŚCICE 1 388,26 38 przodownik
Skórski Jan Rzeszów Jasło 1 387,35 39 przodownik
Pintal Słąwomir Tarnobrzeg Biłgoraj 1 386,03 40 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 1 385,81 41 przodownik
Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 1 385,70 42 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 1 385,10 43 przodownik
Pasternak Władysław Kielce Pińczów 1 385,01 44 przodownik
Hołda Krzysztof TARNOW TARNOW 1 384,63 45 przodownik
Matras Bronisław Kraków Kraków 1 384,56 46 przodownik
Dziduch Eugeniusz Tarnobrzeg Biłgoraj 1 384,26 47 przodownik
Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza Wlk. 1 383,80 48 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 1 383,70 49 przodownik
Surmańscy Dorota i Andrzej Kielce Ostrowiec Św. 1 382,83 50 przodownik

 

Mistrzowie Kat. A Region IV Kraków 2010 Kaczmarczyk Tomasz Mistrz Regionu (z Prawej) oraz Sznaucer Jarosław - V-ce Mistrz Regionu (Okręg KIELCE)

 

 

WYNIKI    W    KATEGORIACH   
         
Kat.A        
         
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce - Herby  80,82     Mistrz
Sznaucner Jarosław Kielce Starachowice 136,66 I V-ce Mistrz
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 201,25 II V-ce Mistrz
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 268,75 1 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 274,36 2 przodownik
Pasoń Rafał Kielce Jędrzejów 291,38 3 przodownik
Kawula Marek Nowy Sącz Krynica 313,32 4 przodownik
Herman Piotr Kielce Skarżysko 318,74 5 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 327,86 6 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 355,66 7 przodownik
Rzepka Marek TARNÓW TARNÓW 356,58 8 przodownik
Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 360,62 9 przodownik
Rzepka Marcin TARNÓW TARNÓW 397,13 10 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 404,04 11 przodownik
Połczyński Kazimierz Kielce Przysucha 405,41 12 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 408,96 13 przodownik
Śliwiński-Jungman Rzeszów Krosno 429,58 14 przodownik
Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 441,28 15 przodownik
Kulig Paweł Nowy Sącz Limanowa 449,48 16 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 451,46 17 przodownik
Chłopecki Mirosław + Adrian Kielce Pińczów 452,59 18 przodownik
Dzwonkowski Henryk + Kamil Kielce Włoszczowa 452,80 19 przodownik
Półtorak Władysław Nowy Sącz Krynica 459,24 20 przodownik
Matyja Piotr Bielsko-Biała Maków Podhalański 479,86 21 przodownik
Szmit Marek Kielce Końskie 484,31 22 przodownik
Słonina Jerzy Kielce Jędrzejów 493,30 23 przodownik
Pożoga Jacek + Jan Kielce Suchedniów 504,94 24 przodownik
Pałka Katarzyna Rzeszów Rzeszów 512,55 25 przodownik
Janowiak Jan Nowy Sącz Waksmund 513,12 26 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 513,91 27 przodownik
Wójcicki Mariusz Kielce Suchedniów 515,76 28 przodownik
Waga Bogdan Nowy Sącz Jordanów 517,74 29 przodownik
Wronka Mieczysław Nowy Sącz Jordanów 522,91 30 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 532,37 31 przodownik
Jakubas Adam Kielce Kazimierza Wlk. 533,76 32 przodownik
Szymczyk Stanisław Nowy Sącz Krynica 541,07 33 przodownik
Gembski Adam Kielce Skarżysko 541,81 34 przodownik
Gnatek-Szot Tarnobrzeg Stalowa Wola 542,22 35 przodownik
Zborowski Marek Nowy Sącz Waksmund 550,47 36 przodownik
Rogóż Kazimierz TARNÓW DĄBROWA TAR 550,99 37 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNÓW MOŚCICE 551,59 38 przodownik
Czarny M. + Lotko R. Kielce Kazimierza Wlk. 564,16 39 przodownik
Pająk S+K+R Kielce Suchedniów 566,04 40 przodownik
Kustra Zdzisław Nowy Sącz Krynica 566,71 41 przodownik
Biedroń Mariusz TARNÓW WOJNICZ 568,41 42 przodownik
Święs Krzysztof Nowy Sącz Krynica 571,64 43 przodownik
Świeca Tadeusz Tarnobrzeg Stalowa Wola 574,55 44 przodownik
Polak Janusz Kraków Nowa Huta 577,26 45 przodownik
Depa Tadeusz Rzeszów Rzeszów 580,06 46 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 580,90 47 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 587,20 48 przodownik
Cieślikowski Jan TARNÓW MOŚCICE 589,24 49 przodownik
Pająk Grzegorz + Albert Kielce Suchedniów 596,19 50 przodownik

W kategorii B - brak zdjęcia - nie pojawili się mistrzowie na rozdaniu pucharów - prosimy mistrza Jagusia o przysłanie zdjęcia z pucharem na adres pzhgpregion4kraków@wp.pl

 

 

KAT. B        
         
Jaguś Roman + Jan Kielce Włoszczowa 25,81    Mistrz
Surmańscy Dorota + Andrzej Kielce Ostrowiec Św. 70,70 I V-ce Mistrz
Rzepka Marek TARNÓW Tarnów 83,44 II V-ce Mistrz
Kiełbasa Jan Tarnobrzeg Sandomierz 87,63 1 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 99,85 2 przodownik
Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 101,07 3 przodownik
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 103,60 4 przodownik
Bochniarz Józef Nowy Sącz Nowy Sacz 103,86 5 przodownik
Kowalski Ł. K Tarnobrzeg Sandomierz 118,80 6 przodownik
Zawadzki Szymon + Seweryn Kielce Włoszczowa 120,80 7 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 121,16 8 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Krzeszowice 125,52 9 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 127,94 10 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce - Her 132,39 11 przodownik
Rusinek Kazimierz Rzeszów Rzeszów 136,62 12 przodownik
Hańderek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 145,67 13 przodownik
Bujnicki Andrzej + Mateusz Kielce Szydłowiec 160,02 14 przodownik
Marciszewski Wojciech Kielce Pińczów 160,54 15 przodownik
Depa Tadeusz Rzeszów Rzeszów 165,11 16 przodownik
Kawula Marek Nowy Sącz Krynica 166,85 17 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 167,13 18 przodownik
Skrzyniarz + Smerdzyński Kielce Jędrzejów 173,10 19 przodownik
Legucki M. i Z. Kielce Przysucha 175,04 20 przodownik
Stachowicz Robert i Piotr Tarnobrzeg Mielec 178,24 21 przodownik
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 182,16 22 przodownik
Szmit Marek Kielce Końskie 182,73 23 przodownik
Zaborowski Adrian Kraków Kraków 183,83 24 przodownik
Bojko Waldemar Kielce Kazimierza Wlk. 187,75 25 przodownik
Gnatek-Szot Tarnobrzeg Stalowa Wola 191,55 26 przodownik
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 194,38 27 przodownik
Pawełek Rafał Bielsko-Biała Lipowa 196,20 28 przodownik
Stopa Roman Bielsko-Biała Maków Podhalański 207,55 29 przodownik
Majda Waldemar Kielce Jędrzejów 208,24 30 przodownik
Stelmach Stefan Nowy Sącz Waksmund 211,20 31 przodownik
Kwiatkowski Adam Kielce Pińczów 215,63 32 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 217,44 33 przodownik
Król Zbigniew Nowy Sącz Nowy Sacz 218,05 34 przodownik
Wyrwont Józef Bielsko-Biała Oświęcim 218,75 35 przodownik
Skoczeń Jan Nowy Sącz Nowy Sacz 3 220,65 36 przodownik
Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 223,45 37 przodownik
Fidor Rafał Kielce Końskie 227,78 38 przodownik
Pierściński Waldemar Bielsko-Biała Oświęcim 231,33 39 przodownik
Sołtys Ryszard i Jerzy Rzeszów Jarosław 234,28 40 przodownik
Koczaj Tadeusz Kielce Jędrzejów 241,17 41 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 241,23 42 przodownik
Stanuch Piotr TARNÓW Wojnicz 241,25 43 przodownik
Sowa Przemysław Nowy Sącz Krynica 248,00 44 przodownik
Persona Stanisław + Kończyk Karol  Kielce Ostrowiec Św. 248,85 45 przodownik
Ciacia Bogdan Kielce Pińczów 248,94 46 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 249,56 47 przodownik
Herma Paweł Bielsko-Biała Andrychów 250,08 48 przodownik
Drzazga Jerzy  Kraków Bochnia 251,14 49 przodownik
Strzop Józef Bielsko-Biała Bielsko-Biała 251,25 50 przodownik

 

 

Stoją od lewej - Depa Rafał - Oddział Rzeszów - Sekcja Sędziszów Małopolski Mistrz Kat. C Region IV Kraków , Pałka Bogdan (j.w - II Vi-ce Mistrz) oraz  I V-ce Mistrz - Kaczmarczyk Tomasz 0 Kielce Herby

Tak naprawdę to jest mały problem - bo hodowcy lotują na ojca, żonę, brata, córkę itp . . . a po nagrody podchodzą osobiście  nie będąc często hodowcą bo nie płacą składek w danym roku i nie wiadomo tak naprawę co z tym faktem zrobić . . Coś tak do końca to nie tak.

Ale niech się na ten temat opowie Zarząd Regionu Kraków.

 

KAT. C        
         
Depa Tadeusz Rzeszów Rzeszów 34,99     Mistrz
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce - Herby  36,37 I V-ce Mistrz
Pałka Katarzyna Rzeszów Rzeszów 38,62 II V-ce Mistrz
Rzepka Marcin TARNÓW Tarnów 42,43 1 przodownik
Skoczeń Jan Nowy Sącz Nowy Sacz 3 59,13 2 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 59,51 3 przodownik
Ogorzałek Andrzej-Krzysz Nowy Sącz Beskid Sądecki 65,07 4 przodownik
Rzepka M.-Renz H. TARNÓW Tarnów 74,08 5 przodownik
Piłąt Józef Tarnobrzeg Mielec 77,83 6 przodownik
Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 78,78 7 przodownik
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 93,60 8 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 93,80 9 przodownik
Kopacz Władysław TARNÓW Dębica 101,76 10 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 113,25 11 przodownik
Rogóż Kazimierz TARNÓW Dąbrowa Tarn. 113,66 12 przodownik
Pieczara Andrzej Bielsko-Biała Maków Podhalański 114,26 13 przodownik
Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 118,67 14 przodownik
Byrski Robert Bielsko-Biała Wadowice 127,75 15 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 131,61 16 przodownik
Piątek Edward Kraków Sułkowice 132,74 17 przodownik
Waga Grzegorz Kraków Krzeszowice 132,89 18 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 133,43 19 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 135,84 20 przodownik
Szczerba Marek Nowy Sącz Beskid Sądecki 135,88 21 przodownik
Wróbel Stanisław Bielsko-Biała Andrychów 136,84 22 przodownik
Marzec Stanisłąw Tarnobrzeg Tarnobrzeg 137,13 23 przodownik
Gnatek-Szot Tarnobrzeg Stalowa Wola 138,67 24 przodownik
Rusin Dariusz Bielsko-Biała Skoczów 138,71 25 przodownik
Kruk Zbigniew Tarnobrzeg Tarnobrzeg 144,19 26 przodownik
Półtorak Władysław Nowy Sącz Krynica 154,56 27 przodownik
Kustra Zdzisław Nowy Sącz Krynica 157,18 28 przodownik
Pajor Jan Nowy Sącz Limanowa 163,65 29 przodownik
Śmiałkowski Jan Nowy Sącz Waksmund 165,43 30 przodownik
Juszczyk Franciszek Kraków Wawrzeń-Niepoł 165,55 31 przodownik
Wróbel Edward TARNÓW Wojnicz 165,82 32 przodownik
Chuchmacz Zdzisław Kraków Proszowice 166,51 33 przodownik
Bierówka Józef Bielsko-Biała Maków Podhalański 167,24 34 przodownik
Midor Andrzej Bielsko-Biała Bielsko-Biała 167,27 35 przodownik
Pasternak Władysław Kielce Pińczów 168,12 36 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 169,03 37 przodownik
Kubica Bogumił i Konrad Bielsko-Biała Lipowa 170,06 38 przodownik
Kuśnierz Tomasz TARNÓW Brzesko 170,51 39 przodownik
Janowiak Jan Nowy Sącz Waksmund 170,58 40 przodownik
Papież Jaroslaw Kraków Bochnia 173,01 41 przodownik
Styczeń Marek Kielce Kazimierza Wlk. 173,23 42 przodownik
Jaguś Roman + Jan Kielce Włoszczowa 173,31 43 przodownik
Radzik Michał-Zdzisław Nowy Sącz Beskid Sądecki 174,79 44 przodownik
??       45 przodownik
Burdek Kazimierz-Damian Nowy Sącz Limanowa 175,40 46 przodownik
Kubień Karol Bielsko-Biała Cieszyn 176,26 47 przodownik
Michalik P-Krok L Nowy Sącz Beskid Sądecki 178,07 48 przodownik
Matras Bronisław Kraków Kraków 178,64 49 przodownik
Zawadzki Szymon + Seweryn Kielce Włoszczowa 181,04 50 przodownik

 

 

Mistrz Regionu IV Kraków - z prawej - Paweł Kozioł - Oddział Zator oraz V-ce Mistrz Meres Piotr

 

KAT. M        
         
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 18,82      Mistrz
Meres Piotr Kraków Krzeszowice 42,58 I V-ce Mistrz
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 44,84 II V-ce Mistrz
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 51,59 1 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 54,89 2 przodownik
Marciszewska Ewa + Dariusz Kielce Pińczów 57,42 3 przodownik
Grzesło Ryszard Bielsko-Biała Kęty 62,61 4 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNOW Mościce 68,18 5 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 74,70 6 przodownik
Koczaj Tadeusz Kielce Jędrzejów 76,77 7 przodownik
Pasoń Rafał Kielce Jędrzejów 81,00 8 przodownik
Zasadni Józef Nowy Sącz Gołkowice 87,61 9 przodownik
Sztorc Edward TARNOW Tarnów 97,04 10 przodownik
Bocian Krzysztof Kielce Włoszczowa 101,52 11 przodownik
Biedroń Mariusz TARNOW Wojnicz 104,37 12 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 109,04 13 przodownik
Kołodziejczyk Janusz Bielsko-Biała Bielsko-Biała 109,66 14 przodownik
Grodny Andrzej TARNOW Brzesko 109,67 15 przodownik
Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 111,34 16 przodownik
Szyjka Piotr Bielsko-Biała Chełmek 117,73 17 przodownik
Bobowicz Mariusz Rzeszów Jarosław 119,11 18 przodownik
Toporkiewicz Tomasz TARNOW Wojnicz 125,45 19 przodownik
Szatkowski J. i K. TARNOW Brzesko 126,67 20 przodownik
Stawowczyk J.-Klęk S. Bielsko-Biała Kęty 130,47 21 przodownik
Trzop Piotr Nowy Sącz Raba Wyzna 131,45 22 przodownik
Kozioł Maria Bielsko-Biała Zator 133,88 23 przodownik
Kubies Mariusz TARNOW Brzesko 135,12 24 przodownik
Chlebda Ireneusz Kraków Kraków 136,69 25 przodownik
Kobic-Pasternak Bielsko-Biała Węgierska Górka 137,52 26 przodownik
Janecki Zygmunt Kraków Kraków 142,31 27 przodownik
Majerczyk Stanisław Nowy Sącz Jordanów 143,43 28 przodownik
Drzazga Jerzy Kraków Bochnia 146,18 29 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia-Spytk. 146,76 30 przodownik
Rzepka Marek TARNOW Tarnów 147,39 31 przodownik
Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 149,84 32 przodownik
Cetera Piotr TARNOW Mościce 150,75 33 przodownik
Smolarczyk Jan Kielce Kielce - Herby  151,78 34 przodownik
Matuszny i Synowie Bielsko-Biała Węgierska Górka 162,28 35 przodownik
Zaborowski Adrian Kraków Kraków 163,30 36 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 165,90 37 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 166,17 38 przodownik
Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 166,32 39 przodownik
Smagała Ryszard TARNOW Dębica 167,28 40 przodownik
Tkaczewski Paweł Kielce Sędziszów 169,12 41 przodownik
Liszka Jacek Kraków Myślenice 170,10 42 przodownik
Czarny M. + Lotko R. Kielce Kazimierza Wlk. 170,26 43 przodownik
Ferek Eugeniusz Bielsko-Biała Skoczów 170,32 44 przodownik
Kaczmarczyk Krzysztof Kielce Jędrzejów 172,78 45 przodownik
Starzec Marian Kraków Sułkowice 173,33 46 przodownik
Borecki Leon Bielsko-Biała Skoczów 173,58 47 przodownik
Dudek Tadeusz Bielsko-Biała Strumień 176,50 48 przodownik
Synowiec Teofil Bielsko-Biała Chełmek 177,66 49 przodownik
Rzepka Marcin TARNOW Tarnów 177,77 50 przodownik

 

Mędrysa Paweł i Dodał Jan (chyba bo nie znam ale jak się pomyliłem to sory - proszę o telefon 509 472 830 Andrzej)

Mistrz Gołębie Młode Region IV Kraków 2010 - Tomaszewski Tomasz Oddział Stąporków


MŁODE 2010 REGION IV KRAKÓW    
         
Tomaszewski Tomasz Kielce Stąporków 108,69 Mistrz
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia-Spytkow. 149,84 I V-ce Mistrz
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 150,35 II V-ce Mistrz
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 157,51 1 przodownik
Mikołajek Tadeusz Bielsko-Biała Andrychów 191,14 2 przodownik
Łyczek Stanisław Kielce Przysucha 233,09 3 przodownik
Gołos Andrzej Kielce Końskie 246,73 4 przodownik
Bętkowski Sławomir Kielce Kielce 247,08 5 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 249,48 6 przodownik
Oraczewski Robesrt Kraków Proszowice 255,77 7 przodownik
Wikiera Julia Kielce Końskie 257,84 8 przodownik
Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 271,44 9 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 288,75 10 przodownik
Lelito Edward Kraków Libiąż 291,78 11 przodownik
Wąs Lucjan Kraków Wawrz-Niepoł. 302,10 12 przodownik
Chołuj Paweł  Kielce Zwoleń 315,53 13 przodownik
Stawiarz Stanisław Nowy Sącz Nowy Sącz 320,65 14 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 320,84 15 przodownik
Maziarz Arkadiusz  Nowy Sącz Nowy Sącz 2 321,81 16 przodownik
Stasik Jerzy Nowy Sącz Podhale 326,57 17 przodownik
Leniart Mateusz Kielce Szydłowiec 338,26 18 przodownik
Głogowski Wojciech Kraków Bochnia 355,35 19 przodownik
Bocian Krzysztof Kielce Włoszczowa 369,14 20 przodownik
Rudnik Stanisław Kraków Bochnia 382,07 21 przodownik
Rzepka Marcin Tarnów Tarnów 387,13 22 przodownik
Malkowski Wiesław Kielce Końskie 406,91 23 przodownik
Czarny J.i G. Bielsko-Biała Maków Podhalański 408,12 24 przodownik
Wołczyk Damian Kielce Stąporków 409,91 25 przodownik
Kozioł Paweł Bielsko-Biała Zator 412,23 26 przodownik
Jekiełek Krzysztof i Stanisł. Bielsko-Biała Oświęcim 412,69 27 przodownik
Żywot - Słupek Kraków Proszowice 413,35 28 przodownik
Niton Józef Bielsko-Biała Maków Podhalański 416,02 29 przodownik
Hołda Krzysztof Tarnow Tarnów 422,17 30 przodownik
Stolarczyk Paweł Kielce Stąporków 424,51 31 przodownik
Nowakowski Łukasz Kielce Szydłowiec 428,19 32 przodownik
Bujnicki A. M. Kielce Szydłowiec 428,91 33 przodownik
Sekuła Marek Kraków Skawina 429,14 34 przodownik
Adamek Jacek Kraków Skała 433,45 35 przodownik
Matuszny Adam Bielsko-Biała Skoczów 433,87 36 przodownik
Heczko A.i S. Bielsko-Biała Węgierska Górka 433,88 37 przodownik
Kupczak Henryk Bielsko-Biała Węgierska Górka 435,98 38 przodownik
Byrski Robert Bielsko-Biała Wadowice 436,11 39 przodownik
Dyduch Mieczysław Bielsko-Biała Wadowice 445,31 40 przodownik
Maciejczyk Janusz Bielsko-Biała Wadowice 448,48 41 przodownik
Zając Jacek Kraków Krzeszowice 455,88 42 przodownik
Kowal Dariusz Kraków Dobczyce-Stad. 456,47 43 przodownik
Monica Robert Bielsko-Biała Zator 459,00 44 przodownik
Jesionek A. K.  Kielce Przysucha 464,57 45 przodownik
Ryś Eryk Nowy Sącz Jordanów 467,57 46 przodownik
Owczarek Kazimierz Kielce Kielce - Herby 471,07 47 przodownik
Brusik Robert i Konrad Bielsko-Biała Wadowice 472,48 48 przodownik
Wojtas Stanisław Bielsko-Biała Węgierska Górka 475,80 49 przodownik
Pacho Marcin Nowy Sącz Beskid Sądecki 483,08 50 przodownik



BRUKSELA INDYWIDUALNIE    
         
Nazwisko Oddział  Nr. gołębia śr.prędk. miejsce
         
Gwóżdż Józef Myślenice PL-198-04-4060 1047,87 1 miejsce
Biniek Mariusz Radoszyce PL-380-07-609 1016,63 2 miejsce
Jekiełek Krzy I Stani Oświęcim PL-0107-01- 932 1004,43 3 miejsce
Sobociński Jan Kraków PL-195-07-3594 986,1 4 miejsce
Piątek Edward Sułkowice PL-203-05-0366 985,85 5 miejsce
Chorąży Józef i Damian Kalwaria PL-420-07-4135 981,83 6 miejsce
Serczyk Andrzej Kraków PL-198-04-6555 976,99 7 miejsce
Ksiązek Tad-Matlak Tad Andrychów PL294-07-9250 976,47 8 miejsce
Filipowski Kazimierz Kraków PL-195-05-0906 973,62 9 miejsce
Master Jacek Kalwaria PL-420-05-1977 960,11 10 miejsce


 

OSTENDA INDYWIDUALNIE 2010  
Nazwisko i Imię Oddział Nr. gołębia Odległość V skor miejsce
           
Borecki Leon Skoczów PL-027-06--3333 1136010 670,32

1 miejsce

Czerwiński Stanisł. Andrychów PL017-06-1989 1163280 650,12

2 miejsce

Olearczyk Józef Bielsko-Biała PL- 018-06-4597 1150240 647,02

3 miejsce

Gierałtowicz Stanisł. Wadowice PL-029-05-  632 1177180 639,65

4 miejsce

Łomozik Krzysztof Skoczów PL-027-06---539 1135660 625,51

5 miejsce

Skwarzyński Adam Chełmek PL-026-05-  395 1156970 622,02

6 miejsce

Dziędziel  E & S Strumień PL028 03   8871 1130240 621,88

7 miejsce

Dudek Tadeusz Strumień PL028 04   7955 1137050 618,25

8 miejsce

Kubień  Karol Cieszyn PL-020-06--4864 1136240 611,36

9 miejsce

Kuleta Zbigniew Radoszyce PL-0380-06-6269 1206700 610,05

10 miejsce

 

A oto zwyciezca Lotu Narodowego Bruksela - Region IV Krakow - Gwóżdż Józef z Myślenic - który zdobył I nagrodę gołębiem PL-0198-04-4060. . Gratulacje. .

 

 


  

 
Loty Narodowe
 Region 2010    
       
Nazwisko Oddział suma pkt.  Tytuł
       
Dziędziel Edward i Sławomir Strumień 571,41 Mistrz Regionu 
Bocian Krzysztof Włoszczowa 570,63 I V-ce Mistrz 
Jaguś Roman + Jan Włoszczowa 563,27 II V-ce Mistrz
Labzik Krzysztof Strumień 562,99 1 przodownik
Sadło Gustaw Pińczów 555,01 2 przodownik





Gratulacje dla mistrzów - Regionowa Komisja Lotowa Region IV Kraków 2010

 

 


 


Podziel się
oceń
31
3

Zebranie Zarządu Regionu IV Kraków - mamy regulamin 2010

wtorek, 02 marca 2010 19:10







W dniu 27 luty 2010 roku - odbyło się zebranie Zarządu Regionu IV Kraków.

Na zebraniu dokonano weryfikacji Projektu Regulaminu współzawodnictw lotowych na 2010 rok.

Po weryfikacji Regulaminu - Zarząd Regionu IV Kraków przyjął regulamin lotowy jako obowiązujący na 2010 rok.



A oto pełna wersja Regulaminu do odczytu:

 

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA LOTOWEGO O MISTRZOSTWO REGIONU IV KRAKÓW  W 2010 ROKU


§1


Do udziału we współzawodnictwie lotowym na szczeblu Regionu IV Kraków  na dystansach lotowych określonych w kategoriach:


- kat. A - krótki dystans


- kat. B - średni dystans


- kat. C - długi dystans


- kat. M - Maraton


- GMP - Generalne Mistrzostwo Polski;


- Mistrzostwo gołębi młodych.

 

 

 oraz:

 

- Współzawodnictwo z lotów narodowych


uprawniony jest każdy członek PZHGP, który spełni warunki określone niniejszym regulaminem.


§2


Hodowca biorący udział w niniejszym współzawodnictwie regionu IV składa w macierzystym oddziale w terminie ustalonym przez zarząd oddziału każdego roku spis gołębi dorosłych w ilości 50 sztuk. W terminie do 15 kwietnia 2010 roku oddziały przysyłają spisy i plany lotów do okręgu. Zarządy okręgów w terminie „przed pierwszym lotem konkursowym" przesyłają te spisy do Zarządu Regionu IV Kraków  wraz z planami lotów poszczególnych oddziałów. W ramach współzawodnictwa GMP - należy dodatkowo przesłać na adres ZG PZHGP w Chorzowie jeden kpl właściwej dokumentacji - spisy, plany lotów


W mistrzostwie gołębi młodych hodowca składa w macierzystym oddziale w terminie do 31 lipca 2010 roku spis gołębi młodych w ilości 50 sztuk. Zarządy oddziałów składają spisy w zarządzie okręgu wraz z planami lotów (ze wskazaniem 4 lotów do MP) przed pierwszym lotem konkursowym. Okręgi zabezpieczają całą dokumentację Lotową Gołębi Mlodych.

§3


Plan lotów gołębi dorosłych powinien zawierać maksymalnie 14 lotów z podziałem na kategorie:


kat. A - loty z odległości: 100 - 400 km


kat. B - loty z odległości: 300 - 600 km


kat. C - loty powyżej 500 km


kat. M - loty powyżej 700 km.


Konkurs zdobyty przez gołębia może być zaliczony tylko do jednej kategorii.

 

W przypadku , gdy oddział planuje wykonać większą ilość lotów niż 14, powinien zaznaczyć te loty, które są do wspołzawodnictwa GMP. Loty nie zaznaczone do współzawodnictwa GMP mogą być zaliczone tylko do wystaw .

 

§4


Podstawą zaliczenia wyników do współzawodnictw objętych niniejszym Regulaminem stanowią listy konkursowe sporządzone wyłącznie przez oddziały, wkładające na loty minimum 250 gołębi, przy udziale 20 hodowców. W lotach do 400 km - dopuszcza się wykonanie List  Sekcyjnych, pod warunkiem spełnienia wymogów - 20 hodowców, 250 gołębi.

 

Z lotów od 400 do 700 km - mogą być sporządzone oprócz list konkursowych oddziałowych także listy konkursowe rejonowe.

Z lotów powyżej 700 km lista konkursowa może być  oddziałowa,  rejonowa lub okręgowa.

Rejony muszą być podane na planie lotów  przed lotami w terminie składania planów i spisów hodowców.

W przypadku wykonania przez okręg listy okręgowej liczy się lista oddziałowa lub okręgowa.

W przypadku nie wykonywania listy okręgowej - liczy się lista oddziałowa lub rejonowa.

Zawsze liczy się listę oddziałową jako pierwszą, a jako drugą rejonową lub okręgową. Nie może być kombinacji rejonowa z okręgową.

 

Wyniki tego samego gołębia w lotach powyżej 700 km, do kat C, M i do GMP z różnych lotów mogą być brane z różnych list - raz z oddziałowej a na innym locie z rejonowej lub okręgowej.

Nie obowiązuje zasada , że wyniki muszą być tylko z jednego rodzaju list.

 

Warunkiem sporządzenia Listy konkursowej z lotów powyżej 700 km  jest uczestnictwo w locie min. 50 hodowców i 250 gołębi

 

Regulamin niniejszy jest ściśle powiązany z obowiązującymi na 2010 rok regulaminami : lotowo - zegarowym,  lotowym o mistrzostwo gołębi młodych oraz regulaminem  lotów narodowych wydanymi przez Zarząd Główny PZHGP w Chorzowie.


§5


Listy konkursowe będące podstawą obliczeń niniejszego współzawodnictwa sporządzać należy na bazie 1:5  (20% gołębi startujących w danym locie).

§6


Po zakończeniu lotów objętych planem tego współzawodnictwa hodowca zgłasza najszybsze serie gołębi w następujących kategoriach:


kat. A - 4 gołębie po 5 konkursów w lotach 100 - 400 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 750 km.


kat. B - 4 gołębie po 4 konkursy w lotach 300 - 600 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1400 km.


kat. C - 3 gołębie po 3 konkursy w lotach powyżej 500 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1500 km.


kat. M - 3 gołębie po 2 konkursy w lotach powyżej 700 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1400 km


kat. Młode 2010  - 5 gołębi po 3 konkursy. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 450 km.

O kolejności na liście współzawodnictwa lotowego o Mistrzostwo Regionu IV Kraków  w kat. A, B, C, M i Młode decyduje suma wykładnika wydajności lotowej gołębia (coeficjentów) uzyskanych przez poszczególne gołębie zaliczane do współzawodnictwa. Wyniki należy liczyć do drugiego miejsca po przecinku.

Kategoria GMP - 4 gołębie po 8 konkursów, i tak:


3 konkursy w kat. A. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 450 km;
2 konkursy w kat. B. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 700km;
2 konkursy w kat. C. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1000 km;
1 konkurs w kat. M z lotów powyżej 700 km.
O kolejności na liście w GMP decyduje suma punktów uzyskanych w poszczególnych kategoriach. Maksymalne punkty w kat. A - 20 pkt, w kat. B - 40 pkt, w kat. C - 65 pkt,
kat. M - 90 pkt.
Maksymalna punktacja dla całej drużyny 1440 pkt. Wyniki należy liczyć do drugiego miejsca po przecinku.

 

§7

 

Współzawodnictwo z Lotów Narodowych 2010

 

Z Lotów Narodowych ustalono współzawodnictwa:

 

- Mistrz z Lotów Narodowych  Ostenda i Bruksela Drużynowo

 

- Lot Narodowy Ostenda Gołębie Indywidualnie

 

- Lot narodowy Bruksela Gołębie Indywidualnie

 

W locie udział brać mogą gołębie z całego spisu, sporządzonego przez hodowcę do lotów na sezon 2010 roku.

W przypadku zdobycia konkursu w locie narodowym przez gołębia umieszczonego na spisie do GMP, uzyskany wynik może być zaliczony do współzawodnictwa o Mistrzostwo Polski lub Regionu w kategoriach pod warunkiem, że lot ten mieści się w planie 14 lotów zaliczanych do GMP.

 

W lotach Narodowych hodowca może zdobywać nagrody tylko jedną drużyną wystawioną na dany lot. W przypadku koszowania większej ilości gołębi na lot narodowy - gołębie seryjne muszą być dokładnie zaznaczone na liście startowej symbolem „S" lub „M"

 

We współzawodnictwie Mistrz z Lotu Narodowego Ostenda i Bruksela  Drużynowo  - mogą uczestniczyć Hodowcy gołębiami z całego spisu, zgłaszając 5 gołębi jako drużynę w locie Ostenda i 5 gołębi jako drużynę w locie Bruksela. Mogą to być inne piątki - tzn. nie muszą to być te same gołębie.  Wygrywa  hodowca sumą najlepszych  trójek  - wyłonionych  wg.  pkt. GMP wg. zasady : pierwszy gołąb na liście konkursowej uzyskuje 100 pkt, a ostatni na liście konkursowej 80 pkt.

 


We współzawodnictwie o najlepszego lotnika z lotu Narodowego Ostenda
pierwsze miejsce uzyskuje gołąb o największej sredniej prędkości w tym locie (m/min).


We współzawodnictwie o najlepszego lotnika z lotu Narodowego Bruksela
 pierwsze miejsce uzyskuje gołąb o największej sredniej prędkości w tym locie (m/min).



§8


Hodowca (podmiot lotowy) we współzawodnictwie o Mistrzostwo Regionu IV Kraków  w lotach gołębi dorosłych i młodych może uczestniczy tylko jedną drużyną gołębi.

§9


Indywidualne zestawienie wyników uzyskanych w niniejszym współzawodnictwie przez hodowców po weryfikacji wraz z pełną dokumentacją lotową t.j.:

 

listy startowo-zegarowe, taśmy zegarowe, poświadczenia odlotu gołębi,  listy konkursowe, protokoły Komisji Lotowo - Zegarowej  co najmniej z Sekcji z której składane są wyniki -  poukładane i zszyte z całego sezonu , protokoły przyporządkowania gołębi przed sezonem

 

Oddziały PZHGP przekażą do swoich macierzystych Okręgów w terminie do 31 sierpnia 2010 roku

 

Wydruki zarejestrowanych gołębi wykonane po sezonie lotowym - zgodnie z Regulaminem Lotowo - Zegarowym Załącznik nr.1, pkt.9 f - zostaną zabezpieczone przez Zarządy Oddziałów w archiwum dokumentacji polotowej.

 

Protokoły przyporządkowania nowej obrączki elektronicznej w czasie sezonu lotowego winne być dołączone do  listy wkładaniowej danego lotu w którym nastąpiła zmiana.

  

§10

 

Zarządy Okręgów po otrzymaniu wyników z Oddziałów prześlą je drogą elektroniczną na adres

 

pzhgpregion4krakow@wp.pl

 

w terminie do 05 września 2010 roku , a po dokonaniu  wewnętrznej weryfikacji sporządzają zestawienia ostateczne  zbiorcze dla każdej kategorii i wraz z dokumentacją lotową (j.w.) przekażą dokumentację  (stosownie do wytycznych Regionowej Komisji Lotowej)   w terminie do 30 września  do komisji lotowych innych okręgów wylosowanych  w Regionie Kraków w celu jej weryfikacji.

 

 

I tak:

 

Okręg Nowy Sącz sprawdza wyniki Okręgu Bielsko - Biała

 

Okręg Tarnów sprawdza wyniki Okręgu  Rzeszów

 

Okręg Kraków sprawdza wyniki Okręgu Nowy Sącz

 

Okręg Tarnobrzeg sprawdza wyniki Okręgu Tarnów

 

Okręg Rzeszów sprawdza wyniki Okręgu Kielce

 

Okręg Kielce sprawdza wyniki Okręgu Tarnobrzeg

 

Okręg Bielsko- Biała sprawdza wyniki Okręgu Kraków

 

Ostateczna weryfikacja wyników przez Regionową Komisję Lotową  -  na posiedzeniu Regionu w  dniu 16-październik-2010 roku (sobota) o godz. 10.00 w Krakowie.

 

 

Wstępne wyniki Gołębi Młodych  - Okręgi prześlą do Regionu na wskazany adres j/w t.j.

 

pzhgpregion4krakow@wp.pl

 

w terminie do 30 wrzesień 2010 roku.

 

W dniu 16 październik 2010 roku Okręgi przywiozą na Region pełną dokumentację Lotową gołębi młodych (stosownie do  wstępnego zestawienia Wykonanego przez Regionową Komisję Lotową).

Na posiedzeniu w tym dniu zostaną zweryfikowane wyniki Gołębi Młodych  przez Regionową Komisję Lotową.

 

Region  sporządzi zestawienia zbiorcze dla każdej z kategorii i zatwierdzi MistrzówGołębi Dorosłych i Młodych  we Współzawodnictwach Regionu IV Kraków - zestawienia wyników umieści na stronie Internetowej do dnia 31 październik 2010 roku

Do ZG PZHGP w ramach współzawodnictwa GMP  Region IV Kraków  prześle niezbędną dokumentację w terminie  do 20 października 2010 r. 

 

§11


W niniejszym współzawodnictwie lotowym sklasyfikowanych zostanie:
kat. A - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. B - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. C - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. M - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. GMP - 3 mistrzów i 50 przodowników;

Mistrzostwo Gołębi Młodych  - 3 mistrzów i 50 przodowników.

Ostenda i Bruksela Drużynowo - 3 mistrzów i 50 przodowników za 2 trójki

Ostenda Gołębie Indywidualnie - 10 pierwszych gołębi

Bruksela Gołębie Indywidualnie - 10 pierwszych gołębi

  

§12

 

Nagrody:


Mistrzowie  - puchary plus dyplomy

Po 10 przodowników w każdym współzawodnictwie - pucharki  i dyplomy.

Przodownicy od 11  do 50   - tylko dyplomy. 

W lotach narodowych - z Lotu Ostenda i Bruksela  - gołębie indywidualnie - po 10 tabliczek i 10 dyplomów
We współzawodnictwie "Mistrz z lotów Narodowych Bruksela i Ostenda łącznie  "  - Mistrzowie trzy puchary, 10 przodowników tabliczki - 13 dyplomów

§13


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 27 luty  2010 roku.

Regulamin opracowała Komisja Lotowa Regionu IV Kraków wraz z Zarządem Regionu IV

 

§14

 

Wszystkie niezbędne informacje dodatkowe, komunikaty, rozporządzenia Region IV zamieszczać będzie na stronie internetowej   www.pzhgpregion4krakow.bloog.pl

 


Regulamin został sporządzony i podpisany przez :

 

Komisję Lotową Regionu IV Kraków

 

V-ce Prezesa ds. Lotowych - Pawła Kozioła

 

Prezesa Regionu IV Kraków - Tomasza Osińskiego

 

 


Podziel się
oceń
29
2

po weryfikacji

niedziela, 18 października 2009 9:56


WYNIKI REGION IV KRAKOW 2009




Przed każdą kategorią umieszczone jest zdjęcie Mistrza w danej kategorii (i ile go przysłał).

Zaczynamy od GMP:







Marcin Rzepka przed swoim gołębnikiem . . .Młody "wilk" zaczyna pokazywać pazurki . .


GMP - Region IV Kraków 2009

Rzepka Marcin TARNÓW Tarnów 1 424,45 Mistrz
Pasoń Rafał KIELCE Jędrzejów 1 418,70 I V-ce Mistrz
Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 1 417,82 II V-ce Mistrz
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 1 416,04 1 przodownik
Rzepka M., Renz H. TARNÓW TARNÓW 1 415,69 2 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 1 415,50 3 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNÓW MOŚCICE 1 413,81 4 przodownik
Skrzyniarz+Smerdzyń Kielce Jędrzejów 1 413,81 5 przodownik
Toporkiewicz Tomasz TARNÓW WOJNICZ 1 413,58 6 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 1 410,54 7 przodownik
Kubies Mariusz TARNÓW BRZESKO 1 410,36 8 przodownik
Zasadni Józef Nowy Sącz Gołkowice 1 408,66 9 przodownik
Chłopecki Mir. + Adri Kielce Pińczów 1 406,73 10 przodownik
Wyroba Konrad Kraków Krzeszowice 1 406,67 11 przodownik
Chodacki Stanislaw Kraków Krzeszowice 1 405,53 12 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 1 404,96 13 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 1 404,51 14 przodownik
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 1 404,16 15 przodownik
Rzepka Marek TARNÓW TARNÓW 1 403,51 16 przodownik
Gurgul Kazimierz TARNÓW BRZESKO 1 401,80 17 przodownik
Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 1 401,71 18 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 1 401,64 19 przodownik
Ciacia Bogdan Kielce Pińczów 1 399,47 20 przodownik
Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 1 399,16 21 przodownik
Stempień Adam Kielce Pińczów 1 397,49 22 przodownik
Marciszewska Ewa Kielce Pińczów 1 397,20 23 przodownik
Zawadzki S + S Kielce Włoszczowa 1 396,69 24 przodownik
Rapciak Franciszek Nowy Sącz Rabka 1 395,64 25 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 1 395,50 26 przodownik
Łyczek Stanisław Kielce Przysucha 1 395,22 27 przodownik
Stanuch Piotr TARNÓW WOJNICZ 1 393,98 28 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 1 393,58 29 przodownik
Dudkiewicz Grzegorz Kielce Włoszczowa 1 392,80 30 przodownik
Zborowski Marek Nowy Sącz Waksmund 1 391,37 31 przodownik
Mucha Marian TARNÓW BRZESKO 1 391,13 32 przodownik
Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 1 390,41 33 przodownik
Szatkowski Józ i Krz TARNÓW BRZESKO 1 390,12 34 przodownik
Paterak K- Serafin K Tarnobrzeg Mielec 1 389,95 35 przodownik
Legucki Mar + Zbig Kielce Przysucha 1 389,58 36 przodownik
M.A. Garncarz TARNÓW DĄBROWA T. 1 389,06 37 przodownik
Wilk -Staniszewski Kraków Wawrz - Niep. 1 388,81 38 przodownik
Burkot Stanisław TARNÓW WOJNICZ 1 388,74 39 przodownik
Góralik Waclaw Kraków Sułkowice 1 387,29 40 przodownik
Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 1 386,82 41 przodownik
Sułkowski Robert Nowy Sącz Limanowa 1 385,03 42 przodownik
Stelmach Stefan Nowy Sącz Waksmund 1 384,70 43 przodownik
Niziołek Łukasz Kielce Szydłowiec 1 384,63 44 przodownik
Kurowski Zbigniew Kraków Sułkowice 1 384,07 45 przodownik
Marciszewski Woj. Kielce Pińczów 1 383,78 46 przodownik
Wróbel Józef Nowy Sącz Limanowa -2 1 383,76 47 przodownik
Smogór Jerzy Kielce Pińczów 1 383,36 48 przodownik
Smagała Ryszard TARNÓW DĘBICA 1 383,16 49 przodownik
Cieślikowski Jan Tarnów Mościce 1 382,87 50 przodownik




Oto Mistrz Kat. A - Region IV Kraków  - Kamecki Witold z Oddziału Bielsko - Biała. Szkoda, że nie mamy zdjęcia hodowcy przed jego gołębnikiem, ale myślę że go nam przyśle  (prosimy wziąć do ręki do zdjęcia  najlepszego lotnika z drużyny w kat.A)

Kat. A  Region IV Kraków - 2009 rok  0:-)  
           
           
Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 94,29 Mistrz Regionu
Wania Piotr Rzeszów Krosno 20 114,41 V-ce Mistrz Reg.
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 20 115,53 II V-ce Mistrz Reg.
           
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce Herby 20 120,75 1 przodownik
Zasadni Józef Nowy Sącz Gołkowice 20 132,09 2 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 20 137,68 3 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 20 137,71 4 przodownik
Połczyński Kazimierz Kielce Przysucha 20 146,09 5 przodownik
Kalika Andrzej Bielsko-Biała Oświęcim 20 152,63 6 przodownik
Jakubas Adam Kielce Kazimierza Wlk. 20 162,62 7 przodownik
Dawida Piotr Rzeszów Sanok 20 167,27 8 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNOW Mościce 20 167,75 9 przodownik
Mędrysa Paweł Kraków Alwernia-Spytk. 20 168,28 10 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 169,06 11 przodownik
Strzop Józef Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 175,63 12 przodownik
Kaczmarczyk Sław Kielce Końskie 20 176,32 13 przodownik
Wyroba Konrad Kraków Krzeszowice 20 176,93 14 przodownik
Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 20 177,81 15 przodownik
Stopa R.M. Bielsko-Biała Maków Podh. 20 179,74 16 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 20 184,01 17 przodownik
Chruszcz Przem. Bielsko-Biała Skoczów 20 186,23 18 przodownik
 Wierzba Adam Nowy Sącz Raba W. 20 197,90 19 przodownik
 Pajor Jan Nowy Sącz Limanowa 20 198,48 20 przodownik
Bojko Waldemar Kielce Kazimierza Wlk. 20 200,67 21 przodownik
Skupień Ryszard Kraków Kalwaria 20 203,95 22 przodownik
Rzepka M., Renz H. TARNOW Tarnów 20 204,53 23 przodownik
Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 20 213,83 24 przodownik
Adamczyk A i M Kraków Kalwaria 20 215,39 25 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 20 220,33 26 przodownik
Różycki Bogusław Bielsko-Biała Strumień 20 221,69 27 przodownik
Skrzyniarz+Smerdzyń. Kielce Jędrzejów 20 222,50 28 przodownik
M. Kapinos-G. Leś Tarnobrzeg Mielec 20 225,17 29 przodownik
 Wąchała Henryk Nowy Sącz Gołkowice 20 225,38 30 przodownik
Gurgul Kazimierz TARNOW Brzesko 20 233,13 31 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 20 243,62 32 przodownik
Syczuk Antoni Kielce Pińczów 20 243,94 33 przodownik
Drzazga Marian Kraków Bochnia 20 245,95 34 przodownik
 Sowa Przemysław Nowy Sącz Krynica 20 255,50 35 przodownik
Pałka Katarzyna Rzeszów Rzeszów 20 256,32 36 przodownik
Zawiła Roman Bielsko-Biała Wadowice 20 262,77 37 przodownik
 Kaciczak Mariusz Nowy Sącz Rabka 20 263,66 38 przodownik
Handerek A.Woj.. Bielsko-Biała Żywiec 20 264,22 39 przodownik
Handzlik-Radziejow. Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 266,00 40 przodownik
Niziołek  Łukasz Kielce Szydłowiec 20 270,85 41 przodownik
Babuśka Stanisław Bielsko-Biała Żywiec 20 271,69 42 przodownik
Rzepka Marek TARNOW Tarnów 20 272,54 43 przodownik
Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 20 273,25 44 przodownik
 Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 20 274,93 45 przodownik
 Galica Stanisław Nowy Sącz Zakopane 20 281,75 46 przodownik
Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 20 281,98 47 przodownik
Cieślikowski Jan TARNOW Mościce 20 287,78 48 przodownik
Drzazga Jerzy Kraków Bochnia 20 288,53 49 przodownik
Glandys Mieczysl. Bielsko-Biała Chełmek 20 288,92 50 przodownik

Kat. B Region IV    o:-)  !!    
           
Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 16 61,07 Mistrz Regionu
Pierściński Sławomir Bielsko-Biała Oświęcim 16 64,82 V-ce Mistrz Reg.
Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 16 67,12 II V-ce Mistrz Reg.
           
Rzepka Marcin TARNÓW TARNOW 16 89,1 1 przodownik
Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 16 97,77 2 przodownik
Wąchała Henryk Nowy Sącz Gołkowice 16 102,82 3 przodownik
Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 16 138,38 4 przodownik
Babuśka Stanisław Bielsko-Biała Żywiec 16 140,39 5 przodownik
Misiewicz Witold Rzeszów Przeworsk 16 140,84 6 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNÓW MOŚCICE 16 144,36 7 przodownik
Surmańscy Dorota +And. Kielce Ostrowiec Św. 16 145,24 8 przodownik
Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 16 145,3 9 przodownik
Karpiński Łukasz Kielce Pińczów 16 150,03 10 przodownik
Wania Józef Rzeszów Krosno 16 151,76 11 przodownik
Marciszewska Ewa Kielce Pińczów 16 156,19 12 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 16 162,13 13 przodownik
Handerek A.Marek Bielsko-Biała Żywiec 16 163,37 14 przodownik
Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 16 173,98 15 przodownik
Polak Włodzimierz Bielsko-Biała Maków Podh 16 176,12 16 przodownik
Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 16 178,91 17 przodownik
Stelmach Stefan Nowy Sącz Waksmund 16 180,17 18 przodownik
Wujec Lech Tarnobrzeg Biłgoraj 16 181,6 19 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 16 181,82 20 przodownik
Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 16 189,85 21 przodownik
Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce - Herby 16 194,74 22 przodownik
M.A. Garncarz TARNÓW DĄBROWA T. 16 196,27 23 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 16 198,53 24 przodownik
Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 16 200,38 25 przodownik
Pietruś Edward Rzeszów Krosno 16 200,48 26 przodownik
Stempień Adam Kielce Pińczów 16 202,67 27 przodownik
Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 16 204,15 28 przodownik
Kozioł Maria Bielsko-Biała Zator 16 205,11 29 przodownik
Mindziak Andrzej Rzeszów Lubaczów 16 215,68 30 przodownik
Kubica B. i K. Bielsko-Biała Lipowa 16 217,28 31 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 16 221,17 32 przodownik
Niziołek Łukasz Kielce Szydłowiec 16 223,92 33 przodownik
Woś Jan Nowy Sącz Gołkowice 16 228,47 34 przodownik
Kawula Marek Nowy Sącz Krynica 16 230,32 35 przodownik
Fidor Rafał Kielce Końskie 16 249,37 36 przodownik
Szyjka-Kmiecik-Piegzik Bielsko-Biała Chełmek 16 253,11 37 przodownik
Stopa R.M. Bielsko-Biała Maków Podh 16 253,47 38 przodownik
Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 16 262,92 39 przodownik
Stachowicz R i P Tarnobrzeg Mielec 16 263,2 40 przodownik
Rzepka Marek TARNÓW TARNOW 16 263,85 41 przodownik
Konior Józef Bielsko-Biała Węgierska Gór 16 273,35 42 przodownik
Dudkiewicz Władysław Bielsko-Biała Oświęcim 16 273,84 43 przodownik
Bartel Jerzy Bielsko-Biała Zator 16 274,36 44 przodownik
Kaczmarczyk Sławomir Kielce Końskie 16 274,64 45 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 16 275,26 46 przodownik
Zasadni Józef Nowy Sącz Gołkowice 16 283,43 47 przodownik
Krycha Paweł Kielce Pińczów 16 283,90 48 przodownik
Kiełbasa Jan Tarnobrzeg Sandomierz 16 284,22 49 przodownik
Jurczyk Jan Bielsko-Biała Osiek 16 285,87 50 przodownik




Marek Rzepka (ten Pan z prawej) przed swoim imperium wraz z kolegą z Niemiec - Grzesikiem




Kat. C  Region IV Kraków - 2009 rok
   ;-)[:-|]  
           
Rzepka Marek TARNOW Tarnow 9 54,40 Mistrz Regionu
Ciacia Bogdan KIELCE Pińczów 9 57,14 V-ce Mistrz Reg.
Smagała Ryszard TARNOW Dębica 9 71,42 II V-ce Mistrz Reg.
           
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 9 72,76 1 przodownik
Jaguś Jan Kielce Włoszczowa 9 72,86 2 przodownik
Skrzyniarz + Smerdz Kielce Jędrzejów 9 77,59 3 przodownik
Rzepka Marcin TARNOW TARNOW 9 80,75 4 przodownik
Toporkiewicz Tomasz TARNOW WOJNICZ 9 86,20 5 przodownik
Wójs Władysław Nowy Sącz Nowy Sacz -2 9 92,62 6 przodownik
Rapciak Franciszek Nowy Sącz Rabka 9 93,99 7 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 9 95,01 8 przodownik
Woś Jan Nowy Sącz Gołkowice 9 101,14 9 przodownik
Łagosz Jan Nowy Sącz Limanowa 9 102,57 10 przodownik
Kubies Mariusz TARNOW BRZESKO 9 108,29 11 przodownik
Rzepka M., Renz H. TARNOW TARNOW 9 114,32 12 przodownik
Dudkiewicz Grzegorz Kielce Włoszczowa 9 132,20 13 przodownik
Jakubas Adam Kielce Kazimierza Wlk. 9 134,37 14 przodownik
Chłopecki Mir. +Adrian Kielce Pińczów 9 137,68 15 przodownik
Ks.Słaby, Ks.Liszka TARNOW MOSCICE 9 147,4 16 przodownik
Kaczmarczyk Sław Kielce Końskie 9 151,09 17 przodownik
Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 9 158,72 18 przodownik
Pietruch Tom-Mar Nowy Sącz Nowy Sacz 9 161,51 19 przodownik
Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 9 163,33 20 przodownik
Sztorc Edward TARNOW TARNOW 9 165,22 21 przodownik
Stachowicz R i P Tarnobrzeg Mielec 9 166,8 22 przodownik
Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 9 166,80 23 przodownik
Marciszewski Woj. Kielce Pińczów 9 167,19 24 przodownik
Koczur Wiesław Kraków Kalwaria 9 168,41 25 przodownik
Pomietło Jerzy Nowy Sącz Gołkowice 9 176,40 26 przodownik
Dzięgiel Sylwia Bielsko-Biała Chełmek 9 183,56 27 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 9 186,18 28 przodownik
Cerek Jarosław Kraków Skała 9 192,23 29 przodownik
Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 9 193,67 30 przodownik
Bulanda Marian Nowy Sącz Limanowa 9 195,00 31 przodownik
Kużniar Ryszard TARNOW DEBICA 9 195,05 32 przodownik
Marciszewska Ewa Kielce Pińczów 9 195,30 33 przodownik
Łyczek Stanisław Kielce Przysucha 9 195,66 34 przodownik
Straczek Józef Nowy Sącz Zakopane 9 196,66 35 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 9 200,74 36 przodownik
Burkot Stanisław TARNOW WOJNICZ 9 205,02 37 przodownik
Drożdż Kazimierz Nowy Sącz Nowy Sacz 9 206,50 38 przodownik
Legucki M + Zb Kielce Przysucha 9 210,36 39 przodownik
Jach Zdzisław Kielce Jędrzejów 9 212,10 40 przodownik
Dobaj Adam Kraków Kraków 9 214,18 41 przodownik
Stanuch Piotr TARNOW WOJNICZ 9 215,51 42 przodownik
Bodziony Jan Nowy Sącz Nowy Sacz 9 218,60 43 przodownik
Handerek A.Woj. Bielsko-Biała Żywiec 9 220,94 44 przodownik
Kobyłecki Wład TARNOW BRZESKO 9 225,5 45 przodownik
Russek Krzysztof Bielsko-Biała Wadowice 9 229,58 46 przodownik
Rochmalski Kazi TARNOW DEBICA 9 230,61 47 przodownik
Misiewicz Witold Rzeszów Przeworsk 9 238,6 48 przodownik
Czuba Marek Bielsko-Biała Andrychów 9 243,21 49 przodownik
Bojko Waldemar Kielce Kazimierza Wlk. 9 244,53 50 przodownik




Lubiński Jan  - Mistrz "poważnego" dystansu przed swoim gołębnikiem ze swoim "asiorem".

Kat. M  Region IV Kraków - 2009 rok  :-)(o_o)      
           
Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 6 13,56 Mistrz Regionu
Rzepka Marcin TARNOW TARNOW 6 37,76 V-ce Mistrz Reg.
Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 6 39,50 II V-ce Mistrz Reg.
           
Pasoń Rafał Kielce Jędrzejów 6 42,42 1 przodownik
Parzymięso-Bisaga Kraków Libiąż 6 42,78 2 przodownik
Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 6 45,95 3 przodownik
Misiewicz Witold Rzeszów Przeworsk 6 47,04 4 przodownik
Paterak K- Serafin K Tarnobrzeg Mielec 6 51,73 5 przodownik
Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 6 53,76 6 przodownik
Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 6 57,56 7 przodownik
Fidor Rafał Kielce Końskie 6 57,62 8 przodownik
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 6 57,86 9 przodownik
Wyroba Konrad Kraków Krzeszowice 6 62,77 10 przodownik
Kozioł Krzysztof TARNOW MOSCICE 6 63,87 11 przodownik
Marszalek Tadeusz Kraków Wawrz-Niepoł. 6 67,53 12 przodownik
Strączek  Józef Nowy Sącz Zakopane 6 67,54 13 przodownik
Wilk L.-Staniszewski B. Kraków Wawrz-Niepoł. 6 68,52 14 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 6 70,30 15 przodownik
Kubies Mariusz TARNOW BRZESKO 6 86,11 16 przodownik
Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 6 89,16 17 przodownik
Galica Stanisław Nowy Sącz Zakopane 6 90,52 18 przodownik
Dżwig Adam Kraków Kraków 6 98,46 19 przodownik
Michałkiewicz Wiesław Kielce Jędrzejów 6 104,03 20 przodownik
Kuc Miroslaw Kraków Kraków 6 107,68 21 przodownik
Burkot Stanisław TARNOW WOJNICZ 6 118,25 22 przodownik
Motyka Leszek Kielce Pińczów 6 120,58 23 przodownik
Biedroń Mariusz TARNOW WOJNICZ 6 121,69 24 przodownik
Kołodziej Krzysztof Nowy Sącz Limanowa 6 123,51 25 przodownik
Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 6 123,60 26 przodownik
Smolarczyk Jan Kielce Kielce - Herby 6 124,36 27 przodownik
Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 6 124,72 28 przodownik
Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 6 125,84 29 przodownik
Krycha Paweł Kielce Pińczów 6 126,37 30 przodownik
Warchoł Andrzej TARNOW DEBICA 6 127,65 31 przodownik
Doktór Adam Kielce Pińczów 6 132,67 32 przodownik
Mucha Marian TARNOW BRZESKO 6 133,49 33 przodownik
Skupień Ryszard Kraków Kalwaria 6 135,88 34 przodownik
Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 6 138,79 35 przodownik
Pieczara Andrzej Bielsko-Biała Maków Podhalański 6 140,86 36 przodownik
Gajdowski Sławomir Tarnobrzeg Tarnobrzeg 6 143,45 37 przodownik
Ciacia Bogdan Kielce Pińczów 6 144,27 38 przodownik
Góralik Waclaw Kraków Sułkowice 6 145,30 39 przodownik
Janowiak Jan Nowy Sącz Waksmund 6 147,40 40 przodownik
Oraczewski Robert Kraków Proszowice 6 147,70 41 przodownik
Gurgul Kazimierz TARNOW BRZESKO 6 148,99 42 przodownik
Zasadni Józef Nowy Sącz Gołkowice 6 150,88 43 przodownik
Szychta Krzysztof TARNOW WOJNICZ 6 151,25 44 przodownik
Łabuz Krzysztof Nowy Sącz Rabka 6 152,63 45 przodownik
Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 6 154,40 46 przodownik
Marciszewski Dariusz Kielce Pińczów 6 155,74 47 przodownik
Cieśla Zbigniew Kraków Nowe Brzesko 6 156,53 48 przodownik
Franczyk Marceli Nowy Sącz Gołkowice 6 157,51 49 przodownik
Wróbel Józef Nowy Sącz Limanowa-2 6 157,80 50 przodownik





Oto Mistrz Młode 2009 Region IV - Mędrysa Paweł




Młode 2009 - Region IV Krakow    :-/!!  
           
Mędrysa Paweł Krakow Alwer-Spytk. 15 67,20 Mistrz Regionu
Zych Artur Kielce Jędrzejów 15 72,70 V-ce Mistrz Reg.
Marciszewski Wojciech Kielce Pińczów 15 81,99 II V-ce Mistrz Reg.
           
Marciszewska Ewa Kielce Pińczów 15 86,69 1 przodownik
Oraczewski Robert Krakow Proszowice 15 114,29 2 przodownik
Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 15 127,92 3 przodownik
Żydło J. Bogdan P. Rzeszów Jasło 15 146,56 4 przodownik
Rzepka M. Renz H. Tarnow Tarnów 15 154,99 5 przodownik
Staroń Kazimierz Kielce Jędrzejów 15 162,79 6 przodownik
Biedroń Mariusz Tarnow Wojnicz 15 163,54 7 przodownik
Marciszewski Dariusz Kielce Pińczów 15 174,13 8 przodownik
Gorzałczany Andrzej Krakow Nowe Brzesko 15 217,88 9 przodownik
Cieszkowski Józef Kielce Kazimierza Wlk. 15 230,33 10 przodownik
Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 15 234,15 11 przodownik
Kawa Krystian Tarnow Wojnicz 15 245,77 12 przodownik
Cetera Piotr Tarnow Mościce 15 248,82 13 przodownik
Rzepka Marek Tarnow Tarnów 15 253,22 14 przodownik
Buczak Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 15 259,90 15 przodownik
Chochół Jakub Krakow Krzeszowice 15 265,21 16 przodownik
Surmańscy Dor i And Kielce Ostrowiec Św. 15 282,16 17 przodownik
Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 15 289,99 18 przodownik
Foks Grzegorz Kielce Kielce - Herby 15 291,81 19 przodownik
Wikiera Wojciech Kielce Końskie 15 295,58 20 przodownik
Dadał Jan Nowy Sącz Limanowa 15 308,72 21 przodownik
Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 15 309,64 22 przodownik
Krążek Andrzej Kielce Jędrzejów 15 311,63 23 przodownik
Sowa Ryszard Tarnow Wojnicz 15 337,56 24 przodownik
Siadul Paweł Kielce Kielce 15 341,92 25 przodownik
Pilarski Waldemar Kielce Końskie 15 343,34 26 przodownik
Stojewski Robert Krakow Skała 15 361,04 27 przodownik
Buczek Grzegorz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 15 368,35 28 przodownik
Król Zbogniew Nowy Sącz Nowy Sącz 15 375,54 29 przodownik
Dybała Leszek Kielce Pińczów 15 375,55 30 przodownik
Syczuk Antoni Kielce Pińczów 15 377,07 31 przodownik
Tokarski Julian Tarnobrzeg Mielec 15 378,55 32 przodownik
Kaczmarczyk Krzysztof Kielce Jędrzejów 15 383,50 33 przodownik
Szymczyk Tomasz Kielce Przysucha 15 388,25 34 przodownik
Majchrzak Tomasz Kielce Końskie 15 398,65 35 przodownik
Wiśniowski Tadeusz Tarnow Dębica 15 399,03 36 przodownik
Kozioł Sławomir Krakow Kazimierza Wlk. 15 401,14 37 przodownik
Mrygała Rafał Krakow Dobrzyce-St. 15 402,62 38 przodownik
Żywot T..-Słupek P Krakow Proszowice 15 411,92 39 przodownik
Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 15 414,82 40 przodownik
Kołodziej Artur Kielce Kielce 15 417,04 41 przodownik
Kasperek  Mieczy Kraków Myślenice 15 421,32 42 przodownik
Glandys Mariusz Bielsko-Biała Chełmek 15 424,28 43 przodownik
Bąk Stanisław Tarnobrzeg Tarnobrzeg 15 425,46 44 przodownik
Lipowiecki Marek Kraków Proszowice 15 428,33 45 przodownik
Szpila Jan Kraków Alwer-Spytk. 15 429,12 46 przodownik
Wojnarski Marek Rzeszów Jasło 15 430,69 47 przodownik
Anioł Mariusz Kielce Pińczów 15 430,86 48 przodownik
Gołek Jan Bielsko-Biała Lipowa 15 431,30 49 przodownik
Ryś Eryk Bielsko-Biała Maków Podh 15 434,07 50 przodownik



@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--@)-->-->--
Podziel się
oceń
27
0

Nowy ptotokół Komisji Lotowo - Zegarowej

niedziela, 19 kwietnia 2009 21:55
Znów zmiana Protokołu Lotowo - Zegarowego.

Na ostatnim posiedzeniu Zarzadu Głównego PZHGP w dniu 17 kwiecień 2009 roku  - ustalono ostateczną wersję Protokołu Lotowo - Zegarowego który będzie obowiązywał na 2009 rok.
Poniżej przedstawiam 1 stronę i 2 stronę protokołu. . .
Oczywiście jak pkt. wkładań  posiada większą ilość Hodowców należy dorobić drugą stronę wg. wzoru jak strona 1, a wtedy strona 2 stanie się automatycznie stroną 3.




http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Prot_GKL_1.xls


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Prot_GKL_2.xls


Pozdrawiam wszystkich Hodowców naszego Regionu i życzę samych mistrzowskich wyników ::  

Andrzej Warchoł   ;-)

Podziel się
oceń
23
1

PROTOKOL GKL - z dnia 13 marzec 2009

sobota, 14 marca 2009 9:41

Poniżej zamieszczam Protokół z Posiedzenia GKL
w dniu 13 marzec 2009  roku.

Jest to interpretacja niektórych niejasnych kwestii Regulaminu Lotowego na rok 2009. I jest już obowiązkowa do odwołania . .

W celu wydruku protokołu  należy otworzyć poniższy PLIK :


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Protokol_GKL_13-marzec.jpg




Podziel się
oceń
27
2

Zmiany w regulaminie stosownie do Komunikatu 1/2009 ZG

czwartek, 26 lutego 2009 8:11
W nawiązaniu do komunikatu 1/2009 ZG  z dnia 21 luty 2009 roku - zmienia się w paragrafie 4 naszego Regulaminu Lotowego zapis dotyczący List konkursowych z lotów powyżej 700 km.

ZMIANA W REGULAMINIE LOTOWYM

Aktualna wersja brzmi:

- w lotach powyżej 700 km  należy obowiązkowo sporządzić obowiązkowo dwie listy konkursowe t.j.  Oddziałową i Rejonową względnie Okręgową. Warunkiem sporządzania tych list jest udział w locie min. 50 hodowców i 250 gołębi. W planach lotów przesłanych do Zarządu Głównego do Mistrzostwa GMP należy sprecyzować które Oddziały będą sporządzały wspólną listę rejonową lub okręgową

Podpisała: Regionowa Komisja Lotowa  - Region IV Kraków
Podziel się
oceń
26
1

Zebranie Regionu IV Kraków w dniu 07 - luty - 2009 rok

niedziela, 08 lutego 2009 17:48

W dniu 07-luty-2009 roku o godz. 10.00  odbyło się posiedzenie Zarządu Regionu IV Kraków.

Na Zebraniu Regionu Kraków udzielono Absolutorium za 2008 rok Zarządowi Regionu oraz został przegłosowany po drobnych poprawkach jednogłośnie Regulamin Lotowy Regionu IV Kraków.

Ustalono termin Wystawy Okręgowej Kraków na której będa rozdane nagrody Regionu IV Kraków. Jest to termin 12 - 13 grudzień 2009 roku.  Prosi się Zarządy Okręgów aby swoje wystawy okręgowe organizowały w innych terminach.
Postanowiono i tak piękną wystawę w Krakowie wzmocnić dodatkowymi stoiskami z akcesoriami dla hodowców oraz dodatkowo wzmocnić zaplecze kulinarne.  Zarząd Regionu Kraków zrobi co będzie mógł, aby prestiż wystawy w Krakowie był z roku na rok coraz większy. Może nam uda się kiedyś zrobić wystawę gołębi z całego Regionu !?
Już dzisiaj zapraszamy hodowców z całego Regionu - nie tylko tych nagradzanych - do przybycia do Krakowa na Wystawę . .



Do współzawodnictwa Regionu dołożono na 2009 rok dwa nowe współzawodnictwa:

- Lot Narodowy Ostenda drużynowo
- Lot Narodowy Ostenda indywidualnie


Poniżej plik do otwarcia i wydruku Regulaminu Regionu:


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,Regulamin_REGION_IV_OK.doc





Dla tych którzy nie posiadają oprogramowania do otwarcia pliku  regulaminu drukujemy go w całości :



REGULAMIN   LOTOWY  2009   Region KRAKÓW

 

REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA LOTOWEGO O MISTRZOSTWO REGIONU IV KRAKÓW  W 2009 ROKU


§1
Do udziału we współzawodnictwie lotowym na szczeblu Regionu IV Kraków  na dystansach lotowych określonych w kategoriach:


- kat. A - krótki dystans;
- kat. B - średni dystans;
- kat. C - długi dystans;
- kat. M - Maraton
- GMP - Generalne Mistrzostwo Polski;

- Lot Narodowy Ostenda Drużynowo

- Lot Narodowy Ostenda Gołębie Indywidualnie

- Mistrzostwo gołębi młodych.


uprawniony jest każdy członek PZHGP, który spełni warunki określone niniejszym regulaminem.

§2
Hodowca biorący udział w niniejszym współzawodnictwie ogólnopolskim składa w macierzystym oddziale w terminie ustalonym przez zarząd oddziału każdego roku spis gołębi dorosłych w ilości 50 sztuk. W terminie do 15 kwietnia każdego roku oddziały przysyłają spisy i plany lotów do okręgu. Zarządy okręgów w terminie „przed pierwszym lotem konkursowym"  przesyłają te spisy do Zarządu Regionu IV Kraków  wraz z planami lotów poszczególnych oddziałów. W ramach współzawodnictwa GMP - należy dodatkowo przesłać na adres ZG PZHGP w Chorzowie jeden kpl właściwej dokumentacji - spisy, plany lotów
W mistrzostwie gołębi młodych hodowca składa w macierzystym oddziale w terminie do 31 lipca każdego roku spis gołębi młodych w ilości 50 sztuk. Zarząd oddziału składają wymienione spisy w zarządzie okręgu wraz z planami lotów przed pierwszym lotem konkursowym. Tylko Okręgi zabezpieczają całą dokumentację Lotową Gołębi Mlodych.

§3
Plan lotów gołębi dorosłych powinien zawierać maksymalnie 16 lotów z podziałem na kategorie:
kat. A - loty z odległości: 100 - 400 km - max. 9 lotów;
kat. B - loty z odległości: 300 - 600 km - max. 9 lotów;
kat. C - loty powyżej 500 km - max. 9 lotów;
kat. M - loty powyżej 700 km.
Konkurs zdobyty przez gołębia może być zaliczony tylko do jednej kategorii.

§4
Podstawą zaliczenia wyników do współzawodnictw objętych niniejszym Regulaminem stanowią listy konkursowe sporządzone wyłącznie przez oddziały, wkładające na loty minimum 250 gołębi, przy udziale 20 hodowców. W lotach do 400 km - dopuszcza się wykonanie List  Sekcyjnych, pod warunkiem spełnienia wymogów - 20 hodowców, 250 gołębi.

Z lotów powyżej 700 km listę konkursową muszą sporządzać  rejony lotowe i okręgi. W przypadku zmiany tych uwarunkowań przez ZG Chorzów obowiązywać będą aktualne decyzje.

Warunkiem sporządzenia Listy z lotów powyżej 700 km  jest uczestnictwo w locie min. 50 hodowców i 250 gołębi

§5
W kategorii Młode plan lotów powinien zawierać maksymalnie 4 loty o kilometrażu 100 - 400 km (kat. A). Listę konkursową sporządzają wyłącznie oddziały wkładające na lot minimum 250 gołębi, przy udziale min. 20 hodowców. Dopuszcza się w przypadku spełnienia wymogów - 20 hodowców i 250 gołębi - na wykonanie List Sekcyjnych.

§6
Listy konkursowe będące podstawą obliczeń niniejszego współzawodnictwa sporządzać należy na bazie 1:5(20% gołębi startujących w danym locie).

§7
Po zakończeniu lotów objętych planem tego współzawodnictwa hodowca zgłasza najszybsze gołębie w następujących kategoriach:
kat. A - 4 gołębie po 5 konkursów w lotach 100 - 400 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 750 km.
kat. B - 4 gołębie po 4 konkursy w lotach 300 - 600 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1400 km.
kat. C - 3 gołębie po 3 konkursy w lotach powyżej 500 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1500 km.
kat. Maraton - 3 gołębie po 2 konkursy w lotach powyżej 700 km. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1400 km
Kat. Młode - 5 gołębi po 3 konkursy. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 450 km.

O kolejności na liście współzawodnictwa lotowego o Mistrzostwo Polski w kat. A, B, C, Maraton i Młode decyduje suma wykładnika wydajności lotowej gołębia (coeficjentów) uzyskanych przez poszczególne gołębie zaliczane do współzawodnictwa. Wyniki należy liczyć do drugiego miejsca po przecinku.

Kategoria GMP - 4 gołębie po 8 konkursów, i tak:
3 konkursy w kat. A. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 450 km;
2 konkursy w kat. B. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 700km;
2 konkursy w kat. C. Łączny kilometraż na jednego gołębia nie mniej niż 1000 km;
1 konkurs w kat. M z lotów powyżej 700 km.
O kolejności na liście w GMP decyduje suma punktów uzyskanych w poszczególnych kategoriach. Maksymalne punkty w kat. A - 20 pkt, w kat. B - 40 pkt, w kat. C - 65 pkt,
kat. M - 90 pkt.
Maksymalna punktacja dla całej drużyny 1440 pkt. Wyniki należy liczyć do drugiego miejsca po przecinku.

 

We współzawodnictwie Lot Narodowy Ostenda Drużynowo - mogą uczestniczyć Hodowcy gołębiami z całego spisu, zgłaszając 5 gołębi jako drużynę. Wygrywa  hodowca najlepszą trójką - wyłonioną  wg.  współczynnika wydolności lotowej  (coef.)

§8
Hodowca we współzawodnictwie o Mistrzostwo Polski w lotach gołębi dorosłych i młodych może uczestniczy tylko jedną drużyną gołębi.

§9
Indywidualne zestawienie wyników uzyskanych w niniejszym współzawodnictwie przez hodowców po weryfikacji wraz z pełną dokumentacją lotową (listy startowo-zegarowe, taśmy zegarowe, poświadczenia odlotu gołębi, spisy gołębi, listy konkursowe, protokoły Komisji Lotowo - Zegarowej wszystkich Sekcji danego Oddziału poukładane i zszyte z całego sezonu  - pomimo że z danej sekcji nie wystawiane były wyniki do współzawodnictw, protokoły przyporządkowania gołębi przed lotami oraz po każdej zmianie obrączek elektronicznych) Oddziały PZHGP przekażą do swoich macierzystych Okręgów w terminie do 31 sierpnia 2009 roku

 

Zarządy okręgów po otrzymaniu wyników z Oddziałów prześlą je drogą elektroniczną na adres pzhgpregion4krakow@wp.pl  w terminie do 05 września 2009 roku , a po dokonaniu  wewnętrznej weryfikacji sporządzają zestawienia ostateczne  zbiorcze dla każdej kategorii i wraz z dokumentacją lotową (j.w.) przekażą dokumentację (stosownie do zestawienia na stronie internetowej)   w terminie do 30 września w celu weryfikacji do komisji lotowych innych okręgów wylosowanych  w Regionie Kraków.

I tak:

Okręg Nowy Sącz sprawdza wyniki Okręgu Rzeszów

Okręg Tarnów sprawdza wyniki Okręgu Kielce

Okręg Kraków sprawdza wyniki Okręgu Bielsko - Biała

Okręg Tarnobrzeg sprawdza wyniki Okręgu Kraków

Okręg Rzeszów sprawdza wyniki Okręgu Tarnobrzeg

Okręg Kielce sprawdza wyniki Okręgu Tarnów

Okręg Bielsko- Biała sprawdza wyniki Okręgu Nowy Sącz

 

Ostateczna weryfikacja wyników przez Regionową Komisję Lotową  -  na posiedzeniu Regionu w  dniu 17-październik-2009 roku o godz. 10.00 w Krakowie.

 

Wstępne wyniki Gołębi Młodych  - Okręgi prześlą do Regionu na wskazany adres j/w w terminie do 25 wrzesień 2009 roku. W dniu 17 październik 2009 roku Okręgi przywiozą na Region pełną dokumentację Lotową gołębi młodych (stosownie do  wstępnego zestawienia w internecie).

Na posiedzeniu w tym dniu zostaną zweryfikowane wyniki Gołębi Młodych  przez Regionową Komisję Lotową.

 

Region  sporządzi zestawienia zbiorcze dla każdej z kategorii i zatwierdzi MistrzówGołębi Dorosłych i Młodych  we Współzawodnictwach Regionu IV Kraków - zestawienia wyników umieści na stronie Internetowej do dnia 31 październik 2009 roku

Do ZG PZHGP w ramach współzawodnictwa GMP  Region IV Kraków  prześle w terminie  do 20 pażdziernika 2009 r.  niezbędną dokumentację.


§10
W niniejszym współzawodnictwie lotowym sklasyfikowanych zostanie:
kat. A - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. B - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. C - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. M - 3 mistrzów i 50 przodowników;
kat. GMP - 3 mistrzów i 50 przodowników;

Ostenda Drużynowo - 3 mistrzów i 50 przodowników

Ostenda Gołębie Indywidualnie - 50 pierwszych gołębi
Mistrzostwo Gołębi Młodych  - 3 mistrzów i 50 przodowników.

 

Nagrody:
Mistrzowie i po 10 przodowników w każdym wspołzawodnictwie otrzymają puchary i dyplomy.
Przodownicy od 11 miejsca - tylko dyplomy.

We współzawodnictwie Ostenda Gołębie Indywidualne - trzynaście pierwszych gołębi otrzyma pucharki i dyplomy, pozostałe gołębie do pięćdziesięciu - dyplomy.

 

 
§11
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 08 luty 2009 roku. Regulaminj został jednogłośnie przegłosowany przez Zarzad Regionu Kraków..

Regulamin opracowała Komisja Lotowa Regionu IV Kraków

 

 

§12

Wszystkie niezbędne informacje dodatkowe, komunikaty, rozporządzenia Region IV zamieszczać będzie na stronie internetowej www.pzhgpregion4krakow.bloog.pl

 

 

 

 

 

 

Podpisali:

 

Komisja Lotowa Regionu IV Kraków

 

V-ce Prezes ds. Lotowych - Paweł Kozioł

 

Prezes Regionu IV Kraków - Tomasz Osiński

 

 


Podziel się
oceń
30
1

Witamy Hodowców z naszego Regionu Kraków

niedziela, 14 grudnia 2008 7:22
Jeżeli zaakceptujemy tą stronkę to chcielibyśmy na niej umieszczać to co najbardziej nam jest potrzebne - aby wszyscy hodowcy z całego naszego Regionu mogli ją otworzyć i przeczytać - czy wydrukować choćby obowiązyjący aktualnie regulamin lotowy.

Będą tu umieszczone potrzebne Inne Regulaminy, Druki, Komunikaty i Rozporządzenia.

Napewno stronka wszystkim bardzo się przyda. . 

Poniżej zdjęcie z Wystawy Okręgowej Kraków. Więcej zdjęć w Galerii z prawej strony. . 



 

Podziel się
oceń
27
1

Pozdrowieia

wtorek, 09 grudnia 2008 20:36

SERDECZNE   POZDROWIENIA 
  DLA   CAŁEGO REGIONU  IV
KRAKÓW


Podziel się
oceń
27
1

Wpis próbny

wtorek, 09 grudnia 2008 20:35

 Wyniki Regionu IV Kraków w 2008 roku



KAT. "A"

OKREG ODDZIAŁ KONK. COEFF.

1. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 20      47,83

2. Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20    82,15

3. Rapciak Franciszek Nowy Sacz Rabka 20     91,45

4. Przystał Leon, Iwona Kraków Alwernia-Spytk. 20 104,54

5. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 107,32

6. Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 20 108,03

7. Budyta Adam Kielce Radom 20 130,44

8. Kiełbasa Jan Tarnobrzeg Sandomierz 20 137,31

9. Kaczmarczyk Sławomir Kielce Konskie 20 157,86

10. Rapciak Bogdan Nowy Sacz Rabka 20 173,80

11. Wikiera Wojciech Kielce Konskie 20 190,82

12. Cieslikowski Jan Tarnów Moscice 20 202,97

13. Kaczmarczyk Tomasz Kielce Kielce Herby 20 204,13

14. Kozioł Krzysztof Tarnów Moscice 20 207,33

15. Parzymieso - Bisaga Kraków LibiaC 20 212,02

16. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 20 215,72

17. Pajor Ryszard Kraków LibiaC 20 220,37

18. Szczerba Marek Nowy Sacz Nowy Sacz 20 222,15

19. Dydło J-Bogdan P Rzeszów Jasło 20 226,44

20. Skórski Jan Rzeszów Jasło 20 226,50

21. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 20 226,93

22. Koralewicz-bracia Rzeszów Jarosław 20 227,64

23. Kozioł Maria Bielsko-Biała Zator 20 239,63

24. Gancarz Andrzej Tarnów Dabrowa Tar. 20 243,36

25. Janowiak Jan Nowy Sacz Waksmund. 20 246,44

26. Jach Kazimierz Kielce Jedrzejów 20 249,98

27. Jedrzejek Władysław Nowy Sacz Limanowa 20 251,05

28. Matuszny i synowie Bielsko-Biała Wegierska Górka 20 256,81

29. Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 256,97

30. Pacławski Wojciech Rzeszów Sanok 20 256,98

31. Strzop Józef Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 258,45

32. Kurtyka T. - Bartyzel A. Tarnów Moscice 20 261,97

33. Zawiła Roman Bielsko-Biała Wadowice 20 266,84

34. Zawadzki Szymon+Seweryn Kielce Włoszczowa 20 268,36

35. Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 20 271,64

36. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 20 280,29

37. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 20 283,17

38. Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 20 287,00

39. Klaja Jacek Kraków Alwernia-Spytk. 20 287,15

40. Kaciczak Mariusz Nowy Sacz Rabka 20 289,86

41. Handzlik Mirosław Bielsko-Biała Osiek 20 291,82

42. Dadło Jacek Kraków Myslenice 20 293,22

43. Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 20 299,33

44. Kawula Marek Nowy Sacz Krynica 20 301,43

45. Pierscinski Waldemar Bielsko-Biała Osiek 20 307,66

46. Wania Józef Rzeszów Krosno 20 308,30

47. Wania Piotr Rzeszów Krosno 20 314,03

48. Murczek Rysz. I Tadeusz Tarnów Moscice 20 317,82

49. Pawełek Rafał Bielsko-Biała Lipowa 20 319,11

50. Zbyrad Zbigniew Tarnobrzeg Tarnobrzeg 20 323,72

51. Wójciak Leon Nowy Sacz Rabka 20 327,79

52. Malinowski Andrzej Nowy Sacz Limanowa 20 337,61

53. Stempien Adam Kielce Pinczów 20 338,58




KAT. "B"

OKREG ODDZIAŁ KONK. COEFF.

1. Żydło J-Bogdan P Rzeszów Jasło 16                          40,31

2. Rapciak Franciszek Nowy Sacz Rabka 16                 42,73

3. Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Dywiec 16       58,63

4. Rapciak Bogdan Nowy Sacz Rabka 16 80,88

5. Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 16 83,28

6. Midor Andrzej Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 102,76

7. Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 16 103,65

8. Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemysl 16 106,07

9. Lubinski Jan Kielce Włoszczowa 16 110,73

10. Znojek Andrzej Kielce Jedrzejów 16 111,05

11. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 16 115,05

12. Kamecki Witold Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 126,90

13. Mucha Marian Tarnów Brzesko 16 130,59

14. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 16 135,61

15. Drozd Marek Tarnobrzeg Tarnobrzeg 16 146,11

16. Rudnicki Mieczysław Rzeszów Przeworsk 16 147,76

17. Kawula Marek Nowy Sacz Krynica 16 148,16

18. Chruszcz Przemysław Bielsko-Biała Skoczów 16 152,43

19. Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 16 153,72

20. Kubica Bogumił i Konrad Bielsko-Biała Lipowa 16 158,69

21. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 16 164,45

22. Smagała Ryszard Tarnów Debica 16 171,92

23. Kowalski Krzysztof Łukasz Tarnobrzeg Sandomierz 16 172,05

24. Lesnicki Sławomir Nowy Sacz Zakopane 16 179,05

25. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 16 186,78

26. Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 16 188,13

27. Marciszewski Dariusz Kielce Pinczów 16 188,46

28. Słupek Piotr Kraków Proszowice 16 192,53

29. Słowik Tadeusz i Marian Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 193,23

30. Niezabitowski Wiesław Nowy Sacz Limanowa 16 195,67

31. Babuska Stanisław Bielsko-Biała Dywiec 16 197,58

32. Makuch Janusz Kielce Jedrzejów 16 197,92

33. Kedzior Józef Rzeszów Jarosław 16 204,66

34. Konior Józef Bielsko-Biała Wegierska Górka 16 207,58

35. Maziarz Arkadiusz Nowy Sacz Limanowa 16 208,81

36. Szost Krzysztof Nowy Sacz Krynica 16 211,65

37. Biegun Damian Bielsko-Biała Wegierska Górka 16 216,37

38. Kostian Andrzej Kielce Pinczów 16 223,90

39. Domagalski K - Łuszcz L Kraków Skała 16 226,33

40. Połczynski Kazimierz Kielce Przysucha 16 226,63

41. Legucki Marcin+Zbigniew Kielce Przysucha 16 227,42

42. Zubel-Lesniak Nowy Sacz Nowy Sacz 16 232,91

43. Kaczmarczyk Sławomir Kielce Konskie 16 238,81

44. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 16 242,36

45. Zapart Jerzy Kielce Sedziszów 16 243,51

46. Glandys Mariusz Bielsko-Biała Chełmek 16 243,65

47. Stelmach Stefan Nowy Sacz Waksmund 16 244,98

48. Gnatek Marek Tarnobrzeg Stalowa Wola 16 245,94

49. Janowiak Jan Nowy Sacz Waksmund 16 246,29

50. Kustra Zdzisław Nowy Sacz Krynica 16 247,84

51. Wikiera Wojciech Kielce Konskie 16 250,84

52. Stawiarz Stanisław Nowy Sacz Nowy Sacz 16 254,38

53. Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 16 255,25



KAT. "C"

OKREG ODDZIAŁ KONK. COEFF.

1. Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Dywiec 9                          16,51

2. Kubica Bogumił i Konrad Bielsko-Biała Lipowa 9                    24,79

3. Konior Józef Bielsko-Biała Wegierska Górka 9                       26,68

4. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 9 45,46

5. Orlicki Mirosław Bielsko-Biała Kety 9 47,28

6. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 9 49,73

7. Pierscinski Waldemar Bielsko-Biała Osiek 9 51,84

8. Wróbel Stanisław Bielsko-Biała Andrychów 9 62,25

9. Zajda Kazimierz Bielsko-Biała Maków Podhalanski 9 66,36

10. Kozioł Krzysztof Tarnów Moscice 9 69,13

11. Biedron Mariusz Tarnów Wojnicz 9 72,09

12. Szyjka-Kmiecik Bielsko-Biała Chełmek 9 73,51

13. Danel Tadeusz Bielsko-Biała Skoczów 9 73,79

14. Nikiel Edward Bielsko-Biała Lipowa 9 75,11

15. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 9 75,49

16. Janecki Zygmunt Kraków Kraków 9 79,58

17. Legucki Marcin+Zbigniew Kielce Przysucha 9 79,76

18. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 9 80,47

19. Kukuczka i Michałek Bielsko-Biała Wegierska Górka 9 81,38

20. Kubica Tadeusz Bielsko-Biała Osiek 9 85,65

21. Jach Kazimierz Kielce Jedrzejów 9 88,87

22. Orkisz Stanisław Bielsko-Biała Zator 9 89,64

23. Hart Eugeniusz Rzeszów Rzeszów 9 92,83

24. Mucha Marian Tarnów Brzesko 9 93,47

25. Przystał Leon, Iwona Kraków Alwernia-Spytk. 9 94,23

26. Ceremuga Jan Bielsko-Biała Maków Podhalanski 9 98,35

27. Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 9 103,86

28. Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 9 105,21

29. Bochniarz Jozef Nowy Sacz Nowy Sacz 9 106,60

30. Skórski Jan Rzeszów Jasło 9 106,65

31. Herma Mariusz i Paweł Bielsko-Biała Kety 9 106,80

32. Burdek Kazimierz Nowy Sacz Limanowa 9 110,27

33. Piatek Edward Kraków Sułkowice 9 110,67

34. Dydło J.- Bogdan P. Rzeszów Jasło 9 110,74

35. Koralewicz Bracia Rzeszów Jarosław 9 112,14

36. Drozd Bogusław I Rzeszów Rzeszów 9 112,63

37. Znojek Andrzej Kielce Jedrzejów 9 113,40

38. Zawada Marian Bielsko-Biała Cieszyn 9 113,45

39. Bartula Mieczysław Bielsko-Biała Osiek 9 114,43

40. Dudkiewicz Władysław Bielsko-Biała Oswiecim 9 115,78

41. Czuba marek Bielsko-Biała Andrychów 9 116,23

42. Młynarczyk Janusz-Bogdan Nowy Sacz Limanowa 9 117,73

43. Ryszka J..J.P. Bielsko-Biała Wegierska Górka 9 119,91

44. Kawa Stanisław Tarnów Wojnicz 9 121,38

45. Matuszny Marek Bielsko-Biała Wegierska Górka 9 123,02

46. Kalika Andrzej Bielsko-Biała Oswiecim 9 124,66

47. Siekiera Bogdan Bielsko-Biała Chełmek 9 124,93

48. Rusinek Kazimierz Rzeszów Rzeszów 9 125,72

49. Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 9 126,90

50. Jandura Krzysztof Nowy Sacz Waksmund 9 128,03

51. MeCyk Władysław Nowy Sacz Nowy Sacz 9 136,45

52. Warchoł Andrzej Tarnów Debica 9                137,75

53. Cieslikowski Jan Tarnów Moscice 9             138,55



KAT. "M"

OKREG ODDZIAŁ KONK. COEFF.

1. Kawaler Krzysztof Bielsko-Biała Skoczów 6               49,58

2. Cerek Jarosław Kraków Skała 6                                   64,81

3. Marszałek Tadeusz Kraków Waw-Niep 6                    79,62

4. Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 6 81,78

5. Kubies P i M Tarnów Brzesko 6 88,54

6. Koralewicz Stanisław Rzeszów Jarosław 6 90,90

7. Piwowar Roman Kraków Bochnia 6 94,41

8. Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 6 98,25

9. Rzepka M, H Renz Tarnów Moscice 6 101,52

10. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 6 106,76

11. Jandura Krzystof Nowy Sacz Waksmund 6 110,16

12. Bajorski Józef Rzeszów Jasło 6 111,86

13. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 6 115,41

14. Zaborowski Adrian Kraków Kraków 6 116,36

15. Luksa Wiesław Nowy Sacz Nowy Sacz 6 117,55

16. Michalski Jan Kraków Wolbrom 6 130,23

17. Bernacki Stanisław Rzeszów Przeworsk 6 130,99

18. Pytel Feliks Tarnów Brzesko 6 131,65

19. Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 6 131,96

20. Januszkiewicz Henryk Kraków LibiaC 6 132,61

21. Galica Stanisław Nowy Sacz Zakopane 6 132,73

22. Skupien Tadeusz i Marcin Bielsko-Biała Strumien 6 134,60

23. Rusinek Kazimierz Rzeszów Rzeszów 6 134,96

24. Pieczara Andrzej Bielsko-Biała Maków Podhalanski 6 136,34

25. Wyka - Ochman Kraków Kalwaria 6 137,44

26. Smolarczyk Jan Kielce Kielce Herby 6 138,74

27. Cieslikowski Jan Tarnów Moscice 6 140,11

28. Ks. J Słaby, A. Liszka Tarnów Moscice 6 144,79

29. Latkowski Józef Kielce Jedrzejów 6 147,80

30. Zawadzki Szymon+Seweryn Kielce Włoszczowa 6 148,57

31. Kurtyka Sławomir Tarnów Moscice 6 155,10

32. Burkot Stanisław Tarnów Wojnicz 6 156,21

33. Grodny Andrzej Tarnów Brzesko 6 157,89

34. Kruczek Józef Kraków Skawina 6 158,78

35. Tomiak Kazimierz Bielsko-Biała Andrychów 6 159,66

36. Gorzałczany Jerzy Kraków Nowe Brzesko 6 160,83

37. RogóC Roman Tarnów Brzesko 6 164,01

38. Kamnski Leszek Rzeszów Jasło 6 164,05

39. Dudkiewicz Grzegorz Kielce Włoszczowa 6 164,39

40. Koczur Wiesław Kraków Kalwaria 6 164,83

41. Dzwig Adam Kraków Myslenice 6 166,76

42. Rusin Dariusz Bielsko-Biała Skoczów 6 174,30

43. Dadło Jan Kraków Myslenice 6 174,95

44. Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 6 175,18

45. Smagała Ryszard Tarnów Debica 6 178,39

46. Kozioł Krzysztof Tarnów Moscice 6 179,84

47. Maj Leszek Kraków Skawina 6 179,85

48. Bocian Krzysztof Kielce Włoszczowa 6 182,47

49. Borecki Leon Bielsko-Biała Skoczów 6 186,00

50. Misiewicz Witold Rzeszów Przeworsk 6 186,78

51. Mazur Zbigniew Tarnobrzeg Mielec 6 187,01

52. Dobaj Adam Kraków Kraków 6 191,17

53. Kurowski Zbigniew Kraków Sułkowice 6 191,56




GMP

OKREG ODDZIAŁ KONK. PKT.

1. Cieslikowski Jan Tarnów Moscice 32                    1 415,18

2. Żydło J. Bogdan P. Rzeszów Jasło 32                       1 413,46

3. Mucha Marian Tarnów Brzesko 32                        1 413,43

4. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza Wlk. 32 1 411,69

5. Kozioł Krzysztof Tarnów Moscice 32 1 410,70

6. Znojek Andrzej Kielce Jedrzejów 32 1 410,09

7. Rusinek Kazimierz Rzeszów Rzeszów 32 1 408,87

8. Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 32 1 408,17

9. Skórski Jan Rzeszów Jasło 32 1 407,55

10. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 32 1 407,03

11. Chodacki Stanisław Kraków Krzeszowice 32 1 406,98

12. Handerek A.Wojciech Bielsko-Biała Dywiec 32 1 406,68

13. Jach Kazimierz Kielce Jedrzejów 32 1 404,83

14. Smorag Mieczysław Kielce Jedrzejów 32 1 404,30

15. Smagała Ryszard Tarnów Debica 32 1 403,66

16. Jandura Krzysztof Nowy Sacz Waksmund 32 1 403,53

17. Janecki Zygmunt Kraków Kraków 32 1 401,67

18. Kubies P i M Tarnów Brzesko 32 1 399,69

19. Legucki Marcin+Zbigniew Kielce Przysucha 32 1 398,60

20. Konior Józef Bielsko-Biała Wegierska Górka 32 1 398,35

21. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 32 1 397,92

22. Zajac Wirgiliusz Rzeszów Rzeszów 32 1 396,81

23. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 32 1 396,00

24. Rzepka M, H Renz Tarnów Moscice 32 1 395,98

25. Stanuch Piotr Tarnów Wojnicz 32 1 395,05

26. Koralewicz Stanisław Rzeszów Jarosław 32 1 394,43

27. Jawor Artur Kraków Wolbrom 32 1 394,20

28. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 32 1 394,16

29. Staron Kazimierz Kielce Jedrzejów 32 1 393,50

30. Turek Stanisław Kraków Krzeszowice 32 1 392,79

31. Grodny Andrzej Tarnów Brzesko 32 1 391,20

32. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 32 1 390,99

33. Ks. J.Słaby, A.Liszka Tarnów Moscice 32 1 390,29

34. Dobaj Krzysztof Kraków Nowa Huta 32 1 389,86

35. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza Wlk. 32 1 389,33

36. Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 32 1 388,91

37. Pytel Feliks Tarnów Brzesko 32 1 388,83

38. Białowas Andrzej Rzeszów Jarosław 32 1 388,62

39. Warchoł Andrzej Tarnów Debica 32 1 388,00

40. Marciszewski Dariusz Kielce Pinczów 32 1 387,76

41. Rusin Dariusz Bielsko-Biała Skoczów 32 1 387,68

42. Szyjka-Kmiecik Bielsko-Biała Chełmek 32 1 387,54

43. Zajda Kazimierz Bielsko-Biała Maków Podhalanski 32 1 387,48

44. Niezabitowski Wiesław Nowy Sacz Limanowa 32 1 386,62

45. Michalski Jan Kraków Wolbrom 32 1 386,53

46. Kurtyka Sławomir Tarnów Moscice 32 1 386,52

47. Januszkiewicz Henryk Kraków LibiaC 32 1 385,31

48. Kaminski Leszek Rzeszów Jasło 32 1 385,21

49. ScieCka Aleksander Tarnów Tarnów 32 1 385,07

50. Bernacki Stanisław Rzeszów Przeworsk 32 1 384,95

51. Drozd Bogusław I Rzeszów Rzeszów 32 1 384,64

52. Biegun Damian Bielsko-Biała Wegierska Górka 32 1 383,95

53. Baran R.+Antosik A. Kielce Jedrzejów 32 1 383,05

54. Marszałek Tadeusz Kraków Wawrz - Niep. 32 1 383,03

55. Łas Marian Nowy Sacz Waksmund 32 1 382,90

56. Biedron Mariusz Tarnów Wojnicz 32 1 382,38

57. Zawadzki Szymon+Seweryn Kielce Włoszczowa 32 1 381,33

58. Słupek Piotr Kraków Proszowice 32 1 379,95

59. Cerek Jarosław Kraków Skała 32 1 379,93

60. Mrozik Kazimierz Bielsko-Biała Osiek 32 1 379,50

61. Dobaj Adam Kraków Kraków 32 1 379,30

62. Mazur Zbigniew Tarnobrzeg Mielec 32 1 379,13

63. Ogorzałek A-K Nowy Sacz Nowy Sacz 32 1 378,78

64. Polok Henryk Bielsko-Biała Skoczów 32 1 377,99

65. Kurczaba Janusz Nowy Sacz Nowy Sacz 2 32 1 377,97

66. Widomski Zygmunt Rzeszów Sanok 32 1 377,71

67. Kalika Andrzej Bielsko-Biała Oswiecim 32 1 377,60

68. Zasadni Jozef Nowy Sacz Gołkowice 32 1 377,50

69. Gorzałczany Jerzy Kraków Proszowice 32 1 376,37

70. Wilk -Staniszewski Kraków Wawrz - Niep. 32 1 375,98

71. Ceremuga Jan Bielsko-Biała Maków Podhalanski 32 1 375,32

72. Pajor Jan Nowy Sacz Limanowa 32 1 375,18

73. Kwater D i Sz - Łas Piotr Tarnów Moscice 32 1 374,52

74. Bocian Krzysztof Kielce Włoszczowa 32 1 374,35

75. Wojdyła Edward Rzeszów Jasło 32 1 373,33

76. Latkowski Józef Kielce Jedrzejów 32 1 372,53

77. Korzym M-P Nowy Sacz Nowy Sacz 32 1 372,10

78. Drzał Ryszard Tarnobrzeg Mielec 32 1 370,84

79. KrzyCak Stanisław Tarnów Brzesko 32 1 369,68

80. Burkot Stanisław Tarnów Wojnicz 32 1 369,58

81. Maciejowski Jarosław Bielsko-Biała Wegierska Górka 32 1 369,08

82. Motyka Leszek Kielce Pinczów 32 1 369,08

83. Kaczmarczyk Sławomir Kielce Konskie 32 1 368,91

84. Kuc Robert Kraków Kraków 32 1 368,85

85. Stawowczyk Stanisław Bielsko-Biała Osiek 32 1 368,62

86. Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza Wlk. 32 1 368,38

87. Kedzior Józef Rzeszów Jarosław 32 1 368,28

88. Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 32 1 367,92

89. Maciuszek Stanisław Nowy Sacz Gołkowice 32 1 367,91

90. Michalik P-Krok L Nowy Sacz Nowy Sacz 32 1 367,72

91. Łazarek Marian Kraków Wawrz - Niep. 32 1 367,34

92. Jach Zdzisław Kielce Jedrzejów 32 1 366,93

93. Hart Eugeniusz Rzeszów Rzeszów 32 1 365,57

94. Herma Mariusz i Paweł Bielsko-Biała Kety 32 1 365,44

95. Latala Jerzy Kraków Wawrz - Niep. 32 1 365,41

96. Gurgul Kazimierz Tarnów Brzesko 32 1 365,34

97. Majewski Henryk Rzeszów Rzeszów 32 1 365,24

98. Bajorski Józef Rzeszów Jasło 32 1 365,17

99. Wyka - Ochman Kraków Kalwaria 32 1 365,07

100. Michalski Sebastian Kraków Skała 32 1 364,18

101. Kawa Krystian Tarnów Wojnicz 32 1 363,85

102. Misiewicz Witold Rzeszów Przeworsk 32 1 363,66

103. Straczek Jozef Nowy Sacz Zakopane 32 1 362,75

104. Doniek Adam i Łukasz Rzeszów Jasło 32 1 362,75

105. Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 32 1 362,35

106. Kalicki A - Paucki B. Kraków Wawrz - Niep. 32 1 361,82

107. Borcz Robert i Rafała Rzeszów Rzeszów 32 1 361,25

108. Lesnicki Sławomir Nowy Sacz Zakopane 32 1 361,05

109. Wyroba Konrad Kraków Krzeszowice 32 1 360,77

110. Zakrzewski Jan Rzeszów Krosno 32 1 360,41

111. Szast Jan i Marian Tarnobrzeg Stalowa Wola 32 1 360,35

112. Meres Piotr Kraków Krzeszowice 32 1 359,46

113. Stokłosa Paweł Rzeszów Rzeszów 32 1 359,12

114. Kurowski Zbigniew Kraków Sułkowice 32 1 359,02

115. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 32 1 358,47

116. Kusmierek Andrzej+Krzysztof Kielce Jedrzejów 32 1 358,20

117. Głogowski Wojciech Kraków Bochnia 32 1 358,19

118. Gancarz Andrzej Tarnów Dabrowa Tarn. 32 1 357,97

119. Wrobel Jozef Nowy Sacz Limanowa 32 1 357,78

120. Rudnicki Mieczysław Rzeszów Przeworsk 32 1 357,66

121. Kmiecik Leszek Rzeszów Jasło 32 1 357,35

122. Juszczyk Franciszek Kraków Wawrz - Niep. 32 1 357,14

123. Zajt Jan Kraków Bochnia 32 1 355,74

124. Stachowicz Robert i Piotr Tarnobrzeg Mielec 32 1 355,23

125. Szmigiel Grzegorz Kielce Kazimierza Wlk. 32 1 355,17

126. Maziarz Arkadiusz Nowy Sacz Limanowa 32 1 354,95

127. Peczalski Paweł Kraków Skała 32 1 354,77

128. Grzesło Ryszard Bielsko-Biała Kety 32 1 354,41

129. Florek Jan Tarnów Moscice 32 1 354,10

130. Kurdziel-Swiergosz Bielsko-Biała Zator 32 1 353,78

131. Kedzior Kazimierz Tarnów Debica 32 1 353,48

132. Franczyk Marceli Nowy Sacz Gołkowice 32 1 353,07

133. Dymek Andrzej Kraków Sułkowice 32 1 352,88

134. Zieba Kazimierz Nowy Sacz Gołkowice 32 1 352,53

135. Jochymek Piotr Kraków Krzeszowice 32 1 352,20

136. Kalandyk Janusz i Mariusz Rzeszów Rzeszów 32 1 351,51

137. Pieczara Andrzej Bielsko-Biała Maków Podhalanski 32 1 351,22

138. Lesniak Jan Kraków Skawina 32 1 350,36

139. Pasik Robert Kraków Wolbrom 32 1 350,18

140. Łagosz Jan Nowy Sacz Limanowa 32 1 349,66

141. Garbacz Eug-Janusz Nowy Sacz Waksmund 32 1 348,86

142. M. Kapinos- G. Les Tarnobrzeg Mielec 32 1 348,03

143. Migdał Krzysztof Tarnów Wojnicz 32 1 347,04

144. Dziuban Jan Rzeszów Jasło 32 1 345,86

145. Smogór Jerzy Kielce Pinczów 32 1 345,30

146. Piwowar Roman Kraków Bochnia 32 1 344,60

147. Jakubas Adam Kielce Kazimierza Wlk. 32 1 344,30

148. Stawiarz Krzysztof Kielce Kielce 32 1 343,98

149. Chrapusta Dariusz Tarnów Wojnicz 32 1 343,95

150. Wojciak Leon Nowy Sacz Rabka 32 1 343,52




GOŁEBIE MŁODE

OKREG ODDZIAŁ KONK. COEFF.

1. Stopa Małgorzata Bielsko-Biała Maków Podhalanski 15 122,28

2. Grodny Andrzej Tarnów Brzesko 15 145,68

3. Joniec Mirosław Nowy Sacz Krynica 15 150,46

4. Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 15 151,21

5. Puto Andrzej Nowy Sacz Zakopane 15 155,07

6. Kawula Celina Nowy Sacz Krynica 15 163,24

7. Kurtyka S, Bartyzel T. Tarnów Moscice 15 166,61

8. Stopa Roman i Maciej Bielsko-Biała Maków Podhalanski 15 166,90

9. Cisowski Robert Nowy Sacz Nowy Sacz 15 167,04

10. Kaczmarczyk Sławomir Kielce Konskie 15 168,68

11. Wierzba Adam Nowy Sacz Raba WyCna 15 174,93

12. Jasonek Wojciech Kraków Wawrz-Niepołom. 15 182,67

13. Wałach Łukasz Bielsko-Biała Skoczów 15 185,13

14. Długosz Józef Nowy Sacz Nowy Sacz 15 185,67

15. Stasiurka Jerzy Kraków Wolbrom 15 188,74

16. Medrysa Paweł Bielsko-Biała Zator 15 199,06

17. Piekarczyk Andrzej Bielsko-Biała Andrychów 15 202,84

18. Wójciak Leon Nowy Sacz Rabka 15 208,59

19. Zasadni Józef Nowy Sacz Gołkowice 15 208,63

20. Wilczkiewicz Wiesław Rzeszów Jasło 15 209,36

21. Dak Barbara Bielsko-Biała Zator 15 217,94

22. Wikiera Wojciech Kielce Konskie 15 220,09

23. Stawowczyk Stanisław Bielsko-Biała Osiek 15 225,60

24. Szczebik Piotr Bielsko-Biała Zator 15 227,83

25. Wisnicz Stanisław Kraków Sułkowice 15 228,46

26. Wania Józef Rzeszów Krosno 15 229,32

27. Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 15 229,68

28. Mrozik Kazimierz i Agnieszka Bielsko-Biała Osiek 15 229,85

29. Kowalski Jan Bielsko-Biała Andrychów 15 232,55

30. Kawula Marek Nowy Sacz Krynica 15 236,81

31. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Skoczów 15 250,69

32. Grodny Aleksandra Tarnów Brzesko 15 256,65

33. Młynarczyk J. i B. Nowy Sacz Limanowa 15 264,03

34. Bukowski Jan Nowy Sacz Zakopane 15 268,93

35. Pawełek Rafał Bielsko-Biała Lipowa 15 271,20

36. Dziedziel Sylwia Bielsko-Biała Chełmek 15 273,98

37. Chodara Piotr Tarnobrzeg Biłgoraj 15 277,05

38. Rzepka Marek Tarnów Moscice 15 279,88

39. Serek Henryk-Jakubiec Bogusław Bielsko-Biała Dywiec 15 283,13

40. Drozd Mariusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 15 290,72

41. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 15 300,91

42. Kozbiał Mirosław Bielsko-Biała Wadowice 15 301,28

43. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 15 310,29

44. Klaja Jacek Kraków Alwernia-Spytkowice 15 311,32

45. Dmija Janusz Bielsko-Biała Kety 15 316,82

46. Lenartowicz Jerzy Kielce Zwolen 15 321,00

47. Malik Mieczysław Bielsko-Biała Osiek 15 322,46

48. Radzik Michał Nowy Sacz N.Sacz 15 324,92

49. Oczkowski Kazimierz, Marcin, Mateusz Bielsko-Biała Dywiec 15 339,85

50. Głuszek Krzysztof Bielsko-Biała Maków Podhalanski 15 343,99

51. Slósarczyk Andrzej-Gałuszka Zdzisław Bielsko-Biała Bielsko-Biała 15 344,64

52. Babuska Stanisław Bielsko-Biała Dywiec 15 348,48

53. Orlicki Mirosław Bielsko-Biała Kety 15 350,28





 


Wyniki Regionu IV za 2008 rok w pliku :


http://pu.i.wp.pl/k,NTY1NzQ1ODgsODI4MzM4,f,MP_Regionu_IV_Krakow_2008.pdf





Podziel się
oceń
31
2

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 31 października 2014

Licznik odwiedzin:  118 196  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

O moim bloogu

Bloog założony dla PZHGP Regionu IV Kraków - w celu umieszczania na nim Regulaminów, Komunikatów, Wyników . . .

Głosuj na bloog






zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 118196
Bloog istnieje od: 2152 dni

Lubię to